Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Votul tau merge catre...
Fail
0%
0 0%
Our Secret
20.00%
3 20.00%
Soaptele nu ajung la suflet
80.00%
12 80.00%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Concurs yaoi cu premii si mai yaoi

#1
Ok, timpul a expirat si am strans doar trei chestii yaoi pe care va trebui sa le votati. Iata-le aici, exact cum mi-au fost trimise (da, mi-e lene pana si sa dau copy/paste).

[attachment=2075]

[attachment=2076]

[attachment=2077]


Apreciez ca le-ati trimis fiecare in alt format Mdeterminated

Succes tuturor!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Votarea dureaza o saptamana. Go go power rangers!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#3
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#4
E un poll acolo sus. Aia e votarea. Regulamentul: alegi lucrarea care-ti place.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Adica nu e nevoie de justificare? Oh ok. Imi voi edita totusi postul si cu lucrare cealalta si un comentariu pe langa poll ^^'' daca tot am inceput un lucru.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#6
Ultimele doua au fost foarte bune, originale si superbe....
Primul insa a fost... Nici nu stiu cum sa zic...
Primul fic nu-mi place deloc, parca iti bati joc de tot!! Ai ales niste nume pline de ironie, ura si batjocora, sau poate mi s-a parut mie....
Iar locul " actinuii" e nepotrivit si aproape ca mi-a fost greata...
Eu as vota pentru al treilea fic deoarece as spera la o continuare, e o idee foarte originala si m-a tinut in suspans habar neavand ce va urma iar sfrasitul a fost cu totul neasteptat 4...
Asta a fost parerea mea iar fic-ul ales de catre mine sper sa castige

#7
Mi-e lene sa scriu ceva wow. Le-am citit azi dupa-amiaza.
Primu' doar cateva randuri, pare scris de un tip foarte scarbit si exagerat de agramat.

Al doilea: ca scene de hmm e ok, totusi, desi scrie "yaoi", este un concurs si s-ar fi apreciat o poveste mai complexa sau, ma rog, macar o poveste in spate. Nu toti s-au uitat la Supernatural si chiar daca ar fi fost asa, ai fi putut scrie situatia in care cei doi au ajuns sa fie intimi, macar o introducere mai mare. Plus, vezi ca-s sinonime la c.ock care te ajuta ca scrierea sa sune putin altfel. Sa nu intelegi ca-s un om pudic, doar suna mai bine si altfel sau, cel putin, sa nu fie repetat.

Al treilea: este cel pe care l-am votat. Nu pentru ca este genial, dar pentru ca s-a muncit sa existe si o poveste, nu doar scena de sechex. Ideea in sine nu este rea, dar punerea in scena putin deficitara. De exemplu, cu nevasta dupa ce s-a intamplat? Nu banuieste tipa ca la ea sta psihologu' prea putin? Sau cum au ajuns cei doi in situatia respectiva si de ce (sotii). Sunt multe lucruri ce mergeau mai bine explicate. Totusi, o idee buna, iar comparatia cu cele 2 lucrari, una in bataie de joc, alta bunicica, dar fara "introducere", te avantajeaza foarte mult. Tot acest fic sta si cel mai bine la gramatica (desi "datorita" se foloseste la lucruri pozitive si "din cauza" la cele negative).

Succes! Fie ca cine castiga sa fie din Bucuresti ca sa-mi fie mie mai usor sa dau premiul. 4
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#8
Concursul s-a incheiat, castigatorul nu mai tin minte cine e, dar stiu ca a scris a treia lucrare, asa ca il rog pe autor sa ma contacteze pe privat.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)