Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corupted Wishes

(wow ce idei miau venit)te vei culca dar prietena ta va spune ca dormi toata noaptea si nu mai ai timp de ea(nu intreba) si te va parasi(sad).

as vrea sa va cunosc pe toti 21>.(nu am avut alta dorinta)
o.o" wot

-O sa ne cunosti pe toti dar te vei plictisi atat de repede incat ti-ai dori sa murim toti si nu vei mai stii cine e ala si cine e celalalt si o sa innebunesti, o sa te internezi intr-un spital de nebuni unde iti vei gasii dragostea de mult pierduta intr-un cimitir abandonat plin de cranii, te vei casatorii cu el, o sa aveti puradei micuti si "draguti" care o sa va omoare! scuze! alta idee nu mi-a venit!(sper sa nu se intample asa^^daca se intampla ma omori tu prima^^...e o promisiune21^^)
-Mi-as dori ca tipii draguti sa nu fie gay(am vazut un exemplu la un actor) sau sa nu fie din anime-uri sau nesimtiti, tampiti, idioti, cretini etc4...pe scurt...Tipu` perfect^^(sa nu intoarceti asta impotriva mea>.<)...sper ca nu v-am dat idei...

tipul perfect intotdeauna exista, si intotdeauna e luat de alta mai buna ca tine. ata pentru ca intotdeauna exista o persoana mai buna ca alta.

imi doresc companie placuta 9
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

21lool - vei avea companie placuta(ce ciudat suna) insa va fi dupa o zi extrem de obositoare si nu vei putea misca... vei adormi inainte sa observi cat de placuta e persoana de langa tine <.<..>.> mnoh.. s-a zis cu dorinta asta..

next:
as vrea.. sa fiu agent FBI 15

-O sa fii agent FBI dar o va trebuii sa stai dupa ceilalti ca sa astepti o cafea amarata, altceva neavand ce sa faci^^". Si o sa te plictisesti cu ceilalti incat o sa-ti zici" Bine spunea mama sa ma fac avocat/doctor",sau ce vrei tu^^.
-As vrea...sa iau o nota buna in teze( nu ca 6 la mate semestru` trecut>.<)

O sa iei note bune la teze [la toate] insa o sa ramai corijent la toate materiile....xD ...And will be to late for u!

My wish:Mi-e sila de ziua de maine...I wanna stay home!

dorinta indeplinita doar ca de la atata stat in casa te vei imbolnavi

as vrea sa nu mai comenteze sormea atata [mmrrrr]

nu o sa mai comenteze... da' apoi o sa te parasca parintilor. hot raul spre mai rau Wink


vreau sa nu imi mai fie foame...
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

nu-ti va mai fi foame si ingrozitor de sete,dar nu vei gasi apa nicaieri,nici la magazin

as vrea sa am puteri de vrajitoare ^^

Dorinta indeplinita!

My wish:Vreau sa vad un....ornitoring^^ [sa va vad]

___________________
~Side note:Nu credeai ca scapi doar cu dorinta indeplinita....Vei ajunge prima,dar se va descoperi ca ai copiat de aceea vei fi data afara din concurs!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)