Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Colectia de massuri promotia 2007

#1
Aici incercam sa facem o colectie de massuri, fie ele tampite, enervante sau amuzante.

Orice mass tampit, enervant sau amuzant ce va veni incepand cu data de 26 Septembrie ora 0.00 pana pe data de 31 decembrie ora 0.00 sa fie postate in acest topic. In noaptea de Revelion dupa inchiderea topicului, juriul format din Marina, Flaw si Bloom (Eu) va hotara 3 massuri castigatoare
Cei ce au primit massurile castigatoare si le-a postat va primi cate un premiu.
Premiile vor consta in:

LOCUL I

o casuta de mail gratuita pe Google mail Un rank special la alegerea castigatorului si cont yahoo.

Locul II

Rank special la alegerea castigatorului

Locul III

O casuta de mail pe Google

PARTICIPATI! PREMIILE SUNT MARI!

#2
Îţi place să fii mângâiat? Să fii atins şi să fii pipăit? Şi... să fii încins? Îţi place respiraţia celuilalt lângă urechea ta? Să îţi respire pe gât sau pe faţă? Îţi place să încerci poziţii noi? Să începi rece şi să sfârşeşti cald şi transpirat?... Atunci mergi cu Maxi-Taxi !!

daca v-ati prins v-ati prins ,daca nu , asta-i viata 21

uuu ,si inca unul pe care l-am primit de 16 ori azi (NU MINT) :

stii o persoana iubita ????.....trimite acest mesaj in 4 min. la toti din lista ta si mâine o sa fie cea mai frumoasa zi din viata ta pt. ca în aceasta seara o persoana va realiza k te iubeste.(sfat...nu incercati sa spuneti cva k nu are rost nu rasp..cik sa vad dak am sh yo noroc..ceea ce nu prea cred....lov sucks......knd nai pe cn sa iubesti sau nu esti iubita de nimeni.....@_@

#3
Dak primesti acest mass inseamna k te iubesc !!
atentie!! acesta a fost un mesaj privat

222222

daca m-ai prinde la tine in dulap ce mi-ai face?
1.te-ai imbraca cu mine
2. m-ai lasa sa ies
3.mi-ai da cu spray pt molii
4.m-ai viola
5.te-ai lauda la prieteni ku hainele cele noi
6.m-ai servi la cina
7.m-ai arunca pe geam
8.te-ai speria
9.m-ai incuia in dulap pt tot restul vietii
10. scz pt cei ku DND

106 lil` funny....106
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
Se accepta si mp-urile cu caracter de mass. Parerea mea. Tot ce este pana acum este calificat

#5
Citat:Se accepta si mp-urile cu caracter de mass. Parerea mea. Tot ce este pana acum este calificat

nunu...nu a fost mesaj privat ci asa este massul..."Dak primesti acest mass inseamna k te iubesc !!
atentie!! acesta a fost un mesaj privat "
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#6
Citat:Un taran american si unul roman se intalnesc la un moment dat. Romanul il intreaba pe american:

- Mai, tarane american, fermierule, spune-mi si mie cat pamant ai acolo la tine?
- Mai tarane roman, spune americanul, eu ma urc dimineata in masina si tot merg, si merg, si merg pana seara. Si tot pe pamantul meu raman. No atata pamant am eu in America.

Taranul roman ramane gura-casca, face o pauza prelunga de gandire, dupa care spune:
- Apoi ma, masina de aia am avut si eu.

I laghted my heart out !

#7
DRAGI OBSEDATI DE MASS-URI TAMPITE !!! CITITI SI INVATATI CA TARE PROSTI MAI SUNTETI Aviz pentru amatorii de massuri: -1. Directorul de la Yahoo nu inchide Yahoo-ul ... nu'i atat de prost -2. Nu e nici un copil cu grupa sanguina abcxyz care moare de plictiseala acuta in Koreea comunista... -3. Nu iti apare iubirea adevarata pe monitor daca restartezi de 5 ori compu, sari de 3 ori pe geam si iti omori toata familia cu o surubelnitza -4. si daca tot credetzi in d`zeu meretzi dreq`lui la biserik si va rugatzi -5. Rugam toti amatorii de mass-uri de acest gen sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia anti-tembelism (da mai departe dak esti de acord)
E tot un mass nu?:->
[Imagine: sssfcopy.png]

#8
Sa ma gandesc....ce massuri mai funny am primit yo....Gata ..Stiu1010
1)"Colectioneaza patru capace de cosciug si poti castiga o excursie gratuita in lumea de dincolo!e la sigur"

