Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ciudatenii omenesti

#11
Ciudaţenii...nu ştiu, să mă gândesc.
1.Pot face ca un delfin
2.Mă bufneşte râsu fără nici-un motiv.
3.Am prostul obicei să lovesc pe cineva atunci cqnd gesticulez
4.Dorm aiurea(imi e milă de Kido).
5.Mă "cert" în somn.Cu cine?Nu ştiu
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#12
Pai ar fii cam asa:
1.imi place sportul,si o fata zice ca sunt obsedata da cum sa nu -.-,numwei eu cu 2 baietii avem 10 la sport 15(ca suntem in echipa scoli -.-)
2.nu prea stau eu sa ma machez doar in unele excepti..
3.sunt singura din scoala caruia ii plac animeurile
4.sunt tot singura din scoala care asculta rock..si fetele de la mine din clasa zic ca ascult numai tokio hotel cand defapt nu este adevarat
4.am un obicei atunci cand sunt ascultata mai ales la biologie ,sa imi bag unghile in mana,sau s-a tremur -.-
si cred ca ar mai fii dar au ajuns..

#13
poi21
1. am obiceiul sa rad isteric uneori apoi sa dau in hohote de ras si plans in acelasi timp21
2. nu prea ma machez...si ma pufneste rasu cand vad pe una pe strada care arata ca si cum ar fi batuta..dar ea se machiase doar
3. imi place sa merg in padure sa caut case bantuite21
4. fug prima dak dam de cva rau21
5. si fug si al naibi de rpd...dar ii anunt si pe aia cand trebuie sa fugim
6. uneori ma uit foarte atenta la cva...si lumea ma striga de vreo 10 ori si abia atunci imi dau seama ca e vb de mn
cam atat deocamdata
7.o singura data in viata am mers in somn o.O
8.vorbesc in somn21
9.dorm ca naiba O_O
sa nu va sperie faza cu casele bantuite...ne jucam si noi...desi neau alergat cativa ciudati
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#14
pai ar fi o multe:
1.toti de la mine din clasa copiaza,iar eu nu copiez nici daca iese profa din clasa
2.daca ma striga cineva si sunt concentrata pe un lucru nu realizez ca ma striga pe mine doar dupa ce ma striga de vro 4-5 ori
3.la engleza sunt singura din clasa care isi face tema,iar ceilalti nu o fac pt ca profa e de treaba si nu ne controleaza,dar acum a venit o profa noua. we counted the days.! Zuppy06
4.nu stiu de ce,dar sunt obsedata dupa saga amurg new moon.mereu imi iau cartea cu mine la scoala si citesc in pauze chiar si in ore cand nu sunt profesorii atenti.ceilalti ma cred very strange and very very very crazy
5.sunt singura din clasa caruia ii plac anime-urile.
ar mai fi,dar ma opresc aici.nu cred ca ati vrea sa cititi vro doua-trei pagini 21
sper ca dupa toate astea sa nu va speriati.
[Imagine: j5atg3.png]


#15
Ciudatilor, faceti cunostiinta cu alta ciudata XD

*Vorbesc in somn O_O..serios, odata a venit o colega la mine, si-am cantat o ora intreaga in urechile ei XD
*Daca mi-e foame noaptea, sus! Numa` ca uneori nu nimeresc drumul, si imi incerc puterile cu un perete/dulap/oglinda/pat...etc continua lista
*Visez muuult si bine, si pentru asta mereu ma trezesc pe jos sau cu mancarea/sucul mea/meu pe mine -_-"
*Cand sunt ascultata, din cauza emoriilor [edit: emotiilor O.o...wtf, iar am chef de niste perle] mereu scot perle [auzi la mine, 'cal pancreatic'..cine stie de pe unde a aparut DX ]
*Cand ma simt bine, feriti-va de mine, sunt in stare sa vorbesc si 24h/7zilesi week-endu` vi-l fac la oferta: gratis ! 4
*A zis cineva de ciocolata? Givemeh!!!! 8D...obsesia meaaa xD
*Anime si iar anime, eu mereu vorbesc despre anime-uri cu colega-mea, si eu mereu uit sa dau tonul mai incet ca colegi mei n-au auzit de InuYasha, sau Anju, sau Kurosaki ..sau Kurama 8D, si se mai uita la mine de parca tocamai mi-am pus o bureana pe post de cercel ^_^
*Cand trebuie sa se intample ceva important, visez cu Sesshy O_O"
*De multe ori, toata lumea rade..eu: Ce? O,o?
*Sunt plutitoare pe Pamant ^_^"
*Daca nu fac ceva cu imaginatia mea, am cosmaruri O_O!!!! Vine bau-bau pe mine DX
*Sunt atrasa de accidente O_O"...
*Chestii ireale? Miami! Hai sa le mancam XD
*Sunt incapatanata...prea incapatanata ^_^"

etc... ^_^" Nu vreau sa va plictisesc/sperii prea mult XD
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#16
Ciudatenii...sunt tare ciudata[21]...ciudat este ca recunosc!21

1.Rad de obicei fara motiv ji pe deasupra am un ras neobijnuit.
2.Am o obsesie pentru curatenie,insa urasc sa fac curat.
3.Imi plac broastele.[nu ma criticati,v`am zis ca`s ciudata 21]
4.Am rau de mare,desi imi place sa ma balacesc.
5.Daca nu mananc ciocolata o data pe zi,incep sa ma cert cu toti[pe motiv ca nu am ciocolata 21]...

cam astea sunt cele mai importante,caci daca trebuie sa le enumar pe toate mi`ar lua trei pagini 24....

