Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si sex! [+18] [hentai]

#1
Capitolul I

-Ahh... patrunde-ma...Acum!
Acestea erau cuvintele spuse in fiecare seara de mine, fiecarui barbat care imi trecea prin pat.
Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte. Si imi placea,stiu ca nu va vine sa credeti, dar imi face placere sa ma culc cu toti barbatii. In seara asta am pus ochii pe un barbat in varsta de aproximativ 30 de ani. Ma indrept spre masa lui si ma asez acolo. Acesta ma priveste cu o pofta nebuna, poate e de vina corsetul pe care il port si fusta apreoape minuscula. Parul meu rosu,in club, semana cu un mov inchis.
-Buna iubire! zic eu zambindu-i provocator.
Acesta se uita la mine,si dupa cateva secunde,se apropie de mine si incepe sa ma sarute violent pe gat. Vazand asta,ma aplec si ii soptes la ureche sa ma insoteasca in camera. Acesta,m-a urmat forte multumit de mine. Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Dupa ce i-am indepartat toate hainele,el facand la fel cu ale mele.El m-a asezat sub el,incepand sa ma sarute pe gat pana in zona bazinului.Ajuns acolo,acesta si-a scos limba la iveala si a inceput sa-mi linga zona intima Dupa cateva minute,in care acesta mi-a lins zona intima, si-a introdus limba, provocandu-mi o placere enorma. Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera. Peste cateva minute, eu m-am asezat peste el sarutandu-i muschii sai bine conturati. Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala, acesta, s-a asezat peste mine patrunzandu-ma puternic. Gemete de placere se auzeau ca un ecou in cameraputin mobilata. Dupa o ora fierbinte acesta a cazut frant langa mine, respirand scadat.
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#2
OMG o.O e fain :x
doar ca -.- karina aia e obsedata rau :)):)):))
nici nu se cunoasteau si deja la actiune :)):))
si o.O :-s cam scurt totusi :-? se reface pe parcurs ;;)
greseli:-? poate doar "Buna iubire!" - Buna, iubire! :-" :D virgulele astea [-(

vreau continuarea ca :-s e interesant o.O
shi ...sper sa te mai perfectionezi, poate faci un capitol mai lung :|

#3
ok then. Of frate :))

Citat:-Ahh... patrunde-ma...Acum!
Bun, aceasta fraza m-a lasat ceva de genul O.o dar fie, recunosc ca ideea este frumusica, dar cum sa-ti spun, cateodata si cuvintele trrebuie masurate in doze mici daca ma inelegi, adica iti inchipui ca asta, fragemntul asta mititel nu este in nici un caz un capitol de fik, mai mult un fragment scris pe o foita sau direct in topic, depinde de preferinte.
Ma intreb cat ti-a luat. Adevarul este ca se vede clar ca nu te-ai sinchisit sa pui fraze mai cantarite, inteligente alea alea. Cum spuneam ai multe lucruri de corectat, poate chiar prea multe. In fine, nu inteleg cum va vine sa scrieti hentai asa de...expert sa zic, da asta e cuvantul.
Oricum, titlul este oarecum ciudat si imi inspira ceva, nu pot sa descriu dar pot sa te fac sa intelegi. Ma duce cu gandul la o telenovela romaneasca de prost gust, cu niste fete d`alea cu cizmele negre si pantaloni negri din poliester. >_> care stau pe la cotloane.
Oarecum, nu prea este ceva original, nu m-a inveselit nici nu m-a facut sa vreau mai mult, nush, adica a fost ceva asa banal amestecat cu suspans.
Nevermind, cum spuneam dragut, dar mai original poate. La punctul descriere nu stai chiar foarte bine, fiindca teoretic se descrie din plin la hentai, sooo sorry dar mai ai un drum lung pana la a scrie un hentai in toata regula, ceva bun de calitate si original.
Descrerile actuale sunt de prost gust, ma simt cam la un film unde exista astfel de scene.

gambatte
-

#4
Pfuuuu, nu stiu ce sa zic....
Nu e prea capitol, mai degraba un text.
Mi se pare ca ai facut acest fic de dragul de a avea si tu ceva scris pe'acolo....
Pai nu e chiar asa..
In primul rand ai repetat 'intima' si 'gemete' de m'ai adus intr'o stare de delir.
A fost cam dura faza cand el ii spune ce faci iubitule si brusc, ala se duce si'o saruta.
Inteleg ca e hentai si intr'adevar, actiunea capata alt gust acolo, insa ca'n orice fic/compunere/carte, cum vrei sa'i zici, totul se ia treptat si nu se trece direct la acele scene.
Ce sa mai zic, sunt de acord cu Lilith in tot ceea ce a spus...

