Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

As scrie numai yaoi'uri!!!:X

Next:
Daca erai un purice...

Paai ce sa fac? As sari pe capul unui idiot de la scoala si i-as provoca scarpinaturi mortale 19..asa, dupa care m-as inmulti si intr-un final m-as muta de pe capul sau lasand in urma "trupa" si cautand un loc sa fac alta.

Ce ai face daca ai fi o baba de 90 de ani in caruciorul cu rotile?15

Daca as fi o baba de 90 de ani in scaun cu rotile m'as sinucide, oricum as fi trait destul pt a face orice.15 21

Next:
Daca erai un vampir...

M-am simti total jignita daca as auzi de Twilight si celelalte prostii care cica sunt cu "vampiri" care stralucesc la soare 29.Din cauza lor oamenii au o conceptie gresita despre noi Smile. In rest as fi ca Moka Akashiya si as da lectii oricarui nenorocit care are atata curaj incat sa isi incurce calea cu a mea intr-un mod negativ.

Next: Daca erai the Cereal Guy?15...

As fi cerealit toata lumea [orice ar insemna asta24]

Next:
Daca erai un print transformat in broasca?21

Imi cautam salvarea: printesa ( ca daca as fi zis print suna ciudat -.-), pe urma nu ma maritam cu ea si nu traiam fericiti pana la adanci batraneti, dar oricum e mai binde decat sa stau si sa oracai mancand muste.

Next:
Daca erai prins/a in desenul animat pe care il urasti cel mai mult? xD.

As fi probabil "za bad guy"

Daca erai o capsuna ..
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

As fi fost una rosie zemoasa ^.^ [ ador capsunile21, sunt asa nevinovate si dragute , sa nu mai zic complet delicioase=p~ - capsuni,capsuni ^^ ]

Daca erai o culoare . smile
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Ma antrenam sa devin unica...(ca culoare)

Daca ai fi moderator??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Mi-aș fii dat tot interesul ca totul să fie bine, și aș încerca mereu să vin cu ceva nou, distractiv.
NEXT: Dacă ai fi fost Picasso?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)