Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

As spera ca in momentul in care voi creste voi avea un fir lung si voi incarca un telefon foarte scump...As spera ca telefonul sa nu se descarce prea repede si utilizatorul sa ma slaveasca si sa aiba grija de mine,pentru ca fara mine ar fi mort!Hahaha

Dacai fi un telefon?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

As fi probabil o vechitura ( "caramida") imposibil de descifrat si utilizat 39 si...as fi avut o camera foto taare tampita too 39

Next: daca erai Mos Craciun, in fata casei mele...
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Nu dispaream din fetele voastre,va oboseam privirea si va fascinam,va faceam sa urlati inebunite neputand trai fara sa ma vedeti huhuhu
Daca erai un creion?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Aş fi conturat cele mai frumoase imagini şi aş fi reuşit să termin cele mai frumoase tablouri. Aş reuşi să mă ascut singur... 15 şi... cam atât. xD

Next: Dacă erai moderator pe zup?

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^


Hopa, se intampla sa fiu moderator, wow, ce coincidenta. Errr, si ce? Imi fac treaba si mi se falfaie. Am raspuns destul de bine?

Daca erai o euglena verde?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Dacă eram o euglenă verde îmi plângeam de milă în fiecare zi fără să mă opresc. M-aș fi holbat întruna la tot ce mă înconjoară și poate aș lenevi, mai mult ca sigur.

Dacă erai o cascadă...
[Imagine: Jun0xCa.png]

Daca eram o cascada....as fi fost Niagara! As fi curs pana mi s-ar fi aplecat si as fi facut o groaza de spume la gura21.
Next: Daca erai un... telefon?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Mi`as fi facut cuminte treaba si dupa ce stapanul meu ar fi murit intr`un mod oribil si tragic, as fi redat viata unei alte persoane care ar fi avut nevoie de mine.

Daca erai vasc.....?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Daca eram un vasc as fii fost pusa deasupra unui loc unde stau des fete si baiti care cand m-ar vedea ar incepe sa se pupe pana nu mai ai aer,iar eu as privi dezgustata si rugandu-am sa fiu alt obiect...
Next: Daca erai ....o minge?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Daca eram o minge probabil ca as fi ametit de la atata lovit cu capul/posteriorul de pamant. Dupa cateva luni in care as fi rezistat eroic as fi fost sparta si ajungeam la reciclare... Trist 21.

Daca erai... o pocnitoare?
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)