Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

De ce?

#1
Buna pai sunt viki si cam nowa pe aici. Ma andeam ,de ce nu ar mai fi modzii si la sectiunea Fan Art sau etc? Am vazut persoane care sunt active pe acolo.. Am citit ce a scris alexandra, dar m agandeam ca ar fi mai bine. Ar comenta, ar ajuta.. eu stiu? nu ma ofer voluntar, dar nu prea am vaz mozii pe acolo, sau la FOTW si DOTW? 4 Nuj, ...dar ar fi mai mijto daca ar mai fi cativa mozi. Stiu si de mozii globali. Dar la concursurile astea ar fi frumos sa fie 2-3 moderatori.. in caz de e unu plecat sa se ocupe altul.. bine e opinia mea, si nu ma ofer voluntara ca sa fiu mod,. doar era o sugestie.

daca vreti sa o luati in nume de bine, bine daca nu, iarasi e ok 3

#2
La Fan Art este moderatoare Shiva
La GFX Area este Tox
La Fotografie este Nya.
Banuiesc ca nu mai are rost sa vorbesc si de Fan Fiction.
Pe de alta parte, nu ar strica nici inca un mod, dintre cei foarte activi in acele sectiuni, moderatori care sa nu se ocupe neaparat de stergerea spam-ului and stuff, ci sa si poata da sfaturi si sa ii ajute pe nou veniti.
O sa ii intreb si pe ceilalti moderatori.

#3
Interesant.. 39
Dar cine este cel potrivit pentru asa ceva?? 4 Pai mersi mult de raspuns ^^

#4
Intai sa vedem ce parere au si ceilalti moderatori de idee. Dupa aceea discutam si vedem si cine e cel mai potrivit

#5
OO,,, abea astept sa vad cine iese moderator.. 4 Sper sa fie unul bun 3 Succes si sper sa ma anunti cand ati gasit persoana potrivita 3

#6
Flaw, si pe baza caror criterii se aleg moderatorii ? I mean , userii vechi, si cuminti . Presupun ca daca m-am luat de nou veniti, chiar daca nu am spus nimanui nimic rau , sunt considerata un user aaa... care nu a fost cuminte ?

Si da, am citit chestia aia scrisa de Aly.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#7
da in pricipiu se aleg dintre userii, nu neaparat vechi, dar activi si cunoscuti pe site, si da sa fii vechi e un plus.

dar in principiu se alege o persoana care sa isi poate face treaba, uite mittwoch de exemplu, ea e noua pe site, dar e o cunostinta veche a lui flaw, si dupa cum vezi isi face foarte bine treaba 10

#8
Flaw, eu sunt veche pe AnimeZup , si mai sunt si cunoscuta 24. Doar primesc pm-uri in care lumea se ia de mine 15 . Candidatul ideal .
Dar parca Aly specificase foarte clar ca nu se cauta persoane care sa intre in staff. Nu iti dau nici un pm = )).

Daca nu suntem cunostinte vechi asta inseamna ca nu pot fi mod ? 2. Too bad.

Am uitat sa precizez ca am warning 0. 15 .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#9
(28-09-2010, 09:37 PM)Lori. A scris: Am uitat sa precizez ca am warning 0. 15 .

21

Oricum, la Fan Art nu ar trebui să fie pusă o persoană care se să priceapă cât de cât la desen, asta ca să poată da sfaturi despre desene la nou veniţi şi restu' ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#10
(28-09-2010, 09:59 PM)MimiÅŸor A scris:
(28-09-2010, 09:37 PM)Lori. A scris: Am uitat sa precizez ca am warning 0. 15 .

21

Oricum, la Fan Art nu ar trebui să fie pusă o persoană care se să priceapă cât de cât la desen, asta ca să poată da sfaturi despre desene la nou veniţi şi restu' ?

Da, la fan art, m-as gandi si eu ca ar mai prinde bine vre'o persoana.. care sa le aiba cu desenul, si in culoare,desen si pe calculator. Eu zic ca ar fi buna ideea ta mimi. :X Sunt multi care intra la fan art si au nevoie asa, de ajutor, poate mai intens (depinde cine vrea). Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)