Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

#91
Op...Assyria....chiar rog sa spui....nam ideie...
Dar poate voi incerca sa devin careva din sexul masculin de exemplu...BarBatu fara trufie si cu inteligenta!Nustiu...e mai greu sa fii baiat dekit o lingura sau ce mai era mentionat...
Special ptu Assyria: Daca Erai sa fii baiat!
Pentru altii: Daca era sarbatoarea de 1 aprilie....etc>.<(lipsa de maginate...e 0:28)

#92
Hmm .. raspuns special pentru tine Mitch 15 . Daca as fi fost baiat cu siguranta m-as fi " descoperit" 21. Cred ca intelegi 9.
Hmm.. daca ar fi 1 aprilie cu siguranta as fi fost pacalita. Iar daca eram eu ziua de 1 aprilie as fi fost o zi cu soare.
Next: Daca erai o poza?
Mi-e foameee!!!

#93
Dacă eram eu o poză aş fii fost un simplu obiect fără viaţă care oglindea trecutul, iar dacă aş fii fost eu într-o poză (sunt deja în mai multe *laughs*) aş fii ieşit, poate, destul de caraghios. xD

Next: Dacă erai un simbol chimic...

#94
Aş fi fost BOR! Şi aş fi avut propriul meu serial! Şi openingul ar fi fost: "Zâi tabelu', da' nu numă Bor, numă numă Bor, numă numă numă Bor! Zâi tabelu', fi înţălăgător, numă numă Bor, numă numă numă Bor! Zâi tabelu' că altfel te omor!" <333 Mi-e dor de fosta mea profă de chimie...un moment de reculegere T__T...

NIAHHAA, în fine: Dacă erai un unicooorn...
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

#95
Daca eram un unicorn ... -_- Atunci eram un nimic , pentru ca din cate stiu eu , nu exista 39 Insa daca chiar as fi fost , cred ca eram " the bad guy " in basm =]].

Next : Daca erai un geniu criminal ?



#96
Daca eram un geniu criminal il omoram pe Nicolae Guta fara sa las amprente 19

Daca erai un boschetar...
[Imagine: EnvYQ.png]

#97
Dacă eram un boschetar m-aş fi bucurat de moliciunea patului meu loial, boschetele.

Dacă erai Zâna Măseluţă...
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#98
Daca eram Zana Maseluta, v-as fi furat dintii 21

next: Daca erai un elf...
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"


#99
Daca eram un elf ma ascundeam la tine in dulap O_O

Daca erai un elefant
[Imagine: EnvYQ.png]

Daca eram un elefant , hmmm...ma simteam grea?21 In fine ...randul vostru:

Daca-i fi un personaj din Naruto:

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)