Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Enzai
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Yaoi pe care l-am vazut la indemnul lui Misa.Ea mi-a spus de existenta lui.Si pot sa spun ca am ramas socata!Adica e super dar intr-un fel...cam violent.E vorba despre un pusti care ajunge la inchisoare nevinovat si acolo...Dumnezeu cu mila!Cred ca l-am vizionat de cel putin 10 ori.Pur si simplu nu ma satur de el!
Yap Enzai mi se pare cel mai tare hardcore yaoi pe care l-am vazut.Povestea e mirifica iar tipi buni din inchisoare o patesc mereu.Iar sfarsitul e teribil.Mie cel putin mi s-a facut rau cand am vazut ca la baiatul acela sugrumat i-au ramas urmele pe gat.Parte de incup a fost asa kawaii cel putin eu cand am auzit 'Guys' m-am gandit ca zice baieti or somth like this dar asa il chema pe ela^^.
Enzai merita vazut de orice fan yaoi/.
DA....Enzai...
Am ramas plecut impresionata de el. Desi nu am vazut prea multe yaoi-uri, le apreciez in principal pe cele hard-yaoi. Si Enzai e hard 4.
Multa lume zice ca e prea violent, ca e o parte destul de mare catalogata ca "rape", ceea ce multora le provoaca scarba, dar totusi, e fictiune...e doar imaginatie, nimic real. Oricum enzai are si o poveste, un "plot", nu e pur si simplu un amalgam de scene erotice.

Recomand acest yaoi tuturor fanilor de hard 3
Well am vizionat si eu acest anime'u mai de mult.Am ramas si eu soacata , dar ce pot spune? chiar mi-a placut anime-ul.Chiar si cu toata acea violenta exagerata.Intr-un final a fost chiar pervers anime-ul.WEll e un yaoi foarte intens dupa parerea mea.Si pot spune ca mi-a placut foarte mult.L-am vazut o singura data,si de abia astept sa am ocazia de a-l mai revedea ( nu prea am avut timp -.- " ) Oricum acestui anime i-as da nota 10 cu toata violenta exagerata si comportamentul mult prea agresiv mi s-a parut foarte interesant anime-ul.Adica,nu stiu ce fel de lucruri se intampla cu adevarat in inchisori insa aceste lucruri au fost prea tari 21.Am adorat anime-ul si de abia astept sa il revad !!
Well..anime-ul are o actiune interesanta si din pot spune chiar originala. Am ramas socata de anumite secvente din anime si nu in sensul bun al cuvantului. Totusi asta era ideea anime-ului: impletirea violentei cu scenele yaoi care creaza originalitatea celor doua ova. Felul in care decurge actiunea nu te lasa sa te plictisesti, iar grafica e destul de buna. Hm..altceva nu stiu ce as mai putea spune, il recomand tuturor fanilor yaoi care vor sa vada si o poveste interesanta iar din partea mea primeste un 9,50 mititel10
Aaaa, eu nu am fost si nu sunt placut impresionata de scenele acelea de rape si atat de violente. Adica saracul baiat e violat tot asa, consecutiv, un viol dupa altul.
L-am urmarit dupa ce am citit comentariile despre el si sincera sa fiu, poate as mai face asta o data, insa doar atat. E genul acela de poveste care ma face sa simt cum mi se strange stomacul.
Poate pentru ca nu sunt o fana hard yaoi sau doar pentru ca pur si simplu povestea si actiunea nu sunt pe placul meu aici. Ah si in nici un caz nu e unul din yaoi-urile mele favorita, nu intra nici macar in top cinci. L-am cautat si l-am urmarit de curioasa asa ca nu pot sa imi exprim placerea.