Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cuvantul preferat

Vai de voi, m-aţi pus să gândesc din nou 10...
Cuvântul meu preferat cred că este "viaţa" pentru că, până la urmă, fără viaţă, celelaltr cuvinte n-au cum să existe

Hm... am si eu cateva cuvinte ( nu neaparat preferate, dar pe care le folosesc cel mai des )

Rapp - asta intra cel mai des in vorbirea mea... adica... nu prea pot sa rezist o zi fara sa vorbesc despre asta...
Graffiti - nu cred ca m-ai trebui sa comentez..:]]
muzica - il folosesc des in limbajul meu....mereu trebuie sa trancanesc ceva despre asta...
horror - imi place cuvantul asta XD de ce? Pentru iubesc filmele horror si daca vrei sa-ti povestesc un film,mai mult ca sigur voi spune unul horror :]]
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


Ooo. Interesting15. Da si la mine sunt mai mutel cuvinte <.<

1. Ridichi- pur si simplu acestea repezinta sursa mea de trai zilnic. Daca nu mananc cel putin 5 ridihci ep zi mor, ma dezhidratez, ma usuc. 21. In plus sunt multicoloare in lumea mea 105.
2. Sex- deci don't ask. o.o'. Sa va explic. Eram intr-o conf si mult iubitul meu coleg a inceput sa scrie "sex" pana s-a blocat conferinta iar eu eram intr-o discutia aprinsa cu cea mai buna prietena. De atunci repet cuv. "sex" incontinuu. Ma intrebi "Ce faci?" eu iti raspund " Sex" 43.
3. helău/neatza- aceste cuvinte trebuia sa-mi ias ape gura de cel putin 100 de ori pe zi. 24. Pur si simplu imi plac 43.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


Hmm I have some favourite words:
-Dam: acest cuvand il folosesc des deoarece imi place cum suna sau cate odata mai il pun si in "Got damn it" deoarece l-am auzit de o gramda de ori la South Park si mi-a intrat in cap, mai ales cand imi mai si imaginez vocea pituguiata a personajelor de acolo ma bufneste rasul.
-America- acest cuvand nu imi lipseste din vocabular il folosesc in loc de "lol". A inceput cand ii explicam unei prietene ceva si ea mi-a raspuns cu "aa" si eu am continuat cu AMERCA**==.
Cam astea sunt cuvintele mele preferate poate mai gasesc altele pe parcus19.
Just the
way you know me..

Am doua. Dar cred totusi ca primul este supremul preferat: hilar. La mine totul e hilar. Nu stiu ce am, asa mi se pare. Si acuma o sa credeti ca sunt una de-aia care nu ia nimic in serios. Cu o viata ca a mea, am ce lua in serios...TT.TT dar sa nu ne indepartam de la subiect. Mai imi place sa zic si Dattebayo! incontinuu. Si sa nu uit de Sarang Hey Yo si bineinteles fuwa fuwa.
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



ummm, la mine cuvantul preferat e yaoi Zuppy03.Daca ma intrebi de ceva,gasesc eu un manga/anime/fic yaoi cu care sa compar intrbarea sau subiectul.Cu asta mi-am torturat colegii din clasa a5aZuppy08.Iar mama aude cuvantul odata la 2 minute21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Cuvintele urmatoare vor avea legatura intre ele:

Yaoi : - Mor daca nu imi creez scene fierbinti cu papusele sexy in " my world " - o lume grozava, nu pot rezista fara acest cuvant. Cam in orce conversatie trebuie eu sa aduc vorba despre acest " zeu " , aceasta bucurie a vieti, fara de care noi, chiar noi, muritori - sau cel putin eu, nu am putea traii.

Hard : - Yaoi Hard , va zice ceva? Aceste doua cuvinte merg extrem de bine impreuna. Ce nu asa da sa ma casatoresc cu acest gen. Visee . . .

Violuri : - Asta e tema pe care o vorbesc cu multii , nu conteaza cum o fi , cu gay / yaoi , calculatore, etc. Toate merg cu " Violuri " sau cel putin la mine.


Asta e unul special mie :

Mama : - O persoana , o fiinta ce iti e alturi , te ingrijeste , te alina , te pupa si iti spune povesti in care totul are un The End Happy.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

He , trec si eu pe aici , cuvintele mele preferate sunt :
~anime:anime in sus , jos , stanga ,dreapta , in cer , in pamant , in apa , ion aer nuami despre anime vb cu sis'u 15
~gezz:mda este un cuvant care'l inlocuie pe asta : doamne... 2124
~cur =p~ 21 de fiecare data cand o vad pe sis'u meu , ii zic :"ce cur sexos ai , ti'am mai zis , nu ?" si ea"iar incepe" 21 mintea mea perversa 15

Adevar : - Decat o minciuna sfruntata mai bine un adevar ce te marcheaza toata viata .

Durere : - Ea te invata ca viata nu e mereu " perfecta " ca nu tine cu nimeni . Prin durere ne dam seama cine ne este aproape si cine nu .

Emo : - Emotional , ca si noi , oameni , finte cu rationament ce vor sa se integreze - parerea mea , care nu mai vor sa fie criticati pentru simplu fapt ca exista .

Fiinta : - Un cuvant simplu ce poseda ani de istorie .

Viata : - Daca nu ar fi ea acum nu as mai posta aici .

Simplitatea : - E atat de frumoasa , o arta misctoare .

Desenul : - Printr-un pix / creon si o foaie poti sa iti exprimi sentimentele cele mai profunde posedate de tine .

Imaginatie : - Agest " dar " il posez de ani intregi , cu acest " dar " mi - am putut crea " My World " lipsita de cruzimiile vieti , plina doar de creativitatea mea .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

cuvantul meu preferat este ''iubire''.Cand ma spun acest cuvant,automat ma gandesc la romantism,suflet pereche,fericire,apusuri de soare,iubire neconditionata,roz...Si tot cand spun ''iubire'',gandul ma duce automat la cel pe care il iubesc cel mai mult-si acum sa nu credeti ca's vreo obsedata sau cv de genu',I'm not addicted...Dar il iubesc pe Shim Changmin-chiar dak el nici macar nu stie ca exist 21
[/font]Always keep the faith <3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 413.421 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)