Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cirese [+16 / +18][yaoi]

#41
Iei!!! Capitol nou! Capitol nou! Am asteptat asta toata ziua! (acum vorbesti cu "eu" beata de yaoi si hentai si cu mintea numai la idiotenii... asa fac cand sunt deprimata, am o dispozitie de a face pe cretina).

Revenind la oile noastre... Ucis fie, Doamne, nenorocitul care o sa incerce sa-i desparta. Si torturat in chinurile Iadului fie, Doamne, cel ce va si reusi. Si, BlankØPage, teme-te, pt ca daca ficul asta se termina prost, o sa te injur in minticica mea diabolica de o sa mori de sughitat.

Nu te baza pe corectura asta, eram prea prinsa de mirosul yaoi-ului, dar am surprins cateva greselute. Se poate sa nu fi fost mai multe, dar nu pot garanta 100%.

Deci, aici sunt greselile pe care le-am observat:

puteam face asta doar dacă îmi acceptat propriile dorinţe trupeşti. - "... imi acceptam...". Greseala de tastare.

buzele sale au năpădit pe gâtul meu - Buzele nu pot napadi pe ceva. Ceva poate fi napadit de altceva, cum ar fi: " Gatul meu a fost napadit de saruturi." Cum ceva mai poate napadi altceva. Cum ar fi: "Apa a napadit incaperea." Dar atat. Poate ai vrut sa zici: " buzele sale au navalit pe gatul meu", dar mie imi pare ca suna cam ca naiba. Dar parerea mea e parerea mea si nu e nevoie sa ai aceeasi parere cu mine.

- Maru..., calmează-te, sincer acum. Nu am să întârzii mâine. Doar că acum sunt ocupat, bine?
a rostit ceva mai încet, dovedindu-mi că şi el e oarecum afectat de ceea ce se întâmpla. - Ai trecut pe randul celalt. E greseala de-a wordului... sau de tastare... sau de neatentie. Oricum, tine strict de estetica. Nu te ingrijora.

Cam atat am avut de zis. Hey, pot sa te rog ceva? Incearca sa corectezi inainte sa postezi, ca sa nu mai gasesc greseli si sa fiu obligata sa scriu despre poveste. Mi-am cam iesit din mana la asta. Nu mai pot comenta povestea in sine, sau personajele. Ia asta ca pe un favor pe care mi-l faci. Merci, chiar daca incerci sau nu!

Succes si inspiratie!
Ja ne!

P.S. Daca te-a deranjat ceva din postul meu, PM si sterg.

P.S. 2 Ma simt flatata!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

#42
Heys:X superb acest capitol, ca si celelalte
Dar serios vorbind ? e idiot rau tipu care o sa se puna in relatia lor, nu idiot, cel mai idiot , nu il sufar, presupun ca e unu din prieteni lu sakurai, of...chiar nu il sufar...
Capitolul a fost cat se poate de pervers:X mi-a placut enorm de mult, era logic nu?
Si ma bucur ca a ajuns in patul lui...mi-a placut si replica care i-a dato sakurai;))
Oricum ma bucur ca amandoi o sa ajunga un cuplu , dar imi e frica de taifunul care o sa vina...sper sa treaca cu bine


Succes la scris, kissu si bye bye
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#43
Uf, uite cum imi fac eu timp sa las un comm in Ajun, desi sunt ocupata pana peste cap.
Dar ce sa-i faci? Chiar nu m-am putut abtine.Actiunea este atat de minunata incat ma simt ca si in transa :)). Aveam foarte multa nevoie de yaoi si am primit mai mult decat m-as fi asteptat. Iar pt asta te iubesc (suna ciudat? obisnuieste-te :))).

Iar finalul...huhuhuuu! Abia astept capitolele urmatoare.Si sper din toata inima sa ajungi cu ficul la final.Poate sa fie si mai scurt, dar sa aiba nenorocitul ala de sfrasit :)).
Umm, nu o sa pot comenta la fiecare capitol...mi-e chiar imposibil, mai ales atunci cand n-am ce zice inafara de faptul ca-mi place.Dar voi citi si ma voi stradui din cand in cand sa-mi mai fac simtita si prezenta.
App, imi place si celalalt fic, foarte mult chiar, dar acum nu pot lasa comm...ma freaca mama sa o ajut, nu de alta

Umm ce sa-ti mai spun? Iti urez un Craciun Fericit si toate cele bune >:D<
Pa pa
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)