Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

1. 7 la mate. Again o.o But, sunt prea fericita, caci era una dintre cele mai mari note = )).
2. Chec, chec, chec! Nu imi vine sa cred ca mama a facut chec xD Nu a mai facut unul de...un an si ceva o.o
3. Noul episod aparut din Sekai-ichi Hatsukoi. Oh, god. Iubesc animeul asta ! Dar de ce nu e prea mult yaoi in el? .__. Doar manga ma satisface pe deplin.
4. Cornul cu vanilie cumparat de la magazinul din colt : )). A fost prea bun xD.
5. Mesajele lui Andrei pe facebook = )))).
6. Visul extrem de creppy de aseara o.o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Alexandru. *laughs* Cum ma facea el inteligenta si toate cele. 15 Muuu~. *laughs* Faptul ca ii luasem mainile si ii spusesem ca sunt reci, iar el mi-a strans degetele. Instictiv as fi lesinat, dar sunt tare, ma tin pe pozitii. 15 Nici nu stiam ca-i berbec si ca a castigat medalii la box. o.o Alta faza? Ah, imbecialitatea mea. *rolling* Vroiam sa-l felicit pentru cat s-a straduit in orele de matematica, dar n-am observat ca vorbeste la telefon si apoi era un schimb de replici: Da, si eu te pup. Si eu: o.o Are iubita?! *ceva prostesc gandit dupa propozitia anterioara >.> -Ilie te face sa scuipi, pardon, delirezi @___@* Nuuuuuuuuuu, poate e maica-sa. Da, asta e, mama lui. Hmmm... 17 *inca nesigura* Si apoi imi dau seama ca "pare" ca-l ascult, m-am intors o data, o rasucire de era sa cad in cap (frate, eram CHIAR langa banca lui, in fata lui, mai in dreapa @____@, dar avea capul mai aplecat in stanga mea, dreapta lui), cica: O astept pe Dya. *ce ar fi trebuit sa para* Si apoi "stimulam": Ah, dea bea acum isi baga cartile?! *un ochi in stanga la Alexandru* Ah, Alex, bravo *bla-bla-bla-bla-bla*. Felicitari! *face smiled*
Mdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa~, imi aduc aminte zambit de asta. *rolling*
Stefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! hug A fost asa de adorabil. *kawaii* Boul mamei si tatalui lui "virtual". *laughs* *prin puterea mintii: Dya, nu citii, stii ca vacile se casatoresc cu boii o.o*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2


~ Ora de engleza ma face intotdeauna sa rad.
~ My sweet girls, my dear sweet girls.
~ Cola, in sfarsit am reusit sa beau cola 21
~ Un 10. Macar la Literatura Universala nu mai imi fac griji pentru note.
~ Breaking Benjamin's songs. I love them.
~ Mama mi-a facut cu mana din autobuz.
~ Serialele de zi cu zi.
~ Imediat ma face Amalia sa rad.
[Imagine: ak8THBQ.png]


1. Codruu și Kori, care m-au făcut să crap de râs. Cică:
Eu către Kori:
-Aww, gay-ul meu.
Kori îmi aruncă o privire ucigătoare. La propiu.
-Bine, bine, nu gay, doar travestită! Vino aici, travestita mamii!
2. Puștiul de a 4-a de la chioșcul școlii. Stătea cuminte la coadă, când s-a băgat un coleg de-al meu ( imbecil, dăă) în fața lui, iar puștiu spune:
-Tocmai ai zis că mama-i grasă?
Și-i dă un pumn colegului meu, cred că cădea lat dacă nu-l prindea cineva. XD
3. Gândul că mâine merg la Cercetași ( îl revăd pe Soare, btw) plus celălalt gând, că o să dorm mâine la Mădă. O să fie genial, și plănuiesc s-o corup spre j-pop/j-rock și bineînțeles, yaoi. Dar yaoi după ce o corup să vadă un anime. Și coruperea de-a vedea un anime după ce o fac să înțeleagă ce-i un anime. ^.^

Un rezervor aproape gol, o sosea goala si luminata bine si Powerwolf in boxe dat la maxim. Cateodata te inveseleste sa bagi piciorul in acceleratie si macar pana la urmatorul semafor sa te simti pe alta lume.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

1. Mi-am adus aminte cu Paul de toate fazele amuzante din clasa a8a si am crezut ca fac pe mine de ras o.o
2. Pozele de la bal :3
3. Pozele de la banchet pe care le-am revazut. Memories, memories !
4. Melodiile de la 4minute. Incep sa indragesc aceasta trupa din ce in ce mai mult.
5. Faptul ca geniul clasei mi-a pus o intrebare legata de chimie o.O I can't believe this. I'm so important for this world !
6. Vine bunicamea cu gogosi15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


1. Mike , care ştie să cânte serenade la fereastra apartamentului. = ))
2. Când m`am uitat în oglindă şi mi`am văzut chipul. 65
3. Oh, câââând Mike a băgat piciorul în acceleraţie şi eu eram ceva gen : omg, o să mor într`o maşină drăăguuuţă. sha-la-la. Apoi, am oprit la semafor. :]]
4. Azi mi`am şters unghiile şi mi`am dat seama că am unghi foooarte drăguţe.
5. Nya, de dimineaţă cu mienatul ei enervant, dar dulce.
6. Clătitele mamei.
[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]


@Beki, intelesesem "Vine bunaciunea [..." si eram "Care? Care?!". o.o Just so obsessed. *laughs*

Catalina. Eu cu explicatul meu foarte mortal despre o singura vocala care trebuie sa fie, cealalalta, din grupul care pot fi si vocale dar si semivocale, fiind semivocala si "C"-ul care insemna "Consoana". *laughs* Mi-a raspuns sincer ca nu a inteles nimic. *laughs* M-a amuzat, ma cunosc preea bine. *proud of me*
Rumeisa. OMG! Ma facea Micheal Jackson doi. @_____@ Dar cred ca mi-ar fi stat destul de bine. *thinking* Cred ca o sa semene la cap cu mine. ;3 Il are precum al meu cand eram mica si faceam gauri in beton, vreau sa zic bordura. Mmmm, pacat ca sta la bloc. *laughs*
Hellboy 2. OH, MY! E a paispea' mii a oara cand ma uit la partea aia cand Abe si Red incep sa cante "Can't smile without you" de la Berry Manilow. @_________________________@ Cred ca stiu ce o sa fac in timpul orei de latina de maine. Visat si presupun ca niste balansari de cap. DAMN! *chipul profesoarei imi intuneca fericirea T_______T*
Mi-am amintit cand Alexandru m-a facut deasteapta si celalalt Alexandru, de care-mi place, fratele lui Dya, ma luase de dupa gat si incepuse sa ma stranga la pieptul lui, pe langa faptul ca ma pupa. Ce mai vrioam sa facem o poza atunci, direct pe desktop ajungea. =p~ Dar nu m-a lasat Dya ca era mama lui Alexandru acolo. @_____@ Poate-l credea pedofil. *rolling*
Alte amintiri.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Alex care m-a intrebat daca am platit calendarul. Vroia sa-mi imprumute bani. Am inceput sa chiui de fericire.
Moment frumos.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ce m-a facut azi sa zambesc ?

- Ora de franceza [ am niste colegi <333 ] .
- Am stiut la teza la romana .
- Am terminat cu tezele .
- Un coleg S.
- Maine avem liber .

Cam atat :] .
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)