#17
Interesante ciudatzenii ^^ mi se par chiar adorabile chestiile ciudata 21 ... doar ca unele la mine sunt chiar enervante 21

1. Cand fac anumite lucruri e posibil sa spun "tic-tac" sau "tic" .. probabil din cauza ca as vrea sa fie un sunet care nu se aude.. si il fac eu -.-" .. nici eu nu intzeleg..
2.Vorbesc in somn... cel putin asa zice sora mea.. pe care am speriat-o de cateva ori 21.. sau mi se intampla, dar mai rar sa plang in somn , fara motiv >_<
3. Deseori zambesc si atunci cand sunt furioasa/nervoasa/trista fara sa imi dau seama . . .
4. Cand sunt la inceputul unei raceli plang usor din orice prostie
5. Cand sunt singura acasa ma trezesc citind si comentand cu voce tare ceea ce imi zic uni si altzii pe mess 43

ma rog.. pana acum atatea imi amintesc 21 .. ah da ... uit destul de repede unele lucruri esentiale..mai ales lucrurile pe care le spun altora si intreb adesea " de unde sti chestia asta O.O' ?"

ce pot sa zic.. fiecare cu ciudateniile lui ^^
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

#18
Sunt intr-un fel tomboy. Cel mai bun prieten al meu e baiat, nu port machiaj , nu am grija de parul meu , imi place sa fie murdar, port skinny jeans si un tricou larg cu mesaj funny, nu am lesinat niciodata si nici nu am mers la spital niciodata [ ugh.. cand m`am nascut, se pune ? ], colegele mele [ pitzies ] ma intreaba regulat [ o data la doua zile ] ceva de genul "Ai o gramada de bani si iti cumperi tenisi ? Esti idioata?" , sunt absolut obsedata de citit si de net. Una din colegele mele se taie pe vene si cand rad de ea baietii zice de mine ca ma tau ca sa scape ea. Ugh.. cam atat imi amintesc acum. 4
[Imagine: Green_eyes-Anime.jpg]
A lot of people ask me " What do you wanna become? "
I say " An actress. "
And they're like.. " Oh, so that's why you're so though. "

"The winners never give up, and those who give up never win. So go there, walk proud and show them what you can do." Cathy Hopkins

#19
(03-04-2010, 06:23 PM)Elina A scris: 3. imi place sa merg in padure sa caut case bantuite21

Si eu fac de astea ,desi au trecut mai bine de 10 ani de cand am vazut filmul Hocus Pocus ,eu inca mai sper sa gasesc ceva case bantuite ,vrajitoare si alte chestii de genu`.

Revenind:
1.Nu imi mai amintesc numele tuturor fostilor mei prieteni.
2.Prietenul meu actual e cu mai bine de 3 ani mai mic decat mine (eu aproape 19 ,el 15) ,weird ,i know.
3.Ma confrunt cu anorexia si bulimia de la 14 ani ,desi nu am fost niciodata grasa(55 de kg cel mai mult si 1,70 cm inaltime) ,de ultima cred ca am scapat ,dar de prima nu prea,mereu ma simt vinovata cand ma uit la mancare si nu pot sa mananc mai mult de 2 imbucaturi.
4.Am tatuat pe umarul stang un phoenix.
5.Sunt un sofer extrem de prost.
6.Am o gramada de citate scrise pe pereti

Cam atat ...deocamdata.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#20
Eu am nr mare de ciudatenii , e normal (asa cred eu 21 )pentru ca nimeni nu e perfect >
1. atunci cand merg cand merg pe trotuar sau pe stada si vad o pisica neagra ma opresc si astept sa treca in fata mea , nu stiu e cat de ciudat e acest lucru dar imi aduce noroc 21

2. mananc doar 2 ori pe zi , nu mananc mai multe ori pentru ca sunt uituca .

3. ma imbrac doar in pantaloni si o bluza , nu ca nu as vea haine dar prefer comoditatea decat frumusetea Smile

4. stiu totul din scoala : despre profesori , despre elevi si alte lucruri si sunt sunt de multe ori poreclita dectetivul Smile .................dar de fapt nu fac niumic eu sunt doar la ora potrivita sl locul la fel de potrivit . Smile

mai sunt dar le pastrez pentru mine , so-r speria de mine 21
[Imagine: aaaakip.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)