Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Colectia de massuri promotia 2007

#11
Mina...am de facut un anunt interesant.Juriul a decis sa prelungim acest concurs pana la sfarsitul lunii februarie,dupa care se inchide pentru a fi citite postarile voastre si pentru a se decide castigatorii.Pana atunci sunteti liberi sa ne uimiti cu mass-urile.4
[Imagine: Untitled-1.png]

#12
1.La locul de onoare : poze noi :X vreau si eu comm'uri returnez :X:X http://cutarica.hi5.com va pup pe toti, va iubesc din suflet 9c :X:X:X:X:X

2.are o vecina de a mea parfumuri originale cre vrety lista buzz sry de maass :X :X

3.† Daca citesti acest mesaj cu mana pe mouse Dumnezeu il trimite pe Sf.Petru ca sa-ti aduca fericirea eterna † † † DA MAI DEPARTE DACA TU CREZI IN DUMNEZEU † † † sorry dar cred in Dumnezeu

5.gol gol gol gol gol gol g0ollllllllllllllllllllllll valiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii badeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

6. DECAT SA AM INIMA RECE Mesaj pt intrarea in postul mare. Citeste aceasta rugaciune si sa vezi cum Dumnezeu raspunde: ''Doamne, te iubesc si am nevoie de tine, vino in inima mea si binecuvanteaza-ma pe mine, pe familia mea, casa mea, prietenii mei, in numele Domnului nostru Iisus Hristos. Amin.'' Trimite acest mesaj la cel putin 7 oameni. Vei primi un miracol maine. Un copil L-a intrebat pe Iisus: ''Cat de mult ma iubesti?'' Iisus i-a raspuns: ''Atat de mult!'' si si-a rastignit bratele pe cruce si a murit pentru noi. Daca crezi in Dumnezeu vei trimite acest mesaj tuturor din lista ta! Daca il stergi vei avea inima rece. Trimite asta tuturor din lista ta in 30 min si priveste ce se intampla

astea sunt numai unele masuri din colectia de fraze cretine concepute de oamenii cretini

#13
Asa cum a fost stabilit concursul de mass-uri s-a incheiat si acum sa anuntam castigatorii.

Locul I : shiva, fleeting ray si white angel
Locul II : tornado si love_yuki_eiri
Locul III: setsumi si asadtipu

Va multumim ca ati participat...4
[Imagine: Untitled-1.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)