Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai jenant moment

#1
Fiecare dintre noi a trecut prin momente mai mult sau mai putin jenante,dar pe care nu le vor uita niciodata.Cred ca ar trebui sa dezvalui un moment super jenant.
Eram in vacanta de vara,afara impreuna cu prietenele mele.Era foarte hotarata ca in ziua aia sa intru in contact cu cel mai dragut tip din cartier,care era pe cat de frumos pe atat de nesuferit.MA rog..trec catvea ore,timp in care eu am stat de vorba cu prietenele mele.Deodata il vad iesind din scara blocului.Emotionata,ma indrept catre el,dar ma impiedic(ca o fraiera) si ii cad chiar in brate.Baiatul s-a uitat la mine, a inceput sa rada dupa care mi-a zis ceva de genu "Daca nu stii sa mergi pe tocuri,nu mai purta".Eram super nervoasa deoarece tocurile sunt viata mea si tocmai imi spuse-se ca sunt o impiedicata(indirect).Foarte nervoasa ma reintorc la prietenele mele si incep sa il vorbesc de rau pe tip(care seamana foarte bine cu Sasuke...cine stie de el..are idee despre cine vorbesc).Dar chiar vorbeam super aiurea despre el...ceva de genu "e un infumurat fara creier,e un nesuferit" si alte chestii aiurea.Deodata imi vad prietenele agitandu-se si facand diferite gesturi.Insa eram mult prea euforica pentru a-mi da seama.Insa aud o voce din spatele meu care imi zice "Papusa,vad ca iti place sa vorbesti lumea de rau" si a inceput sa zambeasca sarcastic.M-am simtit super aiure mai ales ca noi erau doar trei...iar el si gasca lui erau peste 10.Nu am mai iesit din casa app o saptamana21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
auchi! urat...iti mai place de el? Smile sau acum te razbuni si ii folosesti mascota drept pet pe forum? 10
Am trait si eu o experienta asemanatoare cu a ta...mai putin partea cu tocurile (nu port). Eu il vorbeam de rau doar pt ca nu ma baga in seama (dc ar fi facuto...aveam vreo 12 ani iar el 18 hihi Smile )
Oricum...ideea e ca m'a auzit dar...surpriza! nu s'a suparat 21 a zis ceva de genul : "Imi pare rau ca ai impresia asta despre mine" si apoi se purta super dragutz. mi'a dat peste nas grav! 21

#3
Sincer....imi mai place...defapt,akm sunt pe punctul de a fii cu el.O sa va povestesc ceva ce mi s-a intamplat azi.A fost o zi destul de urata,avand in vedere ca a plouat.M-am imbracat frumos in alb(cine ***** m-o fi pus)si am plecat la cumparaturi.Cand sa trec strada,trece o masina print balta proaspat formata,stropindu-ma din cap pana-n picioare.Va dati seama cum aratam.Nervoasa,am inceput sa il injur de mama focului pe tipu ala,nestiind ca acel barbat..cred ca avea 25 de ani a oprit.In timp ce imi varsam amaru,se apropie de mine si face "domnisoara,cred ca v-am distrus hainele".Rusinea mea nu era atat de mare,daca toata faza nu ar fi fost vazuta de "baietii cartierului",care m-au tachinat toata seara pe mess cu chestii de genu "Pisicuto,azi zici ca faceai parte din 101 dalmatieni".Aiurea,nu?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
Sa va spun cel mai jenant moment 39 , haide va o sa-l spun. secret
Era o noapte in care eu ma uitam la un film horror ( stiu un inceput promitator 21 ) . Dupa ce s-a terminat acel film , ce m-am gandit eu 39 , sa fac un dus , chiar daca mai facusem inca 3 .
Eram eu la baie , si la un moment dat...vad un om cu un cutit in mana 40 , speriat fiind , iau prima "arma " care imi vine in mana si incep sa dau.
Ghiciti cine a fost ?
Cainele meu , care avea chef de joaca.
Un lucru foarte jenant pentru mine .
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#5
@ love yuki eiri, cam fraier tipul. Nu ar fi trebuit sa dea cu piciorul la o asa sansa. Daca tot i-ai cazut in brate ar fi trebuit sa te sarute si sa te invite la o cina in oras Smile Cel putin asta e parerea mea.
Cat despre celalt moment jenant cu masina care te-a stropit cred ca ala ar trebui sa fie intamplarea castigatoare la acest capitol de pana acum.
@ Tornado: Si ce iti mai face cainele? Il ranisi? cat ai dat apoi pe la veterinari?

#6
vai ce mi sa intamplat, si nu o data.. de mai multe ori...
eram prin clasa a treia si aveam mania asta de a ma lauda cu ce nu am.. si tot ziceam ca am rude in america , care nu se mai intorc de acolo niciodata, si care imi triit in fiecare saptamana tot felul de chesti. Si ziceam asa.
"-Matusa X a mea din america nu ami vine niciodata de acolo si imi trimite tot felu de chesti...."
peste cam o luna doua... ma scap eu si zic...
"-vai a venit la mine in vizita Matusa X...
si vai toata lumea se uita la mine crezand ca matusa X este in america si nu mai vine niciodata....
si asa am facut eu de o groaza de ori... deci am sim team penibil dupa ce ma dadeam de gol..
nu mai imi amintesc sigur cu ce ma scoteam...dar ii fine.. era jenant...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#7
Deci ce nebuna poot fii...
Stiu ca eram afara cu prietenii la bloc.Stateam la o masa si frecam menta...ca intotdeauna.la vreo 10 m mai incoloerau 3 baieti carese jucau ping-pong.dintr-o data ma apuca pe mine sa arunc cu bucati de gresie intr-o cladire deaia de curent de langa bloc.Colac peste pupaza am dat din greseala peste cladire si era sa ii pice la o baba in cap.Bineinteles ca baba so luat de sarcii baieti.dar ei or fost dragutzi si nu or zis nimic *blush* dar eu eram turmentat da mama focului.Prietenii mei radeau de mn iar eu vroiam sa ma bag in pamant.Noroca ca baba so linistit dupaia...pfiuuu

#8
pf, cel mai jenant moment? unul tipic baietzesc... dar copilaresc.
eram in clsa a 2a si abia invatasem si eu cu ce se mananca injuraturile :lol: , ca in episodul ala din Kids from room 402 cand incepusera jessie si vinnie sa injure de mama focului.

well, eram la ora de sport, in clasa a doua, sidoamna invatatoare ne'a pus "la gard" pe mine si pe un coleg. atunci, eu in instinctul meu jovial, ii zic lu colegu'meu: "d'na invatatoare suge !@#$". cum subiectul era atat de incitant, ce putea zice colegu'meu: "te spun!" 22 .

evident, s'a dus, cik ceva de genul: [nu o sa uit in viata mea]
"doamna' ... nedelcu a zis sa'i sugeti.. stiti dumneavoastra... *ahem*"

pfui, chaos, dezastru, cand le'am zis alor mei, au sunat'o pe profa, etc etc... si ce sa fac io ca sa fac pe baiatu cuminte? M'am apucat sa fac probleme la mate 24 .

da' stiu ca l'am batut pe copilu ala de a ramas cu un defect permanent: i s'a subtiat vocea 22 . diferenta este ca eu am ajuns ce am ajuns, si el la vreo 4 scari de inteligenta sub mine ^_^
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#9
Sincer, acest topic mi-a placut extraordinar de tare pentru ca m-a facut sa realizez ca toate chestiile tampite se mai intampla si la altii nu doar la mine.

Adevarul e am trecut prin multe chestii penibile in cei aproape 17 anisori ai mei... Prima chestie care mi-a venit in minte a fost o faza... cand eram intr-un centru Vodafone si voiam sa imi cumpar un telefon si sa mi fac un abonament nou, iar mama a zis ca nu mi trebuie extraoptiune cu 25 de sms, ca eu nu stiu sa trimit. God, imi venea sa ma dau cu capul de pereti. 29

Celelalte nu a fost chiar asa de urate, pentru ca am putut sa fac... ce fac eu de obicei... sa rad singura de mine.
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#10
pff ... am moolt momente jenante .. haideti sa va spun unul de prin clasele mici 1-4 ... eram pe holuri si alergam ca o nebuna ... si din greseala ma impiedic de picioarele mele si cad in fata tuturor ... desigur aia au inceput sa rada de mine in hohote .... iar apoi cand m'am dus in clasa plina de praf ... eu inceput sa se ia colegii de mine ... pacat ca nu ti'ai spart capul .. sau uite cine a venit ... mascota clasei ... isi bateau joc de mine in tot halu >.<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)