#5
"apreoape"= aproape

"soptes"= soptesc

"forte"= foarte

"cameraputin"= camera putin

Bun...ce pot sa spun....ideea e draguta....dar capitolul e cam mic....si dupa cum au mai spus Robin si Lilith.....e mai mult un fragment....actiunea e cam grabita...descrierea e buna.....dialogul...eh....greselile de tastare le-am mentionat
Astept nextu'...sa fie mai bun;))
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#6
Bun...am aterizat si eu pe aici...
Vreau sa-ti zic ca ai trecut din prima la actiune!Ideea este dragutza, totusi capitolul este prea scrt.Nu prea pare a capitol de fapt.N-am inteles un lucru in partea cu "Dupa ce i-am indepartat toate hainele,el facand la fel cu ale mele."Aici nu prea are sens :-s. Dupa care ai scris: "El m-a asezat sub el" Stii...te-ai cam repetat el si puteai sa zici doar :"M-a asezat sub el".
Cam atat am eu de obiectat.In rest este bine ^^.
Sper sa pui repede nextul si sa nu ma lasi sa astept.
Gambatte!
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#7
Ca de obicei pruncii misuna cand dau peste ceva sex deplorabil descris.

Draga autoare obsedata de + , cati ani ai mataluta? Mai mult de 12 nu-ti dau.
Sincer, mi s-a intors stomacul pe dos citind acest fic. Mami, daca n-ai avut parte nici de primul sarut, la ce te apuci sa scrii hentai? Daca urla hormonii in tine, ia-ti niste petece de haine pe tine si du-te putin pe afara, ca sigur se gaseste vreo-unu' sa te scape de problema. T.T

Citat:-Ahh... patrunde-ma...Acum!
In primul rand, un fic nu se incepe cu dialog! Ii trebuie o introducere, eventual o descriere, ceva care sa atenueze intrarea brusca in actiune! La tine e exact pe dos!
Citat:Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte.
Aham, deci asa te-a invatat pe tine invatatoare sa incepi compuneri. Sincer, si cliseicele propozitii de introducere "Este vara. Afara este frumos." sunt cu mult mai bune decat fraza ta.

Citat:Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte. Si imi placea,stiu ca nu va vine sa credeti, dar imi face placere sa ma culc cu toti barbatii. In seara asta am pus ochii pe un barbat in varsta de aproximativ 30 de ani. Ma indrept spre masa lui si ma asez acolo. Acesta ma priveste cu o pofta nebuna, poate e de vina corsetul pe care il port si fusta apreoape minuscula. Parul meu rosu,in club, semana cu un mov inchis.
Tu cate carti ai citit la viata ta? Sunt sigura ca poti sa le numeri pe degetele de la o mana, nu-i asa?
Si doamna ta profesoara de romana, nu te-a invatat si ea despre timpurile verbelor? Nu te-a invatat ca intr-o compunere trebuie sa aibe si ele o anumita continuitate? Ca nu trebuiesc aruncate ca niste resturi pe langa cosul de gunoi? Nu te-a invatat, nu? Mare pacat..

Deci ai un coctail de timpuri in "capitolul" tau, care apropo, nici nu se poate numi capitol la cat de kilometric este, poate ca prolog este mai adecvat... Ori o tii pe trecut, ori pe prezent! Ori nu mai scrii deloc! E si asta o optiune sa stii...eu nu-ti zic nimic, doar iti prezint ofertele. ^___________^
Citat:Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Ti se pare o descriere demna de un fic? Ti se pare o expresie buna in acest context? Mie nu mi se pare deloc. T.T Si mai ai si pretentii de hentai..pff

Citat:Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Dupa ce i-am indepartat toate hainele,el facand la fel cu ale mele
Repetitie.Tocmai ai zis acum o secunda ca "l-ai descotorosit de haine", acum zici din nou? Tsk Tsk Tsk
Citat:El m-a asezat sub el
Again, repetitie.
Citat:a inceput sa-mi linga zona intima Dupa cateva minute,in care acesta mi-a lins zona intima,
Iti place sa repeti cuvintele "lins" si "zona intima", nu? E cul sa repeti cuvintele astea, nu?
Citat:provocandu-mi o placere enorma. Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera
Ahh, placere, placere...e misto sa-ti provoace unu' placere, nu? Asa ai citit tu ca simt fetele, nu? T.T Si in caz ca nu te-ai prins, e repetitia, again.

Citat:Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala,
Again, mai multe placeri...Banuiesc ca ai citit si cum se simt baietii, ca sa nu fi rasista...Esti impartiala, tzumpi, te inteleg perfect...

Citat:Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera. Peste cateva minute, eu m-am asezat peste el sarutandu-i muschii sai bine conturati. Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala, acesta, s-a asezat peste mine patrunzandu-ma puternic. Gemete de placere se auzeau ca un ecou in cameraputin mobilata.
Nu prea ai multe expresii in vocabularul ala al tau, legate de sex, din cate observ...asta denota cat de neexperimentata esti. Papusa mica si obsedata, la ce te-ai apucat tu sa scrii un hentai cand tu esti paralela cu asa ceva? Esti nerabdatoare mamica, nu mai poti sa astepti pana o sa-ti vina si tie randu'? Tsk tsk tsk, in loc sa-ti vezi de copilaria ta, tu te grabesti sa cresti...deaia se duce tara de rapa, toti copchii viseaza numai sex in loc sa-si vada de copilaria lor..pacat..

Si inca o chestie, dupa semnele de punctuatie lasa si tu un minuscul spatiu, nu cumva sa inceapa si ele sa faca sex cu [ , ] cuvintele T.T

Ca niste concluzii asa, totusi...

Nu ai descriere deloc. Si ceea ce ai incercat tu pe acolo este vai si amar, mai proasta ca o compunere de clasa a 2-a.
Figurile de stil sunt absolut inexistente, dar le inteleg saracele de ce au luat-o la fuga.
Numai actiune prost descrisa in tot capitolul.
Capitolul este mai degraba prolog, dupa parerea mea.
Talentul tau este aproximativ egal cu multimea vida. Nu ai vocabularul adecvat pt a scrie fic-uri, mai ales pentru a descrie o scena de sex. Timpurile le faci varza varza varza. Descrierea e la pamant. Se observa usor ca n-ai citit 2 romane la viata ta. T.T

Nu-ti urez succes, pt ca sincer nu vad ce-ai putea imbunatatii peste noapte.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#8
o.o" Am trecut si eu pe aici doar ca nu aveam ce face ! Si am ramanas asa O.O ! Nu as fi crezut ca o sa spun vreodata dar cred ca iti trebuie niste ajutor. Intreab`o pe mama ta poate te ajuta! Nu te supara dar vorba lui Jasmine " Daca nu ai avut parte nici de primul sarut, la ce te apuci sa scrii hentai? " !
Sa nu mai vorbim ca ai avut greseli foarte multe si eu nu spun ca sunt cea mai buna la facut ficuri [ pentru ca nu sunt;))] dar chiar trebuie sa ceri ajutorul cuiva sa te scoata din treaba asta! Gandeste`te bine atunci cand incepi un fic...fa`l mai degraba in alta parte si apoi sa il postezi aici! Nu mai am ce sa spun sunt prea mirata O.O ! Sper sa te imbunatatesti si sa nu mai scri hentai pentru ca dupa parerea mea nu te pricepi! :bye:

#9
Asa,cred ca este cam inutil sa mai intervin si eu pe aici din moment ce deja o gramada de persoane si-au exprimat opinia,insa din moment ce am citit si nu am nimic altceva mai bun de facut ... spun si eu vreo doua cuvinte (de dragu' de a spune ceva).

In primul rand,ceea ce ai scris tu acolo este mult prea scurt pentru a putea fi numit fic(ma rog,inceput de fic).In al doilea rand,lipseste cu totul descrierea ,precum si elementul erotic .Pe cuvantul meu ca pana si un viol are mai mult preludiu decat ceea ce ai scris tu acolo.Pe urma,nu stiu daca tu chiar ai talent in a scrie astfel de fic-uri(defapt nu e vorba chiar de talent,ci mai mult de cunostinte in materie de sex).Nu ma dau mare pe aici,ca nici eu nu-s as in asa ceva,insa nu prea cred ca totul se limiteaza numai la ceea ce ai scris tu.
Apoi ar mai fi si titlul.Nu prea am nimic cu el,insa cand cineva citeste cuvantul " sex " se asteapta la putin mai mult.
Recomandarea mea ar fi sa mai citesti niste literatura erotica si sa te documentezi in aceasta privinta si abia apoi sa continua(asta in cazul in care vrei sa continui).

Succes in continuare si nu te supara pe mine ca nu sunt atat de rea =^.^=
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#10
bun:X
ideea e originala:X...nu am mai intalnit-o
ma bucur ca nu ai un inceput plictisitor ca majoritate ficurilor de genu"era o dimineata frumoasa de vara".....tu ai inceput cu o replica..bun...foarte original deasemenea:X
ai talent intr-ale scrisului si acest lucru se vede cu fiecare cuvant in parte
actiunea este foarte buna si bine descrisa :X
cu toate acestea fiind spuse;))............astept nextu'



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.114 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)