Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce se intampla?! o.O

#1
Hello ^^
Well observ ca animezup-ul asa cum il stiam eu nu prea mai este :/
Este 'under construction' ?
Adica am sesizat destule nereguli pe aici...
Dupa o LUUNGA perioada de pauza decid si eu sa ma reintorc aici...
si observ ca totul s-a schimbat ... -.