Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai jenant moment

#11
uhm..yeh..oricine poate avea momente jenante -.-"
cel mai jenant moment al meu....well....urma ora de sport si...urmau ca fetele sa se schimbe in hainele adecvate...err...eu si prietena mea Spike fusesem trimise pana la profesorul de istorie sa ii dam niste foi asa ca am ajuns mai tarziu....ne-am apucat repede sa ne schimbam hainele insa...>.>....baietii...vazand ca e fara 5 minute -.-" urma randul lor asa ca au intrat toti cand eu si Spike eram in...ehm....lenjerie...=.=...unii s-au rusinat intr-un fel asa ca au iesit pe hol ...iar altii...a trebuit sa arunc cu manualele dupa ei altfel nu ieseau..>pervy boys<..a fost jenant..insa mai jenant ziua viitoare cand ma cicaleau cu : "Draguti chilotei..astazi ce culoare au ?" ...uhm =.=...doamne....sa le crap capu` si nu alta....
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------

#12
au foarte nasoala faza mikaru. dar astea sunt amintirile care te vor amuza in viitor.
si eu am patit-o tot la ora de sport urma sa dam proba de rezistenta eu foarte increzetor :ha:am pus pariu cu un prieten din clasa ca daca scot cel mai bun timp el va alerg pe holul scoli doar in boxeri.
Bun proba a inceput mai aveam o tura si aveam timpul cel mai bun pana cand ma uitam in spate si am intrat intr-un copac de fata cu toate fetele din clasa si am pierdut pariul:??.
asa ca a trebuit sa alerg in boxeri prin scoala dar am avut noroc ca era in timpul orelor si ma-au vazut doar colegele si colegi meio//o + baba de servici care sa dus la director iar directorul i-a zis sa nu mai bea atat de multa cafea

#13
Ahem vine domnisoara dezastru 21.
Dar mai intai dati-mi voie sa va spun ca am ras la fazaele voastre de nu am mai putut . Eu o sa va spun pincipalele doar.

Eram intr-o zi la scoala, si era un baiat care imi placea. Deci sa continui, dar nu ma baga in seama T_T dar intr-o zi :-b de nebuna ce is am patit-o rau de tot . Aham deci .. era pauza mare si mi-am luat un Sprite si eram cu fete cand am trecut pe langa el si le-am zis la fete sa se opresca acolo si sa inceapa sa voebeasca si tot dealea. Si vine baiatu catre grupu nostru si puff .-. sprite pe el .-. deaorece in timp ce vorbeam cu fetele eu il agitam si atunci l-am deschis sarau copil era ud si se uita la mine cu niste ochii .-.. Oricum l-am ajutat sa se curete si imi ceream scuze la fiecare minut . De atunci am ramas prieteni .

Alta faza e asemanatoare cu cea a lu mikaru dar din nefericire pe mine m-a prins ala. Trebuia sa ma schimb pentru sport si eram in intarziere .-. clasa mea facea cu clasa lu baiatu ala :->. si profu lo trimis pe el sa vada de ce nu merg pe teren la baschet. [ sunt "protejata" lu profesoru de sport care i si dirigintele meu ] Eu eram in intarziere pentru ca am visat cu ochii deschisi imi dau io hainele jos de pe mine si toanta de mine nu am inchis usa si intra al epste mine .-. io in boxeri si bustiera .-. ala se uita la mine ca la masinii straine . Io eram rosie ca racu , eu mi-am luat blugi , tricou, treningu tot pe mine sa ma acopar asta tot asa se uita la mine pana cad am inceput sa strig la el cei din clasa alaturata care era a 8-a au venit sa vada de ce se striga astia O.O : Denisa 38 esti mai buna decat in haine . Baiatu asta de care imi place ... direct pe ei : Ce-ai zis ma? vrei sa-ti rup fatau? de capu meu astia asa s-o dat inapoi . Pana la urma am iesit in trening afara si asta m-o luat de dupa talie si hopa afara da nu o lasat pe nimeni sa se apropie din clasa aia care m-o vazut .
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#14
Ce intamplari jenante dar chair haioase mina ! Ah , va spun ceva care mi s-a intamplat chiar azi .
Eram prin oras cu mama , eh , ne plimbam si noi . Mie imi era sete asa ca m-am dus de mi-am cumparat o sticla de Cola . O deschid eu fara probleme si beau de cateva ori . Eram pe langa Mall , langa bancutele care erau pline de oameni din nefericire . Facandu-mi-se sete din nou , duc sticla la gura si iau o inghititura , cand deodata sticla aluneca si jumatate din sucul ramas mi se varsa in bluza . Eram plina de Cola , aveam pana si pe pantaloni si imi venea sa intru in pamant de rusine . Pana si mama mea radea ... A fost aiurea rau de tot . Se uita lumea la mine ca la un extraterestru . Mi-am tras fermoarul de la hamorac pana sus si asta a fost .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#15
Cred ca cel mai penibil moment a fost in vara asta.
Eram afara cu Simona si cu Ana; ne plimbam prin ANL-uri, n-aveam ce face. Frecam menta.
Si pe 2 banci verzi, erau cam 4 baieti de varsta mea. Si eu mergeam cu spatele: era in apropierea mea o reclama cu parcare ceva, si am intrat cu capul in ea -_-'24 Eu incercam sa merg in continuare cu spatele, si nu-mi dadeam seama de ce ma doare capul 2924
Pe unul din ei l-am cunoscut :p Dan :d E foarte dragut, dar si-a batut joc de mineee 21 Ma striga " Parcare Libera " -_-'

#16
mor de intmplarile voastre
sa zik si eu una ?
In cartier la noi sunt mult tipi ce fac pk ( parkour )
si ..eu ca proasta am zis unei prietene (nu e de pe site 21 )
ca reusesc sa fac flip-ul pe spate ..
A zis la tot "cartierul" si au venit prietenii ...eram increzatoare ca puteam sa il fac 21 ..cand am fost pe punctul de a face schema ....imi era frica ...21 si ..am cazut ..ehh..ma rog ..am cazut in posterior ..21
Au ras ..de mine :cry: ....dar eh ..am urmarit o perioada misacrile alora ce fac pk ..dar ...106 eh ...nu am prins miscarile 20
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#17
vai de mine ... deci trebuie sa spun ca am ras de am facut pe mine de intamplarile voastre ... acum astept sa radeti si voi de a mea 499
asha ... eram clasa a 4 a si am mers intrun weekend la tara ...neam strans toti copii pe strada si am inceput sa ne jucam diferite jocuri Smile eram imbracta intr-o fusta crem pana dupa genunchi si un tricou ... mi se facuse sete si mam dus sa beau apa ... iar cand am venit ... ce sa vezi ?? mi s-a desfacut fusta si am ramas in chilotei 9 21212121 deci vreau sa spun ca toata strada a ras de mine cam o saptamana ... si toti ma strigau "fustitza ... ce mai faci " 21Smile deci acum mi se pare ceva haios dar atunci va dati seam,a ce jenant a fost ?!?!?!

#18
am murit, acum muriti si voi...

Ma plimbam si eu, ca tot omu' cu fitze in cap pe cel mai important bulevard din Cluj, cu my best friendz. Pe partea cealalta, un grup de baieti, condusi de un blond cu ochi verzi. Fetele imediat : "Miky!! Ni l-ai si pe ala! Cum ti se pare?" Eu, ca o perversa ce sunt, uitasem sa ma uit la drum, deoarece in mintea mea deja... si m-am trezit frumusel cu capul intr-un stalp. Toate bune si frumoase, el m-a vazut, a ras, dar faza nasoala era ca pe stalp scria "proaspat vopsit"...mdah...in negru...

Concluzie: Baietii draguti sunt trecatori, trecatorii sunt frumosi, frumosii merita priviti, privirea nu te lasa sa fi atent, neatentia se plateste... Smile
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#19
24 gata ca raman cu sechele de atata ras
Poi ..39
Eram la scoala si toate fetele l-au vazut pe baiatul pe care l-am placut dar suntem amici ...ele mereu il striga de data asta m-am gasit eu sa strig la el ...si cand fetele au auzit ...s-au dus la toate geamurile si am inceput sa il strige ...deci am intrat in pamant de rusine ..45
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#20
Am si eu o intamplare mai mult sau mai putin haioasa, dar foarte penibila.
Eram la scoala si m-a alerga un baiat de la mine din clasa pentru ca ii spusesem cocalar maneleist (stiu...am facut pleonasm), ma rog. Eu am intrat ii clasa tinand de usa, crezand ca e el si am spus: '' lasa-ma in pace, tampitule''.Deodata am lasat usa sa se deschida si surprizaaaaaa, directorul. Dupa o vizita in biroul sau m-am ales cu un punct in minus la purtare.Si acasa o pedeapsa hugeeeeeeee
1 luna fara calculator,televizor,romane de groaza si ora de culcare era 9. De atunci il urasc asa de mult pe director :die:
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)