Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drums`

#11
Mdah . Lipsesc şi eu puţin şi sunt asaltată , ce să spun , foarte original 'prieteni' ._.


@ Alin ; Dubios , acelaşi nume îl am şi eu , doar că al meu se termină în ''a'' ._.
Mulţumesc pentru întâmpinare şi toate alea de pe-acolo' xD

@ Abbi ; Nimic legat de Franţa . Îmi plac unele lucrări ale lui Liviu Suhar şi Traian Mocanu . Dar gusturile nu se dicută , no * ._.

@ Berry. ; În primul rând , trebuie să-ţi spun asta : îţi ador avatarul ._. .În al doilea rând , hai să nu fiu rea şi să-ţi răspund la întrebări :
1 . Păi filmu' a fost bun . O comedie ce întradevăr e o comedie ._. Sunt faze foarte amuzante şi povestea e interesantă . Deşi m-a surprins faptul că Ha Ji-won avea 24 de ani şi juca rolul unei puştoaice de 17 xD Plus că tipu' ce-l juca pe Hyung era cu doi ani mai tânăr ca ea o_o .
2 . Păi filme sau drame nu prea am ca favorite . Cum am spus şi mai sus , nu sunt genul ce-şi alege zeităţile pentru a avea mai târziu ce venera xD dar am un film japonez ce mi s-a părut interesant , '' MoonChild '' cu gackt ._. Deşi nici după atâţia ani nu prea am înţeles unele momente din film xD .
3 . DO RE MI FA SOL LA SI DO Primul pe lista mea ! XD
4 . Am văzut şi ăla , cum era să-l pierd pe fostu' ( da , da , fostu' ai înţeles bine ._. ) meu soţ într-un astfel de serial ? Deşi tot nu am îneţeles primu' episod . Niciodată nu înţeleg primul episod al unui serial oricum 40 .
5 . Nici la tine nu mai e un 5 45 .

Oricum , mulţumesc tuturor pentru întâmpinări şi toate alea de pe-aci XD


EDIT !! O_O

@ Puh. ; Îmi pregăte-am ciocanu' ._. ( nu-ntreba )
Aşa . . . răspunsuri 45 :
1 . 31 Mai ._. Sunt gemeni , deci . . . în timpul zilei sunt aşa cum mă manifesc în posturi , iar noaptea devin zvârCOLAC 21
2 . Păi cam da ._. Şi de Boyfriend , nu comentez . Am ascultat doar 1-2 melodii de-a lor . Momentan sunt într-o criză de Alice Nine şi nah 21
3 . Ăha ! La tine nu-i nici 3 ._. Dezamăcită-s de tine XD !
Dar mulţumesc pentru welcomizare şi toate alea ! * free hugs for all ._. *
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]

#12
Nuu !! Portocalăă pârâtoare ce eşti .__. ! ( meh , probabil , dar ştii că am avut probleme cu contu' ăla ._.'' , acum mă dau şi singură de gol grr , neh n-am spus nimic . oricum era inavtiv o-o )
Mă cunoşti , te cunosc, ne cunoaştem împreună 65 .
Å¢i-ai adus aminte . . . frumos o-o .
Răspuns :
Nu ! ._. Când am iubit eu pe cineva 46 ?!
Bine nu se pun aventurile mele cu ÅŸtii tu pe-acolo vre-o 5 persoane o_o . Nu nu-s prostioare 33 , aventuri = o plimbare prin mall , un film acolo xD !
Oricum , mulţumesc pentru primire şi toate alea ce nu cred că-s aşa importante precum Je XD ! ( aham , m-am făcut narcisistă de când am vorbit noi două ultima dată victorie )
Ne citim pe forum ._. !
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]

#13
Mai nou te-ai apucat de poezii , oh . . . oare cât am lipsit ._. ?!

Ştii ( sau poate că nu o-o ) că nu mă prea ataşez emoţional de cineva sau ceva . Sau dacă o fac , renunţ , pentru că ştiu că până la urmă voi suferi , blah , blah . Şi restu'i telenovelă .

Oricum , mulţumesc . Mă simt iubită 21 .
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]

#14
Dau , dau ._.
Um . Io's pă sistem la ora asta . Unchiuleţu' învaţă pentru examenu' de şofer XD !
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)