Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

#41
Pai...pentru mine,o imbratisare semnifica un simplu mod in care nu exprima altceva decat: iubire;dragoste sau prietenie.....

Ce inseamna pentru tine,scoala?
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#42
Scoala...vaii 105...institutia aia pe care eu o iubesc din tot sufletul meu:X. Deh, lasand la o parte ironia, scoala e un loc unde inveti, te pregatesti pentru viata and stuff...Nu-i chestie de jail or something...Da nici nu pic de bucurie cand ma trezesc dimineata si drumu' la scoala.Deci e ceva ce trebuie facut...atata tot ^^'

Ce semnifica pentru tine o durere de masea?15
KyuMin.

#43
Ce semnifica pentru mine o durere de masea ? o_o
Well ... dracii pe pamant =]]. M-a durut de vreo 2 ori maseaua , nu mai retin care , unde , cum bla bla =]] . Nu suport durerea mai ales cand mananc ma doare ingrozitor . Am fost atat de fericita cand am scapat de dureri . De atunci am grija mereu la ce bag in gura , nu orice tip de mancare si ma spal intruna pe dinti . Nu spun ca inainte nu ma spalam pe dinti , doamne fereste o_o .

Next : Ce inseamna pentru tine mama ?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#44
Mama...pai ce altceva in afara de persoana cea mai iubita de pe pamant, persoana care mi-a dat viata si care ma suporta asa cum sunt, desi ma mai cert cu ea...ehh asta-i viata, e mereu langa mine si-i multumesc pentru asta. Cred ca pentru fiecare om mama e punctul sau slab, de obicei daca cineva se ia de o persoana aceasta reactioneaza destul de urat, dar cand in conversatie apare cuvantul "mama" langa alte cuvinte, nu tocmai placute, se declanseaza bomba. In concluzie, nu va luati de mame daca vreti sa scapati nevatamati10

Next: Ce semnifica pentru tine un vis (=dorinta)?
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#45
Ce semnifica pentru tine un vis (dorinta) ?
Paai, semnifica un obiect sau o intamplare sau orice altceva care incerc sa-l obtin si ma straduiesc din greu pentru asta desi, uneori, stiu ca nu am sanse prea mari. In acelasi timp semnifica si ceva care ma ajuta sa merg mai departe, sa stiu ca nu fac totul in zadar ci pentru un vis care poate deveni realitate. Fiecare om a avut cel putin un vis pe care a vrut sau chiar a reusit sa-l transforme in realitate. Deci traim intr-o lume plina de visatori 21.
next: Ce semnifica pentru tine o plaja pustie? :X

#46
O plajă pustie reprezintă pentru mine un loc unde pot vorbi cu mine şi mă pot destinde.Oricum depinde şi de starea-mi şi de vreme, pentru că nu şitu cât aş putea să apreciez o plajă pustie când sunt plină de dor şi de alte sentimente care mă pătrund până-n măduva oaselor.O plajă pustie este perfectă într-o dimineaţă, chiar înainte să răsară Soarele sau chiar mai bine, seara, la apus, dându-mi cu siguranţă un sentiment foarte plăcut pentru un peisaj, zic eu, mirific.

Ce semnifică pentru tine lucrurile morbide ? (în general, din relaitate sau filme)
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#47
Lucrurile morbide nu sunt tocmai obsesia mea. Desi cateodata, in filme par mai reale decat in realitate. Desi acolo trucajele si chestiile astea sunt in top.

Next -> Ce inseamna pt. tine sarea ? [ scuze, out of inspiration... ]
[Imagine: Green_eyes-Anime.jpg]
A lot of people ask me " What do you wanna become? "
I say " An actress. "
And they're like.. " Oh, so that's why you're so though. "

"The winners never give up, and those who give up never win. So go there, walk proud and show them what you can do." Cathy Hopkins

#48
Pentru mine sarea inseamna ceva ce se pune in mancare.Ceva care face mancarea mai buna,mai gustoasa.

Next: Ce inseamna pentru tine apa ?


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#49
Pentru mine apa indeamna un lichid incolor ce curge de la robinet cand speli vasele sau din sticla cand torni in pahar [ stiti voi3 d'aia cu bule 24 ] si apa mai inseamna deasemenea elementul din care este compus un rau/lac/mare/ocean.. Pe langa maluri, pesti ,alge ,broaste si pietre 21


Next:
Ce semnifica pentru tine internetul?

#50
Ce semnifica pentru tine internetul?
Pentru mine internetul e un loc unde pot sa imi petrec timpul cand nu am ce face, in care pot sa cunosc oameni noi, sa caut informatii rapid si sa vorbesc cu rudele/familia/prietenii mei^^. Internet rox!
Ce semnifica pentru tine o carte?
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)