Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Don juan-ul A-Z

#1
Ma gandeam ca sa mai invit la discutii acest forum si mi-a venit ideea asta de don juanul a-z .
-v-am auzit pe multi vorbind despre el.intr-o vreme era cicudaf dar acum de un timp il avem pe.......(tobele).... ady_x....din cate stiu(PS:am avut acordul lui sa deschid acest topik)
-el de fiecare data cand intra vorbeste doar de...fete21 41e funny .. si ne distram cu el (noi fetele de baieti nu-i pasa pasa2110)
cam atata pot zice eu
astept sa vad parerile voastre.
PS:el este doar un don juan junior cik trebe si unu mai in varsta 21
-cine ar putea celalalt???
-si nu uitati parerile .
o.o" wot

#2
Don Juan la 14 ani huh? ce rau iti merge! 21
Ai grija sa nu frangi inimile fetelor p'aici 3
Gata l'ai inlocuit pe Fabi 10 trebuie sa vb cu Flow sa faca o medalie si pt Don Juan acum.

#3
Ady_x
S-o numi el Don Juan Jr, dar pentru mine e un Casanova. E greu sa nu-l indragesti, hai sa fim seriosi. Tipu' are farmec. E unul din userii mei preferati!
Ce pot sa spun despre el?! Cred ca toate fetele il cunosc pe acest Don Juan, desi eu i-as zice Casanova.
It's a game...

#4
Don Juan Jr ... 21
A fost Jr.. a mai crescut 4
Un tip de gashk intr-adevar, care si-a luat rolul in serios,
nu stiu de ce, dar am impresia k ii place postul de "Don Juan" 71


""""PS:el este doar un don juan junior cik trebe si unu mai in varsta
-cine ar putea celalalt???"""


mai in varsta... 39 Flaw? 71 (don't kill me)

#5
jigoku A scris:""""PS:el este doar un don juan junior cik trebe si unu mai in varsta
-cine ar putea celalalt???"""


mai in varsta... 39 Flaw? 71 (don't kill me)

Eee... cum asa? Eu sunt om serios, asezat la casa mea 33
Va trebuie alt Don Juan. L-as aduce pe Johnny Depp pe site sau pe Brad Pitt dar nu stiu... parca nu prea au ei stofa de membrii zup 39
Voi ce spuneti? Sa-i chem?

#6
Flaw cred că tu ai fi cel mai potrivit4
Btw, thanks girls10
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#7
nu e corect! vreau si eu un topic doar despre mine! 21)
cred k Flaw poate fi Don Juan ( e chiar cute :X 10 )dar nush cat de mult i se potriveste...nu prea pare stilul lui
Johnny Depp ...ooooo da!
Brad Pitt ..hmm...neah! desi e bun 39

#8
lol saracul flaw... acuma sperati sa devina si el don juan? Avem deja 2 [probabil 3 O.o] ,nu o sa mai fie loc. Acei doi sunt Yondaime si ady ,din cate am inteles si erter >.< desi crd ca ei isi bateau joc de mine...

#9
hai sa facem un concurs 21
postul lui ady e asigurat, doar ca sunt mai multi "Don Juani" pe aici.. sa vedem cine-i mai bun 21
si.... da shiva... is vreo 3 >.< in momentul asta

#10
yup.se pare ca merge topikul10
-flaw nuj dak iar sta bn ca don juan ca el nu se prea da l;a fete cum face ady21
-iar dintre yondaime si erter il aleg pe yondaime.chiar pare la fel de perv ca ady21
mai dativa cu parerea
PS:dak stiam ca va merge topikul facea un poll cn ii al doilea don juan10
dar nici trei nui rau
o.o" wot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)