Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: va place ficul pt ca e primul meu fic?
da
73.91%
17 73.91%
e ok dar nu prea bine
26.09%
6 26.09%
Total 23 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

steaua dragostei(sasusaku )

#91
sysule mama ce capitol mic :-w
Sa vezi tu saptamana viitoare ce iti fac cand vin la tine :-w
So incepem cu greselile :))



"Desi frumosi ochii ei erau reci"-> aha in sfarsit o greseala...numi scapa nimic :-b..."desi frumosi VIRGURA ochii ei erau reci"....o greseala minuscula dar nam ce face :-j

" ..iube..sec"-> iubesec?:))=))...gata alta greseala..."Iube...sc" =))...cea mai tare faza sysule:))...eh nu se supara sysul meu tocmai pe mine nu? ;;)

"vroia"-> nu exista verbul "a vroii" so "voia" okay? ;)


"tare greu s aimi gases"-> "sa-mi" :>...nam ce face..am gasit greseli si aici :>...jtiu jtiu nu face parte din capitol dar nam ce face :))=))

Mia placut...capitolul urmator >:)
mai mare CAPISH?
so astet nextu' si imi pare rau ca nu am mai avut ce critica dar chiar nu mai ai greseli :-?
I'm so sorry :D
bye sysule ^^
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#92
"consumase"= consuma-se

"deoarce"= deoarece

"sa"= s-a

"unindule"= unindu-le

"uibit"= iubit

"zabit"= zambit

"piep"= piept

Ok:d
Sisule...greselile de tastare le-am mentionat si le-a spus si Anka:x...descrierea imi place:X....dialogul e bun si nu e sec:x...pacat ca e capitolul asa mic:(...sper sa te revansezi la urmatoru:D
Astept nextu'
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#93
este mic....foarte mic acest capito...dar interesant:D
descrierea e buna
dialogul la fel...nu e sec
naratiunea la fel
grseli n-am vazut...defapt nici nu m-am uitat dupa ele...si cred ca erau deja spuse..
cam ata
pa-pa

#94
Am venit si cu ULTIMUL capitol din acest fic...sper ca va facut placere sa il cititi:D...va multumesc tuturor pt sprijin si critici.

Steaua Dragostei

Intr-un final au ajuns acasa. Aceiasi admosfera primitoare, acelasi parfum. Locul numit acasa. Rozaliei i-a lipsit foarte mult un loc careia sa ii spuna 'acasa'.
Sakura privea casa...
-De ce stai in pragul usii? intreba Sasuke. Sakura nu ai nevoie de acord sa intrii aici! Ai uitat? E si casa ta!
Fata a aprobat din cap si a intrat. Brunetul a luat-o de mana si a trantit-o pe canapea.
-Mi-a fost prea dor de tine, de buzele tale, de parfumul tau! spuse Sasuke sarutand-o pasional.
Sakura a raspuns usor sarutului. Limbile lor se ciocneau la fiecare miscare.
-Si mie! spuse Sakura printre saruturi.
Sasuke o lua in brate si o duse la etaj. A lasat-o usor pe pat asezandu-se deasupra ei. Ii saruta gatul in timp ce cobora spre sanii mari si rotunzi. In scurt timp Sakura a ramas doar in lenjeria intima. In timp ce o saruta Sasuke isi strecura mana in chilotei rozaliei facand-o sa geama la fiecare patrundere in acea zona a degetelor.
Sasuke a inlaturat cu grija si lenjeria aruncand-o prin camera. El nu se lasa mai prejos deoarece mai avea doar boxeri pe el. Cand sa isi dea si boxeri jos brunetul o intreba pe rozalie:
-Vrei sa facem asta?
Sakura ii dadu aprobarea. Sasuke avea drum liber.
Arunca boceri in camera si incepu sa o maseze pe Sakura pe sani in timp ce ii saruta. Isi linse degetul acoperit cu lichid. O privi pe Sakura in ochii. In urmatorul moment o patrunse incet. Durerea nu a fost mare dar a fost de ajuns incat sa o faca sa geama si sa isi dea capul pe spate. Miscarile de dute vino isi accentuau viteza cu fiecare minut care trecea. Gemetele rasunau din ce in ce mai des. Sakura il impinse pe Sasuke urcanduse peste el. A inceput sa faca miscari de sus jos intr-un ritm alert.
Rozalia a cazut pe pieptul brunetului vlaguita de puteri. Sasuke o lua in brate strangand-o.
-Esti extraordinara! Steaua inimi mele, o 'stea a dragostei'
Amandoi au adormit foarte usor. Luna era martora la dragstea ce si-o purtau cei doi. Toate stelele s-au adunat in acea seara la un loc. Formau o inima ce stralucea parca vrand sa te orbeasca cu dragoste.
___________________________________________
Toata lumea a aflat de revenirea Sakurei. Hinata si ceilalti au fost foarte fericiti, varsau lacrimi neincetat.
In scurt timp Sasuke si Sakura s-au casatorit. Si-au reluat activitatea de asasini pana cand Sakura a aflat ca era insarcinata. Sasuke era extrem de fericit, rodul iubiri lor urma sa vina pe lume.
____________________________________________
Dupa un timp Sakura a nascut un baiat pe care la botezat Daisuke. A renuntat sa mai fie asasina ca sa aiba grija de el. Sasuke avea obligatia fata de sat de a continua treaba...
____________________________________________
Daisuke a crescut sub indrumarea celor doi parinti, a mostenit ambele abilitati speciale fiind cel mai puternic copil in sat. Sasuke il antrena cand ajungea acasa. Dupa antrenamente se jucau in gradina impreuna cu Sakura.
Gandinduse ca un copil nu e de ajuns cei doi au mai dat nastere unei fetite pe care au botezato Clare. Si aceasta avea abilitatiele parintilor.
Iubirea lor a ramas vesnica. O dragoste ce nu va putea sa fie invinsa nici de moarte...

THE END
MELODIA FICULUI- http://www.youtube.com/watch?v=_Um9nH_hBGU
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#95
'boceri'- boxerii

'urcanduse'- urcandu-se

'dragstea'- dragostea

'Gandinduse'- gandindu-se

'botezato'- botezat-o

Bun
De ce e finalul:(...nu e corect sisule...*cry*...dar sa revenim la capitol...greselile le-am mentionat...descrierea imi place...mai ales hentaiu:X....dialogul e bun si nu sec:X...ma bucur ca cei doi sunt fericiti si au doi copii:X...astept un sezon al doilea:X
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#96
yeeeeeeeeeey!!!!continuarea...s-au casatorit au avut doi copii dar nu-mi plache ca s-a trerminat..:(
descrierea e buna
dialogul e bun
naratiunea e buna...
greselile...pe pariu ca le va spune altcineva...Dar eu nici n-am vazut
cam atat
Chuu & KIssu'^^

#97
ma bucur ca va place/// nu ma ajteptam sa fiti aja dezamagiti deoarece s-a tarminat...daca am timp poate dar nu st sigura va aparea sezonul 2...dar st sanse mcii sa apara:P...mz pt ca va-ti facut timp sa cititi porcaria asta:P :bye:
APP MELODIA FICULUI:))- http://www.youtube.com/watch?v=_Um9nH_hBGU
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Steaua specială a lui Judy ^^oRiHiMe NeBuNa^^ 0 1.539 27-03-2010, 11:25 PM
Ultimul răspuns: ^^oRiHiMe NeBuNa^^
  Steaua din intuneric Innocent Killer 1 2.227 26-11-2009, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Berry.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)