Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chesti mici si verzi..ce respira greu.

#1
Okay,nu sunt incepatoare total dar chestiile mele oricum sunt oribile :-S.Pentru ca un timp nu am evoluat deloc si am stagnat mai mult pe loc si.. -_-' .Bine,bine nu va mai tin de vorba uitati dezastrele[btw,unele nu au avatar si unele nu au 'rama' fiindca nu stiam cum se pune sau din lene]
[Imagine: yayzzz.png]
[Imagine: Yayzzzavatar-1.png]
[Imagine: asg.png]
[Imagine: neko.png]
[Imagine: nekoavcopy.png]
[Imagine: shine.png]
[Imagine: thecitysiggie-1.png]
[Imagine: thecityavatar.png]
[Imagine: thecityav.png]
[Imagine: woohoo.png]
[Imagine: Shy.png]
[Imagine: Shyavcopy.png]
[Imagine: Thecity.png]
[Imagine: Siggie_________1copy-1.png]
[Imagine: Scarydiva.png]
[Imagine: Spreadavbun.png]
[Imagine: SpreadYourWingsbun.png]
[Imagine: Song-1.png]
[Imagine: lovesig.png]
[Imagine: Pheonixbun.png]
[Imagine: Phew-1.png]
[Imagine: Funky2.png]
[Imagine: CopyofHappyBdaycopy.png]
[Imagine: CopyofHappyBdayavcopy.png]
[Imagine: CopyofJustsittingbun.png]
[Imagine: CopyofJustsittingavbun.png]
[Imagine: Sasori.png]


Si este posibil sa mai am.Gomene daca sunt prea multe ^:)^Astept critici si sfaturi
LOLNOPE

#2
Ok, pentru inceput nu-i deloc rau, vad ca le ai cat de cat cu efectele 39
Sfatul meu... Nu mai pune textul atat de mare, trebuie scos renderul in evidenta cu textul, el trebuie sa stea pe undeva printr-un coltisor indepartat unde sa nu se observe fff tare [Cel putin asa mi-au zis altii mie 106]

In rest... Iti urez bafta si multe tutoriale 1515
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#3
nu e rau pt inceput,la ceea cu happy bithday[cum so scrie]
scrisul e putin cam mare,si arata mai bine dac ail puneai
undeva jos,iar cifra aceea strica putin avt-ul

#4
Mai fac si eu un post dupa mult timp *cough*
[Imagine: Toshirocopy.png]
[Imagine: Ichigobun.png]
[Imagine: Fly.png] ~comanda XD
[Imagine: Flyavatar.png]
[Imagine: hdg.png]



Ce spuneti ?:3
LOLNOPE

#5
Eh...sa ma revansez..5

1) Hitsu...hmm imi place mult font-ul de la text...
Backgroundul e facut de tine? arata destul de bine si se potriveste cu Hitsu ca si culori...
Acea bucata de cerc...e bla bla mask? sau..cum e facuta ca arata foarte bine..O.O
Umm..efectul ce lai pus peste sig..arata mai bine daca nu il foloseai si pe Hitsu...

2)Asta arata foarte bine desi...din cate imi dau seama pare destul de simplu..39
Cam multe c4d-uri pentru un singur sig...dar arata bine

3)Comanda..hmm...lasa de dorit...cam simpla iar partea din dreapta e chiar foarte goala...Puteai sa mai pui ceva brushuri..c4d-uri..ceva sa umple spatiul..

Avatarele sunt simple...dar nu-ti fa griji..nici eu nu ma pricep mai bine..21

Sfaturi: ...Mai intai ti-as zice sa faci sig-urile mai mici...nu te pricepi inca sa le umpli asa ca mai bine le faci mai mici...Eu de exemplu le fac mai grase...Ca sa am spatiu in sus..dar ca latime le fac destul de mici...
Ai putea sa folosesti poze cu background...Renderele sunt mai greu de folosit..trebuie sa te pricepi sa umpli lucrarea...De exemplu la primele tare lucrari..cele naturale arata foarte bine...

Ce sa mai zic..bafta...3 si sa mai treci si pe la mine sa te razbuni daca vrei...

[edit]>Black...nu stiu ce lens flare vezi tu..dar eu nu am nici o problema..XD si nu vad nici un lens
o.o" wot

#6
Ma dor ochii de la ele , nu mai pune atata lens flare , si ar fi bn sa incerci sa faci siguri bazate pe 2-3 culori nu toate insirtate acolo...

#7
Ok,cu culorile am inteles.Bag prea multe.Dar de ce te dor ochii ?._. Nu am bagat cine stie ce culori aprinse [sau poate am eu nevoie de ochelari 23 ]
Cat despre lens flare..ce sunt alea ?!Ca eu nici nu am auzit de ele deci sa le bag in semnaturi.. *face/palm*
Ah,si mersi Misa ca ai trecut pe aici :3 hug
LOLNOPE

#8
Ai bagat prea mult light aia e clar , lens flare e tot un light mai puternic.

#9
*hasn't been here for a loooooong time * Yes,yes,3 creatii noi .Here,look then post :
[Imagine: Yui.png]
[Imagine: Mio.png]
[Imagine: lazy.png]



Btw,nu stiu ce naiba au da' nu le apare borderu' ca eu le-am pus...
LOLNOPE

#10
He,he^^ Nu prea trec eu pe aici dar...oamenii se mai schimba.
Mie, sincer, imi plac.Oricum esti si incepatoare (doar ac ai zis de aia stiu) si te vei perfectiona pe parcurs.Dintre primele care le-ai postat mi-a placut mult cea cu "inhaleaza pasiunea":X Si celelalte au fost bune dar mi-a placut textul10
Apoi mi-a placut moolt cea cu Toshiro:X:X mi-a placut si modul de scriere.10 Iar dintre ultimele imi plac mult^^Sunt toate trei frumoase.
Ei bine astept urmatoarele gfx-uri.
P.S. cred ca ai cam exagerat cu "chestiile mici si verzi...care respira greu"
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)