Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#61
Beau Mountain Dew şi Nestea. Cola nu beau decât rar, la petreceri [ şi acum de Paşte de m-am spart ] iar Pepsi ocazional, deşi îl prefer pe lângă Cola. Oricum, nu mă omor cu sucuri, cel mai mult beau ceai verde la plic n stuff.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#62
De obicei, beau sucuri de piersici, gen Nestea, Lipton şi cele produse de Rauch [ suc pe care l-am descoperit în Germania ] .
Also, mai beau şi Pepsi şi Cola. Dintre astea două, mai sănătos este Pepsi fiindcă nu are aceleaşi ingrediente ca şi Cola - aceasta din urmă conţinând un lucru cu care se ucid gândacii şi, pe deasupra, se spală cu ea WC - ul. Dintre Clola şi Pepsi, prefer Pepsi - ul.
Eniuei, îmi plac sucurile gen Lipton şi Nestea.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#63
Din categoria sucurilor acidulate, bineinteles ca prefer cola ca si majoritatea, cred. Chiar daca face ficatul varza, asta e21 .
Imi mai place si sucul de portocale, ala natural, facut de mine, cele de la magazin sunt de rahat, si-mi mai place si sucul de grefe, este preferatul meu, plus ca ajuta si la slabit, bausem o saptamana in fiecare zi suc de grefe si am slabit aproape un kg fara efort fizic Smile .
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#64
La câte chestii găsești prin magazine, trebuie doar să te gândești de ce ai chef să bei.

Eu una prefer Nestea de orice fel: lămâi, piersici, mango & ananas sau fructe de pădure. Dacă nu am chef de Nestea, beau Cola sau Pepsi. Uneori vreau numai Cola un an întreg, iar după vreau numai Pepsi trei ani.

Oricum, beau sucuri destul de rar. Adică la petreceri sau când mai simt nevoia, din an în Paște. Când eram mică știu că îmi plăcea foarte, foarte mult sucul Cappi de piersici, eram înnebunită după el [ cred că mă duc azi să-mi iau unul : )) ]. Dar cel mai des pot spune că beau lapte. : )) Aproape în fiecare zi trebuie să beau cel puțin o cană de lapte. : ))

#65
Mie imi place ff mult Nestea...mai ales cel de fructe de padure, lamaie, piersica, portocale si mango 8 dar imi plac si cele naturale...
My broken wings/Still strong enough to cross the ocean with/My broken wings,/How far should I go drifting in the wind?/Higher and higher in the light...

Fan Art : My Drawings smile
[Imagine: No_Thank_You___K_On_by_DChristine.gif]

#66
24))))))))))))))))) ce topic lol


Deci practic , berea , tuica si rachiu + whiskey + vodka = imba juice pentru cei tristi asa ca mine 21)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#67
Hmm, pai foarte clar Nestea-ul, pe care il am langa mine acum <3 Nu ma dau eu in vant dupa toate porcariile aparute pe piata si damnit, nici nu prea le consum. Cred ca aceasta 'fobie' pentru ele a venit de la var'mea, ea fiind chimist alimentar si care ma toca toata ziua la cap cum ca sucurile nu sunt sanatoase. La vremea aceea consumam mai multe doar ca sa ii fac inciuda [ mica si proasta o.o] dar acum foarte rar, stiind cate E-uri si chestii de genu' contin. Mai de graba beau vin, ala e natural 24
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#68
Nestea. Am încercat să nu mai beau deloc suc-uri acidulate, pentru că am observat că nu-mi făceau deloc bine. Ba mă durea stomacul de la ele, ba alte cele. Dar..inevitabil. La ocazii pur şi simplu nu pot să le evit, dar nu mă plâng..pentru că tot nu beau aşa multe ca şi cândva.
Eu prefer suc-urile naturale sau ceaiurile, deşi poate sună ciudat, laptele la mine e ca şi apa. Defapt nu, mai necesară, deoarece nu prea-mi place apa de la robinet şi nici cea minerală. Beau câte un litru de lapte pe zi. ;"> Îl ador.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#69
Coca-Cola.21 O sa-mi putrezeasca dintii intr-o buna zi de la cat consum.
[Imagine: LT_Shirena.gif?1239845173]

#70
Cand eram mica beam numai prostii,dar acuma beau sucuri naturale ocazional,fiindca stiu ca au coloranti si euri.Verisoarele mele beau cola,asa ca m-au obijnuit si pe mine,dar slava cerului ca nu am ajuns la dependenta,fiindca sarmanul meu ficat ar fi murit de atatea chimicale si alte chestii T_T
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
�Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)