Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

#21
Un sentiment frumos cred, dupa cate mi-au spus unii, da` eu n'am avut ocazia sa-l intalnesc. 'Dragostea vietii mele' cred ca nu exista pentru mine, nu stiu de ce dar asa simt. E prea absurd, prea copilaresc, prea .... poate parea un vis. Dragostea pentru mine momentan nu semnifica nimic, poate dragostea fata de mama mea sau fata de a bunici/matusi/verisori ... etc.

Ce semnifica pentru tine o problema de geometrie ? 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#22
Nu prea sunt buna la matematica ... Adica nici chiar sa nu stiu, daca ma scoate la tabla. Pentru mine, o problema de geometrie reprezinta ... I don't really know ... Ceva legat de matematica.

Cred ...

Ce semnifica pentru tine un animal ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#23
cerul pentru mine semnifica infinit, libertate. Este ca si cum m-as uita la o panza albastra cu mici pete albe pe ea din loc in loc, care promite atat de multe daca doar ai reusi sa ajungi acolo, printre nori.

Ce semnifica pentru tine o viata?

#24
Ce semnifica pentru tine o viata?
ceva ce trebuie trait din plin,chiar daca sunt unele piedici,trebuie sa treci peste ele si sa mergi mai departe pana cand drumul se termina...

Ce semnifica pentru tine tradarea?

#25
Ce semnifica pentru tine tradarea?

Pentru mine tradarea inseamna destul de mult.Daca ma tradeaza cineva drag,ma doare foarte tare,mai ales ca eu pun mult suflet la unele persoane,si daca ma tradeaza este logic sa sufar.

Next:Ce semnifica pentru tine apa?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#26
Ce semnifica pentru tine apa?
http://www.youtube.com/watch?v=59L4jLCxHkA
cred ca acel clip de youtube ar putea raspunde mult mai bine decat mine ^_^

CE semnifica pentru tine... ( 39 ) ... caracterul # ( ^_^ )?

#27
Păi...pt mine semnifică o faţă zâmbitoare şi amabilă. Probabil că o persoană tot timpul zâmbitoare, plină de viaţă şi energică, mai ca mine :d

Ce semnifică pentru tine sporturile extreme?

#28
sporturile extreme inseamna mult pe mine,adrenalina si riscul sunt pe gustul meu,ador sporturile expreme la nebunie:X

Next:Ce inseamna pentru mine parul din cap?
(lipsa de inspiratie21)
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#29
Pentru tine? Nu stiu XD
Pentru mine, o chestie idioata care imi vine sa o rad in fiecare dimineta cand nu sta nici-cum, si culmea, seara sta asa de frumos, incat imi vine sa-l pun in vitrina 4

Ce inseamna pentru tine verdele 8D ? [dede..iar ma ia tranvaiul xD]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#30
Verdele pentru mine semnifica natura, un lucru fara impuritati ce da doar roade, insa care trebuie protejat cu orice pret.Un lucru ce-l iubim cu totii. (vai, la ora sta m-am transformat in Eminescu! :X )

Next: ce semnifica pentru tine dorinta?
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)