Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am incercat :D

#61
au trecut 3 luni...dar revin 19

[Imagine: rullz.png]
[Imagine: dsdhdthsg.png]
[Imagine: fgdhdr.png]
[Imagine: hbcvbcf.png]
[Imagine: darksig.png]

...
si inca mai lucrez la text
http://img854.imageshack.us/img854/5705/yeahtj.png
ala e un vers, n-am avut idei asa ca nu va luati de asta 65

edit: poti 10

#62
Iti iubesc stilul ( arta don'le arta). Nu stiu ce le faci de-ti ies atat de bine. E drept ca uneori nu-ti prea iese la faza cu textul dar, sigurile sunt absolut minunate. ( Dupa cum se poate observa actualul meu sig e facut de tine si e genial...il ador)


Anno...as avea si eu o mica cerere: pot sa port sigul asta? plsssssssssssss *puppy eyes*

[Imagine: acecopy.png]
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#63
Me here :]]

Imi place. Imi place la nebunie, good job Nib. De ce nu zic "excelent job"? Cred ca iti dai seama, daca nu, hai sa lamuresc situatia:

1 - frumos lucrat, frumoasa pozitionare, frumoase culori, insa ii lipseste ceva, si anume un text; am vazut ca nu le prea ai cu textul, dar nu ar fi stricat deloc, chiar deloc, un text acolo - un font normal [arial era perfect, sau mai bine, times new roman] si un alb, cu efectele puse de tine ar fi iesit magnific

2 - bun, pot zice ca din lucrarile astea puse acum, asta e preferatul meu, chiar daca mai ai de lucrat la el, sau cel putin, greselile facute, dar tot imi place <3; nu te inteleg, daca ai pus textul din stanga [sau poate k era cu imaginea, dar nu prea cred] de ce l-ai mai pus si pe cel din dreapta? ai stricat totul cu el.... fontul e bunicel, dar marimea e mare, pozitia e "bleah" si atat - puteai [daca tot vroiai] sa pui textul acolo unde ai facut chestia aia cu liquid [am uitat cum se numea tool-ul], langa personaj - arata bine, si dadea bine, indiferent de marime...

3 - asta in afara de culori, nu-mi place absolut nimic - textul e varza [font, marime, pozitie], fundalul oarecum bunicel, dar puteai sa il mai blurezi un pic sa nu fie chiar asa de clar, si cum i-ai pus pe cei doi, e bine, insa puteai sa faci ca si cum ar face parte din fundal, un pic de tot sa ii fi ascuns 5 borderul imi place cum ai pus-o, merge perfect cu sig-ul

4 - this one I can't understand a thing 22 ai amestecat acolo, ai complicat lucrurile, ai facut o dezordine totala, si abia se intelege ce vrea sa insemne... text aici sigur nu trebuia, te asigur

5 - interesant, culori placute, cam dezordonat, dar merge... textul out, putin sharpen n-ar fi stricat [poate ai pus, insa eu nu obs] si cam atat aici...

In mare parte ai problema cu textul. Daca am timp, sau si tu, daca ai timp, da-mi un pm cu id-ul tau [nu stiu daca il am/il ai] sau un buzz pe mess, si iti dau niste sfaturi la text, te mai ajut sa te descurci cu textul. Alte probleme nu stiu sa ai asa de grave, dar iti urez gambate la cat mai reusite lucrari si sper sa te pot ajuta cand voi avea timp/vei avea timp hug

ps - scuze de greseli, dar abia vad ecranul la ora asta @.@

[edit] ooo, dar stiu ca am scris @___@ sorry xD
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#64
al treilea sig chiar imi place si chiar m-am distrat cand l-am facut 21 Posibil sa nu fie unul reusit, dar mie-mi place rezultatul.
Da, stiu ca iar incep sa fac prostii pentru ca i-ar mi-am luat o pauza de la photoshop (incep sa ma plictisesc de el >.< , dar inca e bine)



http://i603.photobucket.com/albums/tt117...a001-1.png

asta nu am idee ce vrea sa fie, i-am facut urechi doar ca sa nu fie doar un cap. Acum ca nu am semnaturi poate nu le mai "comentati" doar pe ele 71

#65
nimeni...nu va plac decat semnaturile 46

http://i603.photobucket.com/albums/tt117.../gfx/F.png

o_o cineva? oricine?

edit: Zuzuflici ~, F e initiala numelui meu

#66
Mie îmi place tot ce faci o.o. Nu am cuvinte decât de laudă, really, ador semnăturile tale, dar și ultimele două „ chestii ” - nu știu cum să le spun, îmi stă pe limbă -. Dintre astea două cel mai mult îmi place ultima. Efectele sunt wow ._. Dar de ce ai ales litera F și nu alta - curiozitatea, deh - ? Oricum, ține-o tot așa ;3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#67
uf, a trecut ceva timp

[Imagine: kgjkgy.png] o...varza >.<
http://i603.photobucket.com/albums/tt117...hnny-1.png
[Imagine: ijiegag.png] alta varza...
[Imagine: SOTM_decembrie.png] o pun aici din moment ce la sotm nu comenteaza nimeni nimic
[Imagine: hjbjnhvgv.png] putin cam mult sharpen




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)