Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

As fi inspirat oamenii si i-as fi dus cu imaginatia in locul in care sunt desenat, ori as fi murit (sau distrus) de privirile lor. (nu-mi place sa se holbeze cineva la mine. )

Next: Daca ai fi o melodie...
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

As fi o simfonie haotica care la prima vedere ar parea galagie curata, dar care defapt e doar compusa din mai multe alte stiluri. As fi linistitoare si enervanta in acelasi timp.

Daca ai fi o bijuterie...
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

As fi una nepretuita [adika nimeni nu ar platii sa ma cumpere]. Probabil as fi o roca, sau o piatra de pe strada [in nici un caz o bijuterie ..]

Next: daca ai fi un copac ...
[Imagine: YWk6O.jpg]

Mmm, deja mi`am imaginat ceva. Ca`n cartea mea preferata: Un mar batran, care ascunde sub ramurile sale o intreaga lume fantastica, cu fiinte mitologice si fenomene magice, ascunse sub crengi groase lasate la pamant, si frunze impietrite de timp. Cu radacini adanci si tulpina puternica dar totusi atat de fragil, incat se poate rupe de la o singura adiere. Dinafara primitiv si respingator, inauntru, sub ramurile sale, caldura fantasticului si a magiei, si a sentimentului de acasa...
Oook, cel putin asta mi`as dori sa fiu 4

Next: Well...ca tot mi`am amintit: daca ai fi o carte....
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

As fi o manga, poate chiar una..........(nu mai conteaza xD). Sau as fi o carte la fel ca toate celalalte(la aspect), dar as ascunde un secret: in paginile mele ar fi ascunse.... alte pagini mai mici 21

Next: Daca ai fi o inghetata ?
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

M-as topi la soare...s-au m-as ruga sa nu ma manance cineva...sau mi-as dori sa am o moarte fara durere 24 Sau...39 da! as fi una de vanilie! Fiindca e alba..da, nu are logica pentru voi, dar pentru mine are xD

Next: Daca ai fi Mos Craciun...
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

As pastra toate cadourile ca prea rasfatati sunt copii...!!21
Next4acai fi d-zeu...
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

As incerca sa schimb lumea si oamenii, si fiind Dumnezeu, probabil ca as si reusi. As face viata mai usoara, si oamenii mai buni.

Daca ai fi un vis....
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

As fi cu siguranta unul dulce si as face oameni care ma vizseaza sa aibe cel mai odihnitor somn de fiecare data.
Daca ai fi o nota de pe un portativ...
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

As incerca sa le fac pe celalalte note din portativ sa se alinieze pentru a iesi vreo melodie de a lui Mozart.
Daca erai un stilou...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)