Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ce personaj din anime semanati?

#31
In mod sigur seman cu Chidori Kaname din Full Metal Panic . Sunt la fel de batausa ca ea si de certareata nici nu mai zic . Doar din cand in cand sunt timida , ceea ce poate sa deruteze pe cineva in privinta mea , dar odata ce ajungi sas ma cunosti , vei afla ca nu e bine sa ma scoti din sarite atunci cand sunt deja nervoasa . Iti poate fi fatal ! In orice caz , ea e si personajul meu preferat !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#32
O_O' well...nici eu nu m-am prea gandit la asta.
Dar,cred ca seman foarte mult cu Momo,ma refer la comportament,pentru ca la infatisare nu semanam mai deloc >_>".
Si cu Kana, din Minami ke.Cu ea seman si la infatisare si la comportament ^^.
Cel mai bine cu ele doua.

#33
OMG...let`s see...cred ca seman cu urmatoarele personaje:
Sakura-ma indragostesc cam repede si tine cam mult dragostea asta...
2
Temari-uneori sunt cam dura cu cei din jurul meu si ma cred mereu superioara 4
Naruto-la caracter...consider ca sunt ambitioasa si imi place sa-mi vad visele indeplinite....dar pentru asta ma lupt pana cand reusesc sa-mi ating scopul 4
la fizic....let`s see...I DON`T KNOW NOW...LIPSA DE INSPIRATIE t__t SORRY GUYS...

#34
cred ca cel mai mult seman cu amu (shugo chara): spun tot timpul ce nu vreau si am 3 inner me care fac ce vor ele -.-" iar asta ma cam enerveaza ( akane: deci noi te enervam, nu? ei bine sa vedem cine te mai ajuta la fizica de acum incolo eu: aka ^^" scuze...nu voiam sa spun asta...eu ma refeream la ana ana: credeam ca ma iubesti T^T eu: cum sa te iubesc, cand tu ma faci de ras ? DX ana: scuze...) vedeti ce vreau sa spun T T o da,...sunt prinsa intre doi baieti ( eu: * ma uit la ana * ana: dar credeam cati place.... eu: cum sami placa, daca eu il urasc DX ana: aha ^^" )

#35
eto...eu ma aseman cu kirarin din kirarin revolution...adica sa fim seriosi..cine mananca atat de mult in fiecare zi si nu se ingrasa?eu desigur..stiti cum fac? mananc mult,ma ingras putin,slabesc...mananc mult,ma ingras putin,slabesc..mananc mult,ma ingras putin,slabesc...numai ca kirarin face asa:mananca mult,nu se ingrasa...mananca mult, nu se ingrasa...mananca mult,nu se ingrasa...
alt personaj....poi...la cate animeuri m-am uitat eu,nu mai stiu nici caracterul personajelor..:dead:
si ma aseman cu personajul din animeul meu preferat,pe care nu v-il spun 21..

#36
Hmm.... so .. cu cine oare seaman eu?! Ah da ... Ceva combinatie intre Kagome(Inuyasha) si Jigoku Shoujo ( hell girl) - sunt hotarata cate-o data ii tratez pe altii ff urat , ca dupa urma sa imi para rau ... Curajoasa si curioasa , am tupeu.... ( asta ar fi la caracter) .. fizic as semana cu Ichika Tachibana ( Uta Kata) La fel ca ea par saten ,aceeasi coafura , ochii albastrii ca si -ai ei 10 ...
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

#37
Sakura-amandoua avem fruntea lata, ma enervez repede, sunt prietenoasa si in acelasi timp sunt si ambitoasa mereu incerc sa ii depasesc si sa sa fiu cat mai buna. Ea este si desteapta, insa eu nu ma consider desi ceilalti spun asta si ador rozul.Singurele deosebiri sunt ca eu am ochii albastrii, nu am parul roz si scurt si nu sunt indragostita.
Nu am mai gasit alte personaje din animeuri cu care sa seman, ea este cam singura.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#38
Bun, deci e oficial! Cred ca sunt printre cele mai interesante corcituri de pe zup! 21

1/2 Yuki Eiri - Cei care ma cunosc vor zice : "Miky?! No way!"...etto...adevarul este ca pot sa fiu fooarte afurisita [just ask Melyeter...cred ca am innebunit-o cu parasutatu' meu...] + I luv writing! Mi-as petrece intreaga viata scriind!

1/2 Shindo Shuichi - Mdah! That's crazy me, aia pe care o stiti cu totii! Nu mai trebuie sa dau explicatii, ne?
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#39
:smart: eu seman Aizen capitanul diviziei 5 (dar fara ochelari ) amandoi suntem inteligenti chiar daca nu o aratam mereu nu imi sta absolut nimen isi nimica in cale chiar daca este nevoia sa sacrific pe cineva o voi face dar totul sa-mi vina in folos numai mie nu-mi place nesupunerea si imi place atunci cand toti se inclina in fata mea . Dar ca si Aizen am doua parti maomentan ma ascund in spatele celui amuzant si cuminte (pe forum vb. ) sper ca nu v-am speriat.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#40
^^" Sfatuita de Flower... am ajuns la concluzia ca cel mai mult seman cu Haruhi Suzumiya 21 da... si chiar vreau sa o citez -> " Hiiii, stiu cu cine semeni... cu Haruhi Suzumiya, ea este copia ta fidela: urla, e zvapaiata, o chinuie pe Mikuru si mai incearca sa o chinuie si pe aia... pe aia indiferenta " da... deci asa Flower... eu chinui oameni?... nu cred 4 si nici nu urlu... si nici nu-s zvapaiata ^^ deci in fond Haruhi este copia mea fidela ^^
I'm not insulting you. I'm describing you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.237 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)