Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Despre mine!

#1
Salut! ma numesc Alexandra am 13 ani si sunt in zodia taurului si sunt o fire 50% optimista 50 % pesimista imi plac animalele [in special pisicile]. Imi place muzica pop,dar mai ales cea indiana cat si filmele indiene. Am doua visuri ; primul sa merg in picioare si al doilea sa devin translatoare. Cam atat despre mine pa! P.S Abia astept sa va cunosc pe toti.
Daca cei dragi nu sunt langa tine... Inima iti devine pustie!

#2
Bine ai venit pe Animezup, i love india!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya dear! Bine ai venit pe zuP! Sunt Sara şi sper să fim prietene ¤¤. Ow, ce cute! Şi eu ador pisicile, în special cele negre, deci avem ceva în comun. Pot să-ţi pun câteva întrebări? 5
1. Film preferat?
2. Îţi place să citeşti? O carte preferată?
3. Anime/ manga preferată?
4. Numărul preferat? * random question*
Oricum, sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni!
She's wiskey in a teacup.



#4
Bun venit pe Animezup *hugs* Distrează-te, have a fun and make friends xD Im Adina, nice to meet you, darling.

Oh, deci îţi place şi Inuyasha... i like it too :'d. Ai un personaj favorit ? Şi de ce preferi acel personaj ?
Btw, m-a cam derutat treaba cu mersul în picioare... de ce este visul tău ?
Ce preferi dintre clasicele yaoi, yuri or hentai ?

EDIT Ann: Addeh mami, spam? Ce e asta? Nu ai nimic de zis?
Edit Addeh : 21 OK, m-a derutat faza asta *laugh* am editat postul.

#5
Buna, Myu! Ma bucur ca avem ceva in comun! Acum, in legatura cu intrebarile : 1 film preferat - Lantul amintiriilor. 2. Da, imi place sa citesc si cartea mea preferata Zece negrii mititei. [Mai am multe, dar nu le insir] 3. nu ma mai uit la anime-uri, insa in trecut ma uitam si imi placeau anime-urile Naruto si Inuyasha. 4. Numarul preferat este 7.

Acum Addeh treaba cu mersul este ca eu eu nu merg din nastere...,dar se va rezolva! oricum,este o poveste lunga si nu vreau sa va plictisesc cu ea. Adina, multumesc atat pt intrebari cat si pt urari!
Acum, question no. 1. da, imi placea personajul Kagome, dar nu pt ca era personajul principal, ci pentru caracterul ei care era total diferit de a lui Kikyo desi, era reincarnarea ei. Oricum, frumos anime! Question 2. De ce, este visul meu meu mersul in picioare ? Pentru ca, asta mi-am dorit si imi doresc de cand m-am nascut si mai ales acum, cand progresele mele sunt foarte mari cu privire la acest capitol din viata mea. Si sunt sigura ca aceasta minune se va intampla cu siguranta. Cine stie ?! poate chiar la anul... . Asa, in legatura cu yaoi, yuri si hentai -nu-mi plac din pacate!
Acestea fiind spuse sper sa fim prietene! Bye!
Daca cei dragi nu sunt langa tine... Inima iti devine pustie!

#6
Rog un moderator sa-mi inchida topicul de la sectiunea ; ''Noi veniti''. Multumesc!
Daca cei dragi nu sunt langa tine... Inima iti devine pustie!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce`ar fi sa stiti ceva despre mine? MisoMizore 6 2.874 07-09-2010, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Despre Mine... TheExpert 8 4.166 05-04-2009, 10:44 PM
Ultimul răspuns: TheExpert
  [split] Despre Mine... hYnATa~~~ 6 3.420 05-04-2009, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf
  Mdeah..cate ceva despre mine.. YUKIxSHUICHI 1 1.928 06-07-2008, 01:15 AM
Ultimul răspuns: ╰☆ Bloody Rose ☆╮
  Despre mine ^_^ Okami-Chan 3 2.575 22-03-2008, 11:14 PM
Ultimul răspuns: Okami-Chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)