Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dansul lotusului

#21
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#22
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#23
Whaa. Hasu. Miyuki. Mintea meaaaa @^@ Yep, yep, incep sa ii vad ca un cuplu, din ce in ce mai mult. Sper sa aduci yaoiul cat mai repede -.- Si mi-ar placea sa fie si un viol 5 Daca se poate, ar fi dragut 5
Nu-mi convine ca iubirea mea Hasu tre' sa mearga iar la scorpia aia. Da, o vad o scorpie care vrea sa-mi rapeasca bunaciunea! Stiu eu T.T Si Taka e atat de recee o.o iar lanticul lui cu margele sau pietre sau ce are acolo incepe sa ma enerveze -.- Mnoh, tipu asta prea se crede smexy, si nu e, nu nu...pe cine pacalesc?! inabordabilii sunt intotdeauna pufaciuni 21 Dar totusi *sigh* Mi-ar placea ca Hasu sa nu se mai gandeasca la razbunare, sa fuga si sa se casatoreasca cu Ryu, ca mai apoi sa traiasca fericiti. Si de ce-l urasti pe dragalasul de Ryu, ha? 45 Ia sa ne spui tu noua. Poate; poate; poateee! Poate ca Taka si niste rude de ale lui Ryu sunt 'intr-o combinatie' malefica o.o 106
P.S. Poti sa tai si 'dulceata' si 'mea' si 'Peste' din vocabular cand vorbesti cu mine ^^

Spor la scris si multa inspiratie, de-abia astept sa vad ce se intampla in continuare 105 Si sper sa am si timp si chef sa citesc. Zbyee~
[Imagine: oh0j9c.gif]

#24
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#25
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#26
[Imagine: oh0j9c.gif]

#27
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#28
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#29
[Imagine: oh0j9c.gif]

#30
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)