Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

#71
Deci practic astazi am ras datorita lui Mimi printr-o intalnire neasteptata 24)))))
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#72
1. un berbec de pe youtube;
2. Nicu;
3. sotia unui tip care mai nu a strigat 100 cuvinte in trei secunde;
4. apoi tipul care o privea cu gura cascata;
5. am castigat in belot;
6. politicienii;
7. amintirile de ieri;

#73
Bloaica, logic. Vorbeam noi despre casatorie, apoi mi-a tradus ea o chestie de la manga Ikoku Irokoi Romantan... mi-a explicat ce s-a intamplat in capitolul sapte ca nu intelegeam si chestii, pe langa chestia cu coasa ei sexy si eu care i-o confiscam (diabolico 65). Altceva? 78
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#74
Azi a venit fratele meu in camera mea, inainte sa mearga la lucru, timp in care eu mesteream la wallpaper-ul meu cu Bou-kun *sad face* si vine el in camera. Imi spune ca ma descurc bine etc, etc (ca doar el mi-a instalat photoshopu') si ma intreaba : Da cine e asta? M-am uitat eu lung la el si am zis asa grabita: Eh, doar o cantareata de aia care nu-ti place tie (sincer, frate-mui uraste j-rock-ul) si se uita la mine si imi zice un simplu "bine" cu o mutra idioata pe fata.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#75
Păi:
1) Ciprian.
2) Nenea cu wc-ul pe care îl căra în braţe pe stradă O_o''. [ chestia asta nu o vezi în fiecare zi ]
3) Discuţia cu Adina, adică Spence. O luasem razna rău amândouă.
4) Ionuţ; doar pentru că ador când îmi zice: " nebuno " xD
5) Berry pentru că are un simt al umorului bine dezvoltat. x3
6) Profu' de mate când mi-a spus că puteam mai mult de atât la evaluare şi că nu l-am dezamăgit; meritam mai mult. [ trebuia să fac contestaţie .-. Damn it! ]
7) Directoarea când a încercat să mă liniştească prin replica ei seacă: " vei intra la Decebal "; pe moment chiar a reuşit să mă calmeze, însă acum... :]]
8) Profa de romană când s-a uitat fix în ochii mei şi mi-a spus că nu sunt de notă 8 şi că e mândră de mine.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#76
Internetul.
- da, el -
[Imagine: Jun0xCa.png]

#77
Ce m-a facut astazi sa zambesc?
~ Ca in sfarsit am ramas singura acasa!
~ Ca mi-am recuperat cei mai buni prieteni.
~ Melodiile pe care le ascult intotdeauna si care ma binedispun. [ in special Antonia - Marionette si Ukf - August ]
~ Ca am scapat de scoala cel putin o perioada. [ destul de scurta la naiba! ]

#78
Urhm...
1.-trezirea brusca si realizarea dureroasa ca inca sunt in vacanta si nu trebuie sa-mi fac griji
2.-ploua-so...temperatura suportabila
3.-gandul ca trebuie sa cumpar o gramada de cadouri pentru ma' lil' specials
4.-citatul: "So after when he whispers, “You love me. Real or not real?”I tell him, “Real"
5.-I simply felt like smiling.
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#79
Astăzi m-a făcut să zâmbesc următoare întâmplare:
Stăteam la semafor şi aşteptam când pe partea cealaltă o babă se apuca să treverseze pe roşu. După nici un metru era s-o ieie o maşină, ea se lopreşte stă la un metru în mijlocul primei benzi, şi după 20 secunde vine unul de pe verde intermitent, de pe dreapta, şi o claxonează rău, ea se panichează nu ştie ce să facă ori să facă doi paşi înapoi pe trotuar, ori s-o ia la sănătoasa inainte.
A ales a doua variantă Smile, da ce sprint avea :O
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#80
Azi am avut o zi destul de ciudată, mă mir că m-a făcut ceva să zâmbesc, ba chiar... să râd O___O.

* Într-un cuvânt: Răzvan 8. Ce m-aş face frate fără tine? T~T
* Estranged cu toate ideile ei nebune pentru ficul anime 1524). Takeo e duuuus XD.
* Miky. În sfârţit o persoană sinceră. Mă bucur că putem discuta deschis, sweety x333.
* Am făcut un rpc, care seamănă muult la grafică cu cel al lui Lexis *OOO*. Abia aştept să-l vadă Pookie. RyoYumi rullez!
* Pookie cu amintirile noastre despre Metalu' ;>.
* Mi-a trecut starea aia naşpetă. În sfârşit îmi dau seama că sunt şi eu bună de ceva, că am excelat şiiii.... vreau mai muuuuult!! xDXD.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)