Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Enzai

#1
Yaoi pe care l-am vazut la indemnul lui Misa.Ea mi-a spus de existenta lui.Si pot sa spun ca am ramas socata!Adica e super dar intr-un fel...cam violent.E vorba despre un pusti care ajunge la inchisoare nevinovat si acolo...Dumnezeu cu mila!Cred ca l-am vizionat de cel putin 10 ori.Pur si simplu nu ma satur de el!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Yap Enzai mi se pare cel mai tare hardcore yaoi pe care l-am vazut.Povestea e mirifica iar tipi buni din inchisoare o patesc mereu.Iar sfarsitul e teribil.Mie cel putin mi s-a facut rau cand am vazut ca la baiatul acela sugrumat i-au ramas urmele pe gat.Parte de incup a fost asa kawaii cel putin eu cand am auzit 'Guys' m-am gandit ca zice baieti or somth like this dar asa il chema pe ela^^.
Enzai merita vazut de orice fan yaoi/.
o.o" wot

#3
DA....Enzai...
Am ramas plecut impresionata de el. Desi nu am vazut prea multe yaoi-uri, le apreciez in principal pe cele hard-yaoi. Si Enzai e hard 4.
Multa lume zice ca e prea violent, ca e o parte destul de mare catalogata ca "rape", ceea ce multora le provoaca scarba, dar totusi, e fictiune...e doar imaginatie, nimic real. Oricum enzai are si o poveste, un "plot", nu e pur si simplu un amalgam de scene erotice.

Recomand acest yaoi tuturor fanilor de hard 3

#4
Well am vizionat si eu acest anime'u mai de mult.Am ramas si eu soacata , dar ce pot spune? chiar mi-a placut anime-ul.Chiar si cu toata acea violenta exagerata.Intr-un final a fost chiar pervers anime-ul.WEll e un yaoi foarte intens dupa parerea mea.Si pot spune ca mi-a placut foarte mult.L-am vazut o singura data,si de abia astept sa am ocazia de a-l mai revedea ( nu prea am avut timp -.- " ) Oricum acestui anime i-as da nota 10 cu toata violenta exagerata si comportamentul mult prea agresiv mi s-a parut foarte interesant anime-ul.Adica,nu stiu ce fel de lucruri se intampla cu adevarat in inchisori insa aceste lucruri au fost prea tari 21.Am adorat anime-ul si de abia astept sa il revad !!

#5
Well..anime-ul are o actiune interesanta si din pot spune chiar originala. Am ramas socata de anumite secvente din anime si nu in sensul bun al cuvantului. Totusi asta era ideea anime-ului: impletirea violentei cu scenele yaoi care creaza originalitatea celor doua ova. Felul in care decurge actiunea nu te lasa sa te plictisesti, iar grafica e destul de buna. Hm..altceva nu stiu ce as mai putea spune, il recomand tuturor fanilor yaoi care vor sa vada si o poveste interesanta iar din partea mea primeste un 9,50 mititel10
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#6
Aaaa, eu nu am fost si nu sunt placut impresionata de scenele acelea de rape si atat de violente. Adica saracul baiat e violat tot asa, consecutiv, un viol dupa altul.
L-am urmarit dupa ce am citit comentariile despre el si sincera sa fiu, poate as mai face asta o data, insa doar atat. E genul acela de poveste care ma face sa simt cum mi se strange stomacul.
Poate pentru ca nu sunt o fana hard yaoi sau doar pentru ca pur si simplu povestea si actiunea nu sunt pe placul meu aici. Ah si in nici un caz nu e unul din yaoi-urile mele favorita, nu intra nici macar in top cinci. L-am cautat si l-am urmarit de curioasa asa ca nu pot sa imi exprim placerea.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)