Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestie importanta pentru fanii K-pop~

#1
Ok... Stiti, presupun, ca francezii au strans voturi [ multe ] ca sa vina SM Town in Franta, right? Ei bine, asa se face si la noi acum... Avem nevoie de 6000 - 15 000 voturi [ likes ].

http://www.facebook.com/smtownromania#!/smtownromania

Ideea e ca daca strangem like'urile astea o sa avem SM Town in Romania, mai exact Bucuresti.
Eu chiar mi'as dori sa vina >.<

Eh... Daca cumva topicul asta n'are ce cauta pe site, stergeti'l... Eu doar am fost rugata sa promovez chestia asta si, well, asta fac (:

#2
WOW!!!!Genial! Cred ca vom putea strange voturile necesare...cred 21. Si daca ar venii aici OMFG! m-as omori, dar dupa ce-i vad 4 21). YAAAAAY~
Multumiiim~ hughug 19
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Eu cred ca are ce cauta acest topic aici, pe acest site. Si da, avem nevoie de multe voturi, dar sunt multi fani k-pop si cred/sper ca am putea strange destul voturi.

ps. Nu stiam ca francezii asculta acest gen de muzica. o.o'' Defapt... am dat de o frantuzoaica care asculta j-rock (fana), deci n-am motiv de miratie.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)