Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desktop-ul tau.

#91
(12-11-2011, 12:05 AM)Snow. A scris: Am uitat paint-ul, dar merge şi aşa. Ideea este să se vadă imaginea, nu? x3.
Ei.. la mine a venit deja Crăciunul, so:
http://i41.tinypic.com/vczdol.jpg

Impinge, se vede ceva, felicitari e baiat!



Desktop-ul meu.

Foarte simplu, dar sincer chiar nu vreau sa-l complic cu cine stie ce wallpapere sau alte nebunii. ^ ^ Cat despre restul lucrurilor, ce pot spune, majoritatea sunt cunoscute tuturor, so...
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#92
Desktop

Imi place ordinea si posibilitatea de a accesa cam orice ma intereseaza aproape insant.
Plus, o rezolutie sanatoasa nu strica hehe.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#93
Sunt atatea imagini din care sa aleg, atunci cand ma apuca sa imi schimb desktopul x_x.
Oricum, azi m-a lovit si pe mine ca o sa vina iarna, asa ca mi-am pus un wallpaper accordingly lol.
here :3
[in forbidden sunt chestiile de pe ecran, mi se par de-a dreptul inestetice, astfel ca le-am inghesuit acolo]

+ last Christmas = heaven :X.
[Imagine: iK6og.jpg]

#94
Imi place foarte mult imaginea.Dar poti avea mai multe pe desktop.
[Imagine: 2i3q0g.jpg]

Ador florile de aceea sunt cam nelipsite pe desktop-ul meu.
In rest de toate pentru toti...

#95
[Imagine: 73526813.jpg]
Quality sux soo bad. Ehm, folosesc cam toate programele care se află sus iar jos am: 240 x 400 - folder cu ~1000 wallpapers pentru telefon, Istorie - ceva documente primite pe mail de la profesoară, New Folder - weh, trebuia să conţină DOAR resurse dar am băgat în el cam tot ce am descărcat în ultima vreme: muzică, filme, gifs şi Wallpapers - obviously.
Ehm, şi-un torrent cu wotlk pe care am în sfârşit ocazia să-l descarc şi să-l (re)joc.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#96
Uatievar
Putina culoare... cel mai probabil am trec inapoi la o imagine mica pe centru[cool story, huh?].
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#97
[Imagine: 90574392.png]
Dupa ce facusi windowsu'
In rest,sunt doar programele utile +aion si call of duty
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#98
[Imagine: untitled-10.jpg]



Yeah baby, Castiel all the way.
Astazi am gasit imaginea si ce pot sa spun, o ador, e superba, etc. Dar e. Fara doar si poate. De ceva timp doar aripile si Ingerii imi domina desktop-ul si imi place. E foarte relaxant si dragut, ma tine calma. Si restul, ca de obicei, nimic complicat. Folosesc Google Chrome doar pentru blog, lol.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#99
Imi place desktop-ul meu asa cum este. + si simplu
Am pe acolo niste fic-uri/idei incepute de fic... niste programe care nu-s ale mele, 4Story de care imi este lene astazi si etc. Puteti sa va uitati si singuri. ^ ^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Aici desktopu meu..
[Imagine: 2qnws9v.jpg]
L-am ales pentru ca in poza sunt personajele ce-mi plac cel mai mult din noul anime Kuroko no Basket, pentru ca sunt kawai, frumosi, misto de toate o.o Si imi mai place pentru ca arata ca si cum s-ar pregati sa joace basket, iar eu ador jocul asta chiar daca nu prea joc, pentru ca nu ma pricep. Probabil o sa-l schimb peste vreo 2 saptamani si o sa pun altul ce mi-a placut la nebunie b-) 21
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)