Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

Dacă eram capabilă să-mi aleg numele cu siguranţă aş fi ales Andrada.

Dacă ai fi putut fi un anotimp?
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

Daca as fi putut fi un anotimp as fi Vara.....
Deoarece nu rezist la friig,iarna pentru mine e un mare chin. Iubesc caldura,chiar si cele caniculare21

Daca ai fi un persoaj dintr-un film....

Daca as fi fost un personaj dintr-un film as fi fost Kayako Saeki din The Grudge deoarece e preferata mea si mi-ar placea sa fiu ca ea...

Daca ai fi o materie...
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Daca as fi o materie as fi...[greu]. Romana cred. Sau engleza. Sau franceza. In orice caz o materie de profil uman.
Daca ai fi o luna a anului...
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

Daca as fi o luna a anului in mod sigur as fi Iulie, pentru ca este luna in care m-am nascut, si, bineinteles, luna in care este vacanta si cald si copii n-au nici o grija decat sa stea si sa chiuie de distractie :X.

Daca ai fi un emoticon...
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Daca as fi un emoticon as fi acesta 15...( : > ).Pur si simplu il ador, ma defineste.
Daca ai fi o melodie...
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

As fi fost "Sweet Child O' Mine" de la Guns N' Roses, este geniala si pentru ca fata descrisa acolo seamana perfect cu mine, din toate punctele de vedere.Prima data nu mi-am dat seama pentru ca nu am ascultat cu atentie versurile.

Daca ai fi fost o figura geometrica...
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Cred că aş fii..... sferă. De ce? Este rotundă şi nu se opreşte niciodată 19

Dacă ai fii, un sistem de operare.
Lawl.

Daca as fi un sistem de operare m`as strica.
Daca ai fi un liceu...
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

Daca as fi un liceu as fi unul la care majoritatea copiilor sunt rock'eri si asculta GN'R, de preferat filologie, nu mate-info xD.

Daca ai fi un star rock...
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)