Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce`ar fi sa stiti ceva despre mine?

#1
Buna ....Ma numesc Paul... sau Catalin la alegere...Ce`mi palce?....intrebare grea...Cam totul nam tonuri fitse sau cum le denumiti voi....Am 14 ani ...prieteni la kil ...experienta in viata multa...si cel mai important urasc prefacutii vin dintrun oras unde prefacutii n`au sanse asa ca feritiva ca sunt ca o pisicaSmile...nu`s un baiat dur dar imi palce sa ma distrez cu prietenii...Adina se numara printre ei (Biush) ..sper ca ma`ti cunoscut asa printre cateva randuri..sper sa va cunosc si sa fie totul ok...[/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, MisoMizore!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey there, bine ai venit pe forum, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Toate urarile, alea alea=]] Se pare ca semanam mult, si eu urasc prefacutii foarte mult, am avut parte mereu de ei si inca am, dar ce sa facem...mergem mai departe =]]
Intrebari...hmm...nu ma prea pricep la acest capitol, dar din ce oras esti? Filme preferate? Ce gen de muzica asculti si cateva trupe preferate sau cantareti? Cam atat O_O
Inca o data bun venit si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Scrie normal. Noi ne-am vazut pe chat.

uelcom

1. Anime-uri preferate?
2. De ce?
3. Ce asculti ?
4. De ce ?
5. Canti?
6. De ce? La ce? De ce?
7. De ce-ul te streseaza?
8. De ce?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#5
Bun venit, Paul ! [misto nume : >]
A, intrebari nu am, mai ales ca le-a zis Kashim pe cele esentiale :]].
ăăă, sa postezi si tu p`aici si sa te distrezi si alte bla bla bla-uri din astea =]]
Citat:prieteni la kil
Ai prieteni la "kil" ? Ii vinzi?
Nu de alta, dar am nevoie de vreo doua "kile" =]]
Eniuei, welcome again si ne mai citim !

#6
Da revenind la intrebarile lu YKashim.... Animeu preferat: am mai multe rpecum Lina micuta vrajitoare din Slayers,Inuyasha,Seshomaru,Kykyoh si Kana, si cele de la miu-miu power. ``De ce``-ul nu ma streseaza imi place sa ii sec pe amicii mei cu intrebari scurte si concise de tipul ``de ce``, adica esti in domeniul meu . Ascult detoate, nu ascult manele nu fac discriminarii am prietenic are asculta si ma inteleg bine cu ei asa ca .... Gusturile nu se disputa. Da cant, am facut canto 5 luni , am inceput cu melodii usoare am fost la preselectii am ajuns pana in a 2 a runda la concurusi pe tara...dar na fost sa fieSmile . Scoala imi place..... ma tin bine sa devin ceva in viata citesc ,scriu,sociaizez si asa mai departe continuati voi. Am animale de companie ama vut 27 de caini 4 pisci 2 papagali, am ramas cu 2 caini .... 1 ( steluta) a murit acuma 2 saptamani Dumnezeu sa o ierte. Acuma am ramas cu un pitbull de paroape 11 ani omenesti. Sper sa ne intelegem in continuare bine si sa vorbim.

#7
Paul! * hugsssss *
Bine-ai venit pe AnimeZup!

Presupun că Adina te-a convins să te înscrii, nu? [ Bine lucrat, Ab! ]
În fine, vei vedea că pe site sunt doar useri foarte cumsecade, cel puţin asta-i părerea mea.
De întrebat n-o să te mai întreb nimic, cred că ştiu destule despre tine şi oricum, văd că te-au întrebat alţii înaintea mea.
Sunt convinsă că te vei acomoda repede pe forum. xD

Ah, şi ai grijă la scris. Observ nenumărate greşeli de tastare, aşa că mai multă atenţie pe viitor.

Well, îţi urez încă o dată un bun venit călduros, şi-ţi trimit şi nişte îmbrăţişări.
Au revoir, Paul. * hugies *
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Despre mine! Dont say Alvida 5 3.106 18-12-2011, 02:27 PM
Ultimul răspuns: Dont say Alvida
  Ceva nou ellaatc 2 1.879 26-05-2011, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Madalovenar
  Despre Mine... TheExpert 8 4.172 05-04-2009, 10:44 PM
Ultimul răspuns: TheExpert
  [split] Despre Mine... hYnATa~~~ 6 3.420 05-04-2009, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf
  Mdeah..cate ceva despre mine.. YUKIxSHUICHI 1 1.929 06-07-2008, 01:15 AM
Ultimul răspuns: ╰☆ Bloody Rose ☆╮
  Despre mine ^_^ Okami-Chan 3 2.576 22-03-2008, 11:14 PM
Ultimul răspuns: Okami-Chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)