2)Maine se sarbatoreste Ziua Nationala a Chiulului. Institutul national al chiulului in masa a declarat orele albe, maine intre 11.00 si 15.00. Presedinta institutului, Samira Baicoi, eleva la Colegiul National Mihai Viteazul(clasa a 12 F) a declarat : "Anul trecut manifestatia a avut succes,inregistrandu-se peste 150 000 de chiuluri. Speram ca anul acesta numarul sa creasca, poate chiar sa se dubleze.Trebuie sa aratam conducatorilor din invatamant ca atat timp cat conditiile nu sunt cele mai bune, nici noi nu suntem obligati sa ne supunem unitatilor scolare.Fac un apel la catre toti elevii din Romania pentru a chiuli maine intre orele 11.00 si 15.00" scz cei cu dnd
24))
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
1.Am prins un inamic cu numele de PUPIK ti-l trimit rapid k e mic si tampit....e mort dupa buzele tale...dak nu te pupa moare...Trimite si u mai departe si cel care iti va da buzz inseamna ka vrea un pupik...buzzzzzz
2.MERITA CITIT !!!..Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''.... Iubeste fata care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas..... Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind..... Care te saruta pe frunte...... Care vrea sa te arate lumii chiar dak nu esti aranjatA..... Caruia ii este indiferent dak pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit...... Care in prezenta prietenilor te ia de mana..... Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba..... Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.....si probabil k.....te va iubi mereu.....super frumos mass-ul asta
3.Daca citesti mesaju` asta .. inseamna k ai luat tzeapa si nu ai oricum ce sa vezi in el .... Si daca vrei sa ai noroc, ai face bine sa il trimiti mai departe..ca sigur vei avea noroc sa te injure careva ... asa ca... trimite`n puii mei massuri cu mesaju` asta sa aiba lumea pe cine injura.. Daca nu il trimiti... o sa se abata asupra ta numai nenorociri ... (adik.. vei avea noroc la loto, vei primi o mostenire.... )
scuzati la ultimul mess cuvintele colorate 4
sper sa ma calific
4

4.Mesaj de "ajutorare" : Maria Mercedesa, cumnata Magistralei, ruda cu Fane Bordura, neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234 RO XXX 2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteia Ronaldinio Romario Huan Carlos Miramar sufera de el. Aceasta maladie este incurabila....pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima, pt a polei cu aur si ultima surla din cele 29 de la palatul sau. Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness, cafea, 3 in 1, red bull si alte alea. Daca stergi acest mesaj jur ca ai inimima de mama sovietika... si daca dai mai departe iti ghicesc mancatzash in messenger direct pe iD`ul mama_omida
ultimul mess 4
5.sucul de portocale= sanatate,sanatate=loc de munca,loc de munca=bani,bani= femei,femei=sex,sex=sida,sida=moarte deci nu beti suc de portocale dak nu vreti sa muriti

#10
Ce inseamna sa fii rapper azi. Sa te imbraci tot timpul larg si sa ai 15 blinguri (tinichele). Sa mergi 1.balanganindu-te si sa suferi in ultimul hal. Sa bei si sa fumezi doar ca sa fii la moda. Sa ascuti 2 melodii a lu' 50 Cent si una de la Parazitii, sa sustii sus si tare ca Mafia are doar 2 albume si n-au nici un mesaj, si sa spui ca nu ai ascultat niciodata "La Familia", insa iti place foarte mult "Sisu si Puya". cu toate astea sa te dai mare cunoscator in domen'. Sa o faci pe marele golan, da tu defapt sa te pisi pe tine cand se uita cineva urat la tine. Sa bagi replici expirate de genul "wasssup! bro" doar ca s-o faci pe interesantul... si lista poate continua...



#

2.hai sa nu uitam de : micutul Raresh care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica pt care ne-am sacrificat o mare parte din economii , de ultimii 3 ani in care suntem amenintati ca ni se sterg conturile de pe yahoo,restul vietii presarat de ghinion ca n-am dat mass-urile mai departe, virusi care distrug calculatoare si vieti….:-P

3.Massurile ma lasa rece p mn..nu l citesc d obicei..dar cel mai frumos p kre l-am primit era despre o tanara oarba,indragostita kre a primit o perche de ochi si l-a vazut p iubitul ei(q kre urama sa s casatoreasca)..el era orb..Iar ea a spus k nu s va marita q un nevazator..El a plecat suparat spunand:”SA AI GRIJA DE OCHII MEI!!!” 20202020
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)