Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Despre miaunica

#1
Buna, "Zupperi"! Zuppy01 Sunt miaunica, pe numele meu adevarat, Laura si am venit aici pentru a cunoaste si alte persoane care-mi impartasesc pasiunea, anime-ul (cel mai mult Naruto). Voi fi mai mult prezenta la jocuri si "bunatatile" fan-made (fanart, fanfic) si sper sa va incant cu ficurile mele.
Si cum ziceam ca-mi place Naruto, personajul meu preferat este nimeni altul decat Itachi Uchiha si ar fi dragut sa intalnesc si alti fani ai papuselului :chuu:
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

#2
Bine ai venit pe Animezup, miaunica!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Laura and welcome pe forum! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni! o^__^o
Citesti?
Animeuri preferate?
Cati ani ai?
Have fun! 4
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#4
Salutare! : ] Ah de cand n-am mai trecut pe aici o.o

Deciiii', bine ai venit pe Zup, dear! Sper sa-ti placa pe aici si sa te distrezi. Sa-ti faci multi prieteni si sa te integrezi foarte bine. Em.. ce as mai putea spune..? Sper ca ai trecut pe la regulament, dar pe aici nu prea mai este treaba mea. Inca o data, bine ai venit printre noi! Distractie placuta pe aici siiii'.. acum sa te iau la puricat:

1. De unde esti?
2. Practici vreun sport?
3. Animalul preferat?
4. Alte animeuri inafara de Naruto?
5. Ce zodie esti? [ Doh.. nu mai stiam ce sa intreb o.o ]

Cam atat. Distractie placuta. : ]
Bye, bye. : ]
:bye:
Debb.'<3

#5
Salut or hello, hi, as you wish. Zuppery (so-called Zuppy) will assault you later. ^^ I assure you, darling. ^^ Have a nice day. Questions? Neah, just one: what's your favorite color? Hmm... by the way, and I like Itachi (Itachi x Sasuke especially).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Helău and welcome to zup!!

Culoarea ochilor?
Culoarea părului?
Alte personaje anime favorite? din alte animeuri?
Desenezi?
Hobbyuri?

See yeah, have fun posting!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#7
Bună, Laura. Bine ai venit pe zup. :3 Eu sunt Jess, nice to meet you. Sigur o să te simți bine și o să-ți faci mulți prieteni pe zup.
Și mie îmi place Naruto dar nu pot zice că mă dau în vânt după ”păpușel”.
Pot să-ți pun și eu câteva întrebări, nu ?

În ce oraș locuiești ?
Ai frați/surori ?
Ai animale de casă ?
Colecționezi ceva ?
Practici vreun sport ?
Care este scriitorul favorit ?

Atât. Încă o dată bine ai venit și sper să ai o ședere plăcută.
Big hug for you. hug
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#8
Hei Laura! Bun venit pe Zup! Eu sunt Larisa (Lari.) :]
Ăăăă..Naruto, ha? Făinuţ, făinuţ, n-am ce zice. Sincer, m-ai făcut curioasă când ai început să vorbeşti de 'fan-made'. Ei bine, cred că am să trec direct la întrebări.

x`. Ce doreşti să devii 'când vei creşte mare'?
y`. Dacă ar fi să alegi, în ce ţară te-ai muta?
z`. Ce preferi, iarna sau vara?

That's all, deocamdată. Şedere plăcută şi..have fun pe aici!

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#9
hey ma bucur sa te cunosc Laura eu sunt Anka si as vrea sa-ti pun cateva intrebari
1.iti plac melcii?
2.iti place inghetata?
3.iti place pastravul?
4.iti place forumul?
^^
sper sa ne intelegem bine^^
~YuneSugihara~
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miaunica is back :p miaunicaReloaded 2 1.958 04-01-2012, 07:53 PM
Ultimul răspuns: Tan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)