Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cereri de jocuri

#11
Mie firul asta mi se pare prostesc; inteleg mania romanului de a cere un torrent imediat cum aude de ceva! Eu protestez fata de acest fir! Eu imi cumpar jocurile! Stiu ca nu toate merita, dar nu te pune nimeni sa ti le cumperi daca nu iti plac! Si daca vrei sa stii cum e un joc fara sa il cumperi, descarca Demo-ul! Ce ne invata pe noi lumea inca din copilarie: cum sa furam! Grozav! Macar, daca torentati si crackuiti joace, nu va laudati in toate partile! Nu este o chestie de care sa fiti mandrii!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#12
(28-12-2010, 10:54 PM)tzahranul A scris: Mie firul asta mi se pare prostesc; inteleg mania romanului de a cere un torrent imediat cum aude de ceva! Eu protestez fata de acest fir! Eu imi cumpar jocurile! Stiu ca nu toate merita, dar nu te pune nimeni sa ti le cumperi daca nu iti plac! Si daca vrei sa stii cum e un joc fara sa il cumperi, descarca Demo-ul! Ce ne invata pe noi lumea inca din copilarie: cum sa furam! Grozav! Macar, daca torentati si crackuiti joace, nu va laudati in toate partile! Nu este o chestie de care sa fiti mandrii!

Domnule, nu provoca o cearta in acest topic.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#13
Eu doar incerc sa protejez cea ce se numeste DREPT DE AUTOR, stimabila. Eu imi fac datoria fata de societate si sper ca si bunii cetateni de pe acest forum sa faca la fel! Iar matale, ca MOD pe un forum, ar trebui sa ai un oarecare simt al justitiei! Astept raspuns imediat!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#14
Va rog! Poate cineva sa imi dea jocul Sims 3? Il am si pe DVD numai ca nu imi merge si nu stiu de ce. Am windows 7 si pe DVD scrie ca nu este compatibil cu el, dar nu e corect! A mers cand aveam Windows XP.
Va rog! Ajutati-ma!


S-a rezolvat!!! SmileSmileSmile

#15
Un sims medieval se poate?(PS cel de pe filelist nu merge)
[Imagine: tumblr_mx788wBv4z1t2mzddo1_500.gif]

#16
How about no 10?

Nu stiu cum de am uitat sa inchid threadul asta. Nu mai facem distribuire de torrenturi & stuff. Vrei ceva si nu-l gasesti singur la download, cumpara-l 10
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Accesorii pentru jocuri Azazel 0 2.259 12-04-2012, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Cele mai bune momente din jocuri CyBeR 1 2.315 10-01-2012, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Diz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)