Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#91
Pfoaii ma simt doolce:XExtremm de doolce:XM`as papaaa singuraa:XDar mi`ar si frika sa nu sara vleaun cutzu sau bou[adika vreun baiat din 8 martie:]] ] pe mne deki rpd rpd on dooos108Akuuuu deenyyy intrebare hmmmp no asta no asta39 astaaaaaaaa19
Ce fakii daka afli ca persoana pe care o iubesti te urastee ?? Siii extraterestrii o sa te fuuree:]] stiupid stiu ><"24
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"

#92
Ma simt super dezamagita si probabil plang vreo 2 zile dupa. 21
Ce simti cand faci un dus fierbinte? :.
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]

#93
Ce as putea simtii? 106 Nu prea imi place sa ma gandesc ca o sa fac baie. 65 Asta nu inseamna ca nu sunt curata. T___________T Oricum, simt apa calda si ma bucur de ea, cand se termina ma gandesc "Nu a fost asa de rau. Bine ca am scapat de ea". 65
Ce sentiment ai cand plangi pentru o persoana care nu-ti merita lacrimile? 23
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#94
Ma indoiesc ca as plange din atata lucru T.T , mai ales daca as fi constienta ca nu merita O.O ...
Dar daca e sa fie ... M-as simti confuza. De ce plang , daca nu merita... !!!!???


Next Ce sentiment ai cand la TV se difuzeaza fimul tau preferat de comedie, dar tu esti in toti dracii si suparata ?

#95
As incerca sa ma uit la el , desii la inceput probabil nu cu mult ineres , dar incetul cu incetul pana la terminarea filmului cu siguranta as iesi din starea de suparare si nervozitate.

Ce sentiment ai cand mananci o inghetata in mijlocul verii , iar afara sunt 35 de grade?
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#96
sentimentul k ....pai...k sunt in rai :ang: oare se putea altceva ??

ce sentiment ai kand pierzi in fata altora ? ( :mean: sau :s: )
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#97
Hmm avand in vedere ca sunt genul competitiv... as avea un sentiment de tristete, dezamagire si poate o mica depresie pe moment dar dupa as trece peste, depasesc momentul repede xD. Ce sentiment ai cand relizezi ca cineva a mancat ultimul fursec. [cookyholic, don't ask hi5]
Just the
way you know me..

#98
Ultimul? o.o' Frate, oricum la noi unii pastreaza, altii nu. Altii se gandeste la cutare, celalalt nu. N-ar fi o surpriza. M-as gandi de ce nu s-a gandit si la mine cand l-a infulecat. .________.'' Desi, sunt la cura de obezitate, n-am voie dulciuri, deci... 106 Imi face o favoare. 46 Ce sentiment ai cand ai vizionat si ultimul episod din anime-ul ce te-a facut sa te uiti cu pasiune si fara sa te misti din acel loc?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#99
Tristeţe. Cu siguranţă aş fi tristă, probabil dezamagită chiar. Aş fi în stare să-l reiau, adică să ma uit de la început până la sfârşit. Deci da, aş fii tristă, devastată. :]]

Ce sentiment ai când îţi doreşti ceva, dar o altă persoană ţi-o ia înainte?
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Paiii m-asi simtii neindreptatita si foarte trista,asi intra intr-o depresie si m-asi uita la Yaoi.Eu nu prea inghit situatii ca astea,dar dupa cateva saptamani de terapie,voi fi mai bine.

Ce simti cand o colega iti spune ca mirosi urat?(o colega a patit-o 21 )
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)