Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chibi

#11
eu am o problema uneori,nu mi se schimba cum trebuie nickul la chibi,
imi ramane acelas si mesajele acelea cand primesti bomboane sau trasaturi d epar nu se schimba nici el atat de usor,ramane acelas.

#12
eu am o problema uneori,nu mi se schimba cum trebuie nickul la chibi,
- Chestia asta se schimba intr-o zi maxim 4

imi ramane acelas si mesajele acelea cand primesti bomboane sau trasaturi d epar nu se schimba nici el atat de usor,ramane acelas.
- Iti pui nume la chibi si dai salveaza... Apoi scrii mesajul la trasaturi de par [ex, nu neaparat :10:] si dai salveaza, apoi la bomboane si dai salveaza... Nu le scrii pe toate 3 deodata si dai save doar la una :10:

Asta e singurica problema ^^ Sper ca nu sunt off-topic #__# au trecut ceva zile de la postul tau *sigh*

#13
Hmmm...mi-am schimbat si eu chibi-ul(doar hainele...)si nu s-a schimbat inca in semnatura T_T ... in cat timp se actualizeaza totu' ?! Poate sunt eu prea nerabdatoare 10

#14
Setsuna A scris:Hmmm...mi-am schimbat si eu chibi-ul(doar hainele...)si nu s-a schimbat inca in semnatura T_T ... in cat timp se actualizeaza totu' ?! Poate sunt eu prea nerabdatoare 10

De fapt, actualizarea se face automat, doar ca nu citeste browserul mereu noile imagini!
Incearca sa stergi cache-ul sau sa dai click dreapta pe chibi, view image, dupa care sa dai refresh imaginii pana cand apare noua varianta.
E o chestie care tine de browserul folosit, nu de chibi-uri.

#15
Hiyono,aceea este marea problema a zupului cu chibiurile >__< .Asa au schimbat alti chibiurile ...Asta era marele secret,dragi oameni.Este de fapt,o mare tampenie ._.' Asa cum am mai zis,sper ca in urmatoarea versiune sa scapam de asta 22.De fapt Hiyono,ar fi mai bine daca ai edita postul sau paote l-ai sterge...parerea mea e ca nu trebuie sa stie toata lumea cum se procedeaza xD
LOLNOPE

#16
vreau sa va spun ca am o mare problema.Chibiul care imi apare, nu este al meu 22 deci nu stiu al cui este, dar chibiul meu 'Mitsuna' a disaprut si chibiul asta blondut nu e al meu.Al meu era cu par luuung si albastru.
ASta nu e chibiul meu si as vrea sa stiu ce se intampla si evident mi se vede si pe manga anime unde am la sig chibiul.
Am nevoie ca cineva sa ma clarifice....pls.... 22
-

#17
Err...şi eu am aceeşi problemă ca şi Lynn...Chibi-ul cârlionţat de mai jos nu este al meu o.O" ... Şi nu am putut să nu observ că chibi-ul acesta este al lui Hiyono >.>" (are un post mai sus...see?we have the same chibi)
If posibile, I want meh chibi bk .Mulţumesc .

#18
Ah, alta e faza, desi nu inteleg cum de se intampla 22
Tu chiar ai chibiul lui Hiyono la semnatura.
Uite, fiecare chibi are un link catre el -> animezup.com/chibi/chibi.php?chibi=numele_userului si are si o imagine sursa, unica. Acea imagine poate fi accesata la adresa nimezup.com/chibi/img/user/chibi_ID.gif , unde ID este numarul userului, sau mai bine zis al catelea user inregistrat este.
Uite, tu, Toxic, ai id-ul 909 ( http://animezup.com/forum/member.php?action=profile&uid=909 ) iar Hiyono 1125. Cu toate acestea, din motive pe care eu nu pot sa le inteleg, ea are pus la semnatura imaginea cu id-ul 909, tot al tau 39
Nu prea inteleg cum s-a intamplat asta, dar explica multe. Nu e vorba ca au alti acelasi chibi ca si voi sau ca vi le schimba cineva, pur si simplu nu este afisat ce trebuie la semnatura ^^

#19
Am incercat si asta Flaw,si daca am dat click pe chibiul altcuiva,
mi-a aparut chibiul lui in loc de al meu,parca s-ar schimba automat.
Mi se schimba si hainele,ba chiar si adresa cu numele si poza chibiului
la chibi generator,ca sa nu mai zic la semnatura 39

#20
Cum adica ai dat click pe chibi-ul altcuiva?
Oricat as incerca... nu reusesc sa recreez eroarea, eu nu am patit niciodata asa ceva 22



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi Generator Yuki-chan 1 2.769 14-08-2011, 05:01 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  The Chibi Maker Crom. 29 15.640 21-07-2010, 12:42 PM
Ultimul răspuns: MaDyY
  Vreau s aintreb si eu ceva,legat de chibi si de teste Acadea' 9 6.406 28-06-2010, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)