Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Erm... Hi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello! Wazup?

Cateva chestiute despre mine...
Varsta: 17
Name: -
Anime preferat: Gravitation si Death Note.
Manga preferata: A sex Therapist, Boys next Door, Dear Gentle Papa, Hakui no Shihaisha, Junk Boys, Saihate no Kimi e, Sensitive Prnograph etc etc.
Muzica preferata: cam tot ce este rock si am o slabiciune maaare pentru j-rock.
Have a crush on: Gackt.
Film preferat: Requiem for a Dream.
Diverse: sunt obsedata de yaoi (cam mult spus obsedata... Fana?)

Nu am scris tot, stiu, si e cam sec, stiu, dar nu imi prea plac introducerile -__-"". Daca aveti intrebari voi fi pe aici. Smile

Am plecat sa explorez forumul. Ja ne!
Bine ai venit pe Animezup, Noesis!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
My sister!!

Bantuiam pe aici, si am vazut "fana yaoi" si "fana j-rock". Doua lucruri in comun. Iubesc yaoi-ul si orce tine de el, si acultam si j-rock si aveam o slabiciune pentru Maya si Lm.c.
Vad ca cam toti citesc manga... numai eu nu. -_-

Intrebari: Vrei sa ne cunoastem?
Ai citit regulamentul?
Nu'i asa ca Yuki e o papusa sexy?

Acum urarile de Craciun =]] Glumeam, nu am ce face.

Bun venit pe AnimeZup. Sa ai o sedere placuta, sa iti faci pareri bune despre cei de aici.
Sa ai cat mai multe puncte, si posturi. Sa ne intelegem... si cam atat... momentan.
'Ello. Bine venisi p'aci. Btw, si mie imi place yaoi.
Care e perechea ta yaoi preferata?
Ce trupe de rock asculti? Dar punk?
Have phun!
Zuppy, arigatou gozaimasu pentru primire. ^_^
La prima vedere (well, prima vedere cu cont :]] ca am mai vizitat forumul) este okay si cred ca imi va placea pe aici. ^_^

You.!, hi sis. ^_^ Thanx pentru primire and... si mie imi place L.MC. Au melodii dragute.

Vrei sa ne cunoastem?
Sigur! ^_^
Ai citit regulamentul?
Erm... *blush* Nu. :]] Am incredere in experienta mea pe forumuri. Daca ma plictisesc sau daca am vreo nelamurire trec si pe acolo. (come on! Nu sunt singura care nu citeste regulile *grin*)
Nu'i asa ca Yuki e o papusa sexy?
Yuki? Yuki Eiri? Ah... E un zeu! *luv*

Triangle, hi and thanx for welcoming. ^_^
Care e perechea ta yaoi preferata?
Erm..., nu pot alege doar una. Yuki si Shuichi, ofc, Hiroki si Nowaki [Junjou Romantica], Ritsuka si Soubi [Loveless] si cred ca pot sa ii pun si pe Ciel si Sebastian [Kuroshitsuji].
Ce trupe de rock asculti? Dar punk?
Kill Hannah, Billy Talent, Lostprophets, Rise Against, Bowling for Soup, Kings of Leon, The Rasmus, AFI, Pink, Rammstein, Green Day, Marilyn Manson... etc

Thanx! *hug*
Sora mea de mult pierduta = ))
Zeu? Auzi... Cum adica l-ai cunoscut si nu mi l-ai prezentat si mie = ))?

Eu dea bea cand aveam 20 sau 30 de puncte am citit regulamentul = )) Si sper surprinderea mea erau putine...

Daca mintea ta e la fel de nabuna ca a mea dupa yaoi, poate facem un fic in care "violul" sa fie pe primul plan dupa multe altele = ))
Oh da! Ai zis viol! Ahh... unul dintre subiectele mele preferate. Suntem gemene asa-i?
Sure, ar fi amuzant sa scriu un fic in parteneriat. Smile

Am ramas blocata la viol [ 8 ] si am sarit peste restu'. 21
Noup, nu l-am cunoscut, impart cate ceva din caracter cu el. (ce narcisist suna asta! M-am facut indirect zeita. 21 Sau semi-zeita. 106 )

Serios? Sunt putine? Ma mai gandesc daca trec pe acolo (s-ar putea sa fac asta, dar mai tarziuuuuu)

Hugs, sis! hug
= )) Auzi = ))? Cand am devenit surori? 24

Da stiu = )) Cu o fata vorbeam numai despre asta = )) Maine o sa te fac sa razi cu forta = ))
Da gemene = )) Tu aia buna care vrea viol, si eu aia rea care vrea sa omora oameni = ))
Ce mai ne potrivim, nu?

Am o intrebare care sigur iti va placea.

Vrei sa facem un duo si sa ii violam pe toti cei care arata mai bine ca Yuki? = )) Eu vreau dar am nevoie si de tine.
= ))
Cand am devenit surori? N-am nici cea mai mica idee, dar se pare ca asa stau lucruriel p-aici. 21

Poate omor si eu pe cativa in locul tau. :]

Arata cineva mai bine ca Yuki? 106 Gasesc cativa la acelasi nivel asa ca merge... > : )

Stii ce? Ma duc sa citesc regulile alea. 21
Chiar vroiai sa ti le spun = ))
Telepatia asta 24

De aratat nu stiu.
Dar mai sexy ca el nu exista 24

Bafta la citit sa nu ti se inece ochi in litere =]]

Auzi eu sunt in zodia gemeni asa ca cred ca am o sora geamana =]] dar tu ? =]]


Ca sa nu fac spam...

Intrebare: Ce alegi?
1. Pe yuki care te astepta in pat?
2. Pe L gata de actiune?
3. Ambele.
4. Pe Shuici, Heri, Light, ca iubiti, amanti, soti, ai tai ?
=]]] Imaginatia asta.
Ce ma fac eu cu ea? =]]
Pagini: 1 2