Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup la Nijikon 2012

#1
Titlul ar trebui sa spuna tot!
Vom participa si in acest an la Nijikon si as dori sa aud parerea voastra.

Ce v-a placut in anii precedenti (daca ne-ati vizitat), ce nu v-a placut si ce v-ar placea sa vedeti anul acesta?

Asteptam raspunsurile voastre

#2
O sa fie primul meu an la Nijikon. Nu e 100% sigura prezenta mea acolo, dar sper si tot sper ca voi aparea. O sa dau si pe la standul AnimeZup sa va vad si pe voi. Nu stiu ce a fost in anii trecuti, iar de vazut pe viitor, de asemenea, nu am ce comenta. Vreau sa vad orice, numai sa vad!21
Who comes?

#3
Sper sa trec si eu sambata pe acolo, nu stiu sigur daca ajung dar in caz ca se intampla, banuiesc ca ne vedem acolo.
Si la mine va fi primul an la Niji, m-am ferit de ele ca dracu' de tamaie la cat imi place mie sa ma plimb prin aglomeratii, dar anul acesta poate voi face o exceptie. ^^'
Sigur ca, daca vin, am sa trec si pe la standul Zup ca sa agat ceva tipe, asa ca stati prin preajma.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Eu vreau o bata. Chit ca vin sau nu, sa aduceti o bata de plastic sau din ce o fi ea, o sa fie nevoie.

#5
Voi merge pentru prima oara la ceva de genul acesta.La Otaku nu am putut ajunge,apai,la Japan Play nu am putut merge deoarece nu m-a dus nimeni 21 *de parca m-ar fi dus cineva65*.Anul asta chiar voi merge la Nijikon si de abia astept,sunt curioasa 4
The melody of logic always plays the notes of truth.
My anime list

[imghttp://i.imgur.com/i5bbM.jpg[/img]
@Fiction: Fara imagini atat de mari la semnatura. Resize 'em. Thanks.

#6
Vin si anul asta yeeee~

Nu mai aduceti niste masti de pedobear? Vreau sa prind si eu una anul asta XD

#7
@Irukandji: Ok, s-a notat 4

@ceilalti: topicul de discutii despre Nijikon e aici, as prefera sa il folosim pe acesta pentru discutii despre stand ^^

#8
De la Nijikonul trecut mi-a placut ideea cu acel poster in care fiecare user care a trecut pe acolo si-a scris numele, ar fi super daca ar fi si anul asta ^ ^ la fel si cu ecusoanele acelea. In rest... nu prea stiu ce sa zic, posterele au fost frumoase, cand am vrut sa iau si eu unul nu mai erau, damn it! Ma rog, o sa trec si eu pe la stand, bineinteles, dar mai mult in a 2a zi, in prima zi o sa fac cosplay si o sa fiu mai mult prin culise si alte nebunii...
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#9
(05-10-2012, 12:58 AM)Aly A scris: Eu vreau o bata. Chit ca vin sau nu, sa aduceti o bata de plastic sau din ce o fi ea, o sa fie nevoie.

De ce cred ca stiu deja pentru ce va fi folosita acea bata >.<"

#10
(06-10-2012, 04:23 AM)Tan A scris:
(05-10-2012, 12:58 AM)Aly A scris: Eu vreau o bata. Chit ca vin sau nu, sa aduceti o bata de plastic sau din ce o fi ea, o sa fie nevoie.

De ce cred ca stiu deja pentru ce va fi folosita acea bata >.<"

O.o Fac pariu ca nu stii. Tu te gandesti prea mult la faza aia, time passed, people moved on and got over it. Lol. Nu-ti dau cu bata-n cap, bwhahahahahahahaha, epic this!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ecusoane Animezup pentru Nijikon Flaw 13 10.014 14-10-2010, 08:47 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)