Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cica GFX...

#21
OMG, new works <3 si OMFG Miyaviiii :X [that's his girl? :X]

Anyway, dau un edit maine, k acum mor de somn ._." si e trecut de ora de culcare... asa k locul e rezervat XD

[Edit]
Oke, =.= because of my dad, I couldn't enter, so here I am... srry

Deci, sa incep:
1 - imi placea mai mult daca era in alta pozitie, sau alta forma >.< nu stiu cum sa zic, dar oricum, imi place intr-un fel efectele folosite ^^
2 - wow, nice textures and effects O.o dar e prea mic focalul si puteai folosi ceva sa il scoata in evidenta, iar textul imi place cum e poziionat <3
3 - acesta era perfect daca culorile personajului nu erau asa de tari xD, dar in rest imi place enorm de mult fundalul si textul <3
4 - OMG, this is my fav one :X I luv it, chiar daca textul e mult, imi place enorm cum se combina cu restul (pers, fundal, etc) great job ^^
5 & 6 - imi place mult mai mult prima semnatura, cea cu alb negru park nu il prinde deloc bine xD si acum revenind la prima, omg he's so cute, dar fetita e si mai cute :X dar, referitor la semnatura nu imi place partea aia mica de brush [sau ce o fi, nu-mi dau seama 106 ] din dreapta chiar de langa fetita; imi place enorm pomii din fundal, arata foarte bine, si la fel si c4d

Avatarele imi plac, dar poti sa mai lucrezi la luminozitate, si claritate ^^

Si acum vad editul xD baka me... She's so cuuute :X si ce mare s-a facut :X oricum, ii sta bine cu fetita <3 [tnx for telling *hug*]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#22
Holy Mother of God, de când n-am mai dat eu pe aici a avut timp hide să învie.

Nu postez tot ce am mai făcut, doar ce mi se pare mie mai ok.
[Imagine: sig0103.png]
[Imagine: sig0110.png]
[Imagine: sig0113.png]
[Imagine: sig0114.png]
[Imagine: sig0115.png]

Åži avatare.
[Imagine: previewvn.th.png]
[Imagine: sig0147.gif]

#23
MiÅŸto.

Anyway, încercare de stil nou, făcută după un tutorial.
[Imagine: sig0117.png]
[Imagine: sig0147.gif]

#24
Se vede o evolutie imensa de la primele pana la cele de acum cateva zile.Tot ce pot sa iti spun este ca te admir.Mie un sig imi ia in jur de 30 de minute daca imi place si imi iese din prima(Ca de obicei il iau de la inceput daca nu imi place ceva Zuppy05 ).Se pare ca le faci repede(Sau ai foarte mult timp la dispozitie).

Deci,in total,nu am ce sa zic,decat ca as vrea si eu link de la ultimul tutorial pentru ca imi place un anume efect pe care l-am mai vazut si la cei de la mine din echipa si eu tot nu imi pot da seama cum le iese.Daca se poate PM,sa nu facem reclama.Felicitari!


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX

#25
Ciaossu15
Happy Girl aici>.<

Îmi place cum începi să lucrezi cu c4d-uri.Mă rog eu sunt obisnuită cu alt stil dar sper să iti iasă noul stil.Despre semnatură am o parere bună îmi place că ai folosit o imagine cu Hide si textul este 46.Chiar dacă culorile mi se par un pic cam reci si mi se par nepotrive in masură cu culorile render-ului.Prin unele părti mi se pare un pic sharpen şi putin incărcată.Oricum ideea este foarte bună dar aşa e pâna te acomodezi cu ceva-aici venind vorba de c4d.
Oricum succes mai departe şi multă inspiratie.See ya!

#26
Sankyu hug
Btw, uite tutorialul după care am făcut semnătura. Nu l-am urmat în totalitate şi am mai pus efecte de la mine, so if you want to know something, Pm Smile
http://browse.deviantart.com/?qh=&sectio...l#/d2atx4v

[Imagine: sig0116.png]
[Imagine: sig0118.png]
[Imagine: sig0147.gif]

#27
Nais.

[Imagine: sig0119.png]
[Imagine: sig0119x2.png]
[Imagine: sig0147.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cica Gfxuri .B!g BaNg~ 4 4.113 11-09-2010, 04:47 PM
Ultimul răspuns: .B!g BaNg~
  o.o' Cica GFX |~ReFLuXy~| 11 7.285 04-08-2009, 11:08 AM
Ultimul răspuns: SethMeth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)