Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dansul lotusului

#11
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#12
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#13
Yee,capitol nou! Asta a fost rapit~ Deci trebuie neaparat sa incep, de aceasta data, cu a doua parte a capitolului, cea a povestii mortii lui Tsubaki. M-a impresionat mult scena aceea, si aproape mi-au dat lacrimile cand, cu ultimile sale puteri, femeia i-a dat un nume fiului sau. Nici nu vreau sa imi imaginez cat de greu le-a fost tuturor, dar mai ales regelui, sa treaca peste tot ce s-a intamplat. Acum sunt sigura suta la suta ca Hangul il uraste pe Ryu, adica baiatul i-a "furat" tronul,nu ?! In orice caz Hangul trece pe lista mea neagra si i se mai alatura inca o persoana, acea Saki. Nu imi inspira deloc incredere, plus ca *cel mai mare soc posibil* il va lua pe Hasu cu ea si el va deveni o geisha pentru a putea sa se razbune. Pfff...saracul meu Hasu!!! Si trebuie sa mai adaug cat de mult mi-a venit sa il iau la pumni pe Taka, nu stiu de ce dar tipul m-a enervat la culme! In fine, debea astept capitolul viitor ,sunt mega curioasa cum va mai decurge povestea! Spor la scris si bafta in continuare. P.S: *blush* Aww~Eu ,dulceata de visine?! 8 Woai, ador visinile! Si eu l-as lua de sot pe Hasu, baiatul te lasa fara cuvinte, e mult prea perfect, la fel e si Miyuki.Cei doi sunt cei mai tari. ^^ Si apropo, nu avea cum sa nu imi placa fic-ul acesta, e superb! *huuug* pupic
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#14
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#15
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#16
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#17
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#18
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#19
[Imagine: oh0j9c.gif]

#20
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)