Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Data nasterii si Zodia

m-am nascut pe 27.09.1994...cel putin asa sustin parintiii mei... sper ca isi aduc aminte bne 21
in zodiacul chinezesc din cate stiu sunt caine, am primit si o carte informativa21

14.06.1997 ...deci sunt Gemeni.Am si ascendente in Rac,din comportament etc.

In Zodiacul Xhinezesc sunt taur,bivol sau ceva de genul 4 .

Well am aterizat pe lumea asta pe 06.11.1993 deci sunt in noiembrie... sunt scorpion n_n Si imi place mult zodia asta, desi nu chiar toate caracteristicile acestei zodii mi se potrivesc pefect, adica nu sunt razbunatoare dar sunt incapatanta o.O' si nu cred ca vreti sa stiti cat de incapatanata pot sa fiu n_n''

pai...

Sfanta Jigoku e pe 21 septembrie '94...
se sarbatoreste de obicei 12/24 la pc, eventual o ora-doua de ras continuu si o "partida de barfa" cu niste colegi,eventual o exasperare a vecinilor cu rock/alte chestii cat si topaiala pana la "crucea noptii" sfarsindu-se cu sacrificarea unei muste in numele Sfintei Jigoku 4

s-a descoperit ca Sfanta Jigoku a fost Fecioara si este foarte incapatanata ^^"

jigoku A scris:Sfanta Jigoku e pe 21 septembrie '94...
24 good joke there 10

Eu , 28.10.1990 ... Octombrie spre sfarsit so Scorpion *evil giggle*
Iar in zodiacul chinezesc ... cal >___>""" ( bleah >_< )
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

Pentru ca parintii mei sunt foarte petrecareti m-au nascut la doua zile dupa revelion adica pe 2.ianuarie.1995 si sunt fecioara....stai am incurcat foile....sunt capricorn cu ascendent in capricorn?? ce ciudat eu stiam ca sunt fecioara ....lol glumeam...imi ador zodia....sunt de parere ca zodia mea ma caracterizeaza din cap pana imi picioare...exceptand faza cu Cei in zodia Capricorn sunt cei mai linistiti....blahblah vorbe`n vant....sunt linistita intr-adevar...dar doar la scandale adica eu sunt tipa mai pacifista...in rest....eu nu stau locului 21.
In zodiacul chinezesc sunt caine cu ascendent in dragon, in cel indian sunt lotus, in cel arboricol brad, iar in cel floral sunt bujor.
buun...ce fac eu in general de ziua mea....in primul rand ies in oras cu tata:love: cu tata ma simt atat de bine... imi face toate poftele si ma rasfata mereu...cu mama nu ma`nteleg ca deh e berbec...mrg...dupa plimbarica cu tati le invit pe fete la mine...dam o petrecere ceva....sau distrugem cate ceva prin casa...apoi pleaca fetele si stau la pc palavrageala....si cam atat.

27.06.1991
Rac iar in zodiacul chinezesc din cate stiu eu Capra O.o'

Sunt nascuta pe data de 7martie1993 in zodia pesti.In zodiacul chinezesc nu mai tin minte ce sunt.....

sunt nascuta pe 17 iunie 1994, zodia mea este gemeni in zodiacul european si in cel chinezesc caine..

23.07.1994 - zodia leu(prima zi din zodie,deci s`ar putea sa am ascendent in rac,depinde de ora 39 ) in zodiacul european;
- zodia cainelui in zodiacul chinezesc.









Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)