Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Defect/calitate/sfat

#51
Ninno...

Defect:

Inca nu te stiu atat de bine sa-mi dau seama daca ai vre-un defect. 10

Calitate:

Din cate am vazut esti o persoana foarte sociabila si iti faci usor prieteni noi, tine-o tot asa!

Sfat:

Incearca sa petreci mai mult timp bucurandu-te de viata si mai putin pe forum! 10
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#52
tatakai

Defect

Well nu prea pot sa spun ca i vreun defect deoarece am comunicat foarte putin . Poate ca ar trebui sa te cunosc mai bine ^___^ ca sa iti gasesc un defect .

Calitate
Pari un tip calculat , si amuzat. In ciuda faptului ca esti detul de invarsta [ 21 ] mie mi-ai parut a fi un adolescent de 16 ani [inainte sa ma uit la profil 45 ] . Esti destul de obiectiv si nu o iei pe ocolisuri cand ai sa spui ceva .

Sfat
Contiuna tot asa ^__^ !
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#53
Deneh . . .

[b]Defect : Nu ai, ce defect să ai o.o ?
Calitate : Eşti cea mai frumoasă, dulce, pufoasă, adorabilă, scumpă, dragă, bună la suflet, inteligentă persoană. Ai o groază de calităţi. : ))
Sfat : Nu mai fi aşa dură cu sărăcuţa Yonna : )) [ you know what i mean ]
-

#54
Am sa te las sa alegi singura care iti sunt calitatile si defectele:

- oscilezi intre matura-imatura, dar in asa fel incat poti tine doua extreme in balanta, "maturitatea" aparand atunci cand este cazul
- uneori te cam dai in stamba, dar de obicei te opresti la timp pentru a nu cadea in penibil
- in a way or other, imi esti destul de simpatica.
- Populara printre pustani, a fost nevoie sa spun 2 cuvinte despre tine ca sa-mi sara copii-n cap cu replici gen "You. YOU !!! Las-o pe Lynnu in paace!!!"
- la inceput imi pareai putin...ipocrita, am sa las un semn de intrebare in privinta asta

Sfat: Vorba dulce, mult aduce, dar si cea rea te caleste. Asta nu iti este transmisa numai tie, ci, majoritatea persoanelor de aici. Orice ironie/satira/palma peste fata te face mai puternic, si de asemenea, daca aceasta irnoie este aplica cand este cazul si daca tu stii cum sa o iei, adica, sa admiti ca intr-adevar ai spus un lucru tampit si sa te hlizesti pe urma de vorbele tale ajungi bine. Nu e cazul sa sari muscat de fund la fiecare replica putin mai dura. Again, toate asta nu iti sunt spune neaparat tie.
Sfat nr2: Take it easy

#55
Wăh, murii şi topicul ăsta.

Calitate : Smartass / Funny / De treabă / Sarcastică / Ironică. / Awesome tastes / Bitchy, kewl /Originală + ai nişte replici geniale. / După parerea mea superioară mari majoritaţi de aici / Awesome / Bitchy, am mai zis asta o dată, no?
Aş mai scrie dar deja o întind spre pupincureală.
Defecte : You scared the cra.p out of me ? Ah, stai, asta'i problemă de'a mea. Hm, I really don't know.*Uh, uită asta, really, forget it. It's lame, I know that. * I work at this, I really do*
Şi ca să mai completez ceva: Eşti secretoasă, I mean, nu prea spui nimic despre tine, totuşi, într-un fel sau altul e kewl.
Sfat : Keep it like this


#56
Rezervat! ._.
`Te looog mult! 108` . . . Meh . . . :-l

___________________________________________________

Calităţi : Isteaţă, de treabă, înţelegătoare, ştii să dai nişte sfaturi magice, prietenoasă, glumeaţă ( şi îţi iese când nu faci glume pe seama mea . . . :-l ), optimistă, agreabilă, responsabilă, de încredere, simpatică . . . şi ah, îţi ajunge. :-l
Defecte : Sarcastică ( poate prea . . . ), mă enervezi când mă rogi să îţi fac un favor nesemnificant, curioasă ( !! ) şi cam atât. o.o
Sfat : Rămâi în continuare aşa cum eşti! 5
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#57
@Zuza: Nesemnificant?! E nesemnificativ.

Zuza:

Calităţi: Isteaţă, drăguţă, sinceră, prietenoasă, amuzantă, perfecţionistă, talentată, sociabilă.
Defecte: Uneori vrei să pari mai mult decât eşti de fapt. Eşti foarte supărăcioasă, răsfăţată. Uneori vrei să dai impresia că "vorbeşti din cărţi" dar nu iese. Niciodată nu dai dreptate celui de lângă tine, chiar dacă ştii că are dreptate, o ţii pe a ta şi după sfârşit. Eşti pesimistă.
Sfat: Nu încerca să pari matură, trăieşte ce ţi-a mai rămas din copilărie.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#58
Ang:
Calitati: Simpatica,placuta,ironica in limita bunului simt.
Defecte: Un copil stres uneori,care face haz de necaz atunci cand nu-si are rostul.Monotona si posaca,buze dulci ..ce mai =).
Sfat: Be patient and calm in your spirit.
This curiosity completes us all and drives us all.

#59
pffboy:
Calităţi: Funny, smartass, sarcastic, simpatic.
Defecte: Mă enervezi, eşti arogant, eşti rău sometimes şi eşti aşa de sad.
Sfat: Stay fluffeh and love Ang.

Edit: Ţin să menţionez că nu sunt responsabilă pentru eventualele "lwv ya pffpupic!" din acest post. grr Pff, stai potol.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#60
Ang.

Calități: frumoasă, deșteaptă, isteață, uneori ironică, serioasă, funny, flufeh.
Defecte: te iubești prea mult T_T.
Sfat: rămâi așa, ești perfectă.

P.S.: următorul aș vrea să îmi găsească mai multe defecte 21).
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)