Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Discutii generale

#11
Intrebare: Unde as putea posta documentul???? Zuppy10
[Imagine: wqymg0.jpg]

#12
(03-09-2010, 03:30 PM)deeaH2elen A scris: Intrebare: Unde as putea posta documentul???? Zuppy10

Nu il postezi nicaieri, ci i-l trimiti lui Flaw prin PM.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#13
Multumesc 21 am aflat deja 21
Nu trebuie sa mentionez ca sunt pierduta in spatiu 21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#14
Ingenioasa idee, daca aveti nevoie de ajutor ma puteti contacta fara probleme....iar tema..hm! Ar trebui sa ne spunem parerile iar la sfarsit sa votam4
[Imagine: wqymg0.jpg]

#15
n-a raspuns nimeni, desi a intrebat cineva:

Ficul trebuie sa fie FanFic, sau Original, sau de oricare?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#16
Nu conteaza 4

#17
Eu nu înţeleg pentru ce ar trebui supunere la vot.
Persoana care iese pe primul loc să decidă ce temă să aibă următorul concurs; dacă tot a câştigat, atunci - foarte bine, să îi revină onoarea de a decide 22 că dacă stăm să supunem a vot care ce temă vrea şi aşa mai departe, concursul întârzie, ediţia întârzie ş.a.m.d...
Cel de pe primul loc, dacă vrea să organizeze, alege tema, organizează concursul şi etc. Apoi dacă nu vrea cel de pe primul loc, onoarea îi revine celui de pe-al doilea and such. 106

#18
Nu cred ca o sg persoana ar reusi sa faca totul! Prin rotatie ar fi cel mai corect.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#19
Nu stiu de ce va faceti atat de multe probleme, Deea mi-a trimis deja tema 4

Concursul il voi organiza deocamdata tot eu, din cateva motive obiective (mai e inca nevoie sa cizelam putin regulile, inca nu am pus la punct un sistem automat de numarare a voturilor, e nevoie sa adaug eu noile bannere cu teme, nu am terminat inca nici sistemul de premiere..)
Dar in maxim doua saptmani (adica doua editii), se va organiza prin rotatie 4 Credeti-ma pe cuvant ca nu imi doresc sa mai am pe cap si un concurs de Fan Fiction in fiecare saptamana 21

Editia viitoare va incepe maine dimineata. Sau poate chiar la noapte, nu stiu inca.
Azi am fost cam ocupat, din motive personale, si nu stiu daca am timp 4

#20
Am dat medalia pentru castigator, am dat-o si pe cea pentru cea mai buna critica, si am facut si un topic unde vor fi postate toate lucrarile castigatoare.
Acum mai trebuie doar sa fac cumva si o pagina speciala pe site pentru asa ceva.

[later edit]
http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid135472
Asa vor arata postbit-urile tuturor castigatorilor de acum inainte 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)