Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am incercat :D

#41
Pur si simplu iubesc seturile tale!!! Ai un stil demn de invidiat...Parca ai avea o mana magica...atunci cand te joci cu brushurile...efectele...c4d`urile...etc...un singur sfat: incearca sa te semnezi!
Astept alte GFX`uri...Bye!
[Imagine: gothic.png]

#42
pot imprumuta unu dintre gfx-urile tale please , please ..they are so cool ..and i like it one ...>.<..si i wanna that with smile or somthing like that because i like it ..so can i borrow one please ! *puppy eye*
Can i borrow this?:
[Imagine: smilecopy-1.png]
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#43
[Imagine: annsig1.png]
[Imagine: annsigcopy-1.png]
[Imagine: sdfsfscopy.png]
[Imagine: dtbsigcopy-1.png]
[Imagine: sigoocopy-2.png]
[Imagine: nearrrrrrcopy.png]
[Imagine: barukjijcopy2.png] O_o

#44
eh, n-am mai postat de mult timp

[Imagine: fsggegecopy.png]
[Imagine: dasgasgsdcopy.png]
[Imagine: hgdshsrcopy.png]
[Imagine: gbdbdfcopy.png]
[Imagine: FDWSFA2copy.png]
[Imagine: fantasy_worldcopy-1.png]
[Imagine: hdhrhrcopy.png]
[Imagine: Untitled-1fffcopy.png]
[Imagine: gdhdhr.png]
[Imagine: fdsgdhdrcopy.png]
[Imagine: shuusigcopy.png]


sper ca de data asta sa treaca cineva pe aici

#45
salut mie, din nou >.<

Am incercat sa lucrez mai mult la fundal, pentru ca mi s-a zis sa am semnaturi prea simple. Sper ca m-am descurcat.
[Imagine: jgkgfkhgcopy.png]
[Imagine: nearsigcopy.png]
[Imagine: gkuhhtrjtlucopy.png]
[Imagine: gsdgsehdrcopy.png] - asta chiar cred ca e simplu, dar vroiam foarte mult un sig cu acea imagine

Vad ca aici nu am postat avatare, dar o sa le pun doar pe cele pe care le consider mai reusite...
[Imagine: av3copy.png] [Imagine: av4copy.png] [Imagine: av5copy-1.png] [Imagine: av7copy.png]
... si cele mai noi...
[Imagine: av13copy.png] - ideea mea era sa-mi fac un avatar uimitor. Dar nu a iesit uimitor si nu-l folosesc
[Imagine: av14copy.png] - in schimb de asta sunt tare mandra 4

#46
well hi ^^
se vede că te-ai axat mai mult pe bg, îmi place primul sig ca idee şi încadrare, dar ar fi mers lucrat mai bine la flow.
la al doilea puteai să evidenţiezi mai bine partea de jos a fetei, poate dacă foloseai şi alte culori în jurul ariei; de asemenea, colţul din dreapta sus arată foarte drăguţ, n-ar fi fost rău să încerci o simetrie cu colţul stânga jos. textul îmi place
at the next one, culorile sunt ok, singura chestie ar fi că lightning-ul trece prea brusc la dark în partea din dreapta.
ultimul e drăguţ, culori plăcute, dar aş fi şters partea cu dungile diagonale de pe fată, pt. că mai văd pe acolo nişte florals care iau altă direcţie, şi intersectat cu astea din urmă se cam încurcă.
la av-uri, îmi plac 2 şi 3 din prima linie, şi cel de care eşti mândră, dar în general nu prea le am cu ele deci nu mă arunc să dau sfaturi. Anyhow, good job, spor în continuare!:]

#47
merci ca ai trecut pe aici, Toxic.

[Imagine: dfasggecopy.png]
[Imagine: fsdgfsgrcopy.png]
[Imagine: vtrhrtcopy.png]
http://i603.photobucket.com/albums/tt117...necopy.png ( tot cei de la Red sunt mai buni 65 )
am mai facut ceva rendere, dar cred ca stiti toti cum arata un render >.< "

gata ^_^

#48
Am vrut de mai devreme sa las reply (pe un alt site, ce-i drept XD), dar m-a chinuit lenea prea tare ^^ But I finally managed to think something to write >,>

In primul rand, cred ca ti-am mai spus ca imi place mult de tot cum lucrezi :33
In al doilea rand, stii ca ador semnatura aia cu broaste <33

Si acum sa comentez cate ceva la ultimul post...
Prima semnatura ti-a iesit binisor, desi nu pot sa zic ca sunt foarte incantata de ea. Mi se pare ca ii lipseste ceva in stanga, intre text si personaj. Culorile sunt superbe, si imi place efectul din dreapta jos.
A doua e foarte reusita, pentru o semnatura abstracta (or so it seems >.<). Efectele mi se par bune, la fel si gama de culori. Textul l-ai plasat foarte bine, desi nu inteleg ce legatura are cu imaginea ^^" Poate ca sunt eu cam batuta-n cap acum ca sa-mi dau seama >,>
A treia mi se pare absolut geniala. Personajul, textul, efectele, tot. Doar ca ar fi mers o textura or smth like in stanga sus, pare prea gol acolo. In rest e foarte bine.

Keep up the good work, dear! *hugs & kisses*
[Imagine: sig0147.gif]

#49
merci pentru post Chocolate. E bine daca mai trece pe aici macar un user.
Am facut mai multe avatare de data asta. Am inceput sa le prind gustul.
[Imagine: av16copy.png] [Imagine: av19copy.png] [Imagine: av20copy.png] [Imagine: av21copy.png] [Imagine: av22copy1.png] [Imagine: av22copy2.png] [Imagine: av23copy.png] [Imagine: av24copy.png]

semnaturi mai putine
[Imagine: gjtjtjrcopy.png]
[Imagine: hdrjdfjcopy-4.png]
[Imagine: hfhndfnfdcopy.png]

#50
Oh, bun, iar eu.
De data asta nu am mai lucrat mult la avatare >.< .

[Imagine: mvhmvkcopy.png]
[Imagine: mvhmvk2copy.png]
din doua variante nu ma incanta prea mult niciuna
[Imagine: grdhrdhdcopy.png]
[Imagine: fjhyfyjcopy.png]
[Imagine: gdxfhgdhcopy.png] da, stiu ca e simplu, dar nu am mai avut idei
[Imagine: jgjmfgmjfcopy.png] deci, aici am vrut sa "trec" de la colorat si intunecat la alb-negru si luminos, dar habar n-am daca mi-a iesit

[Imagine: av25copy-1.png] [Imagine: av26copy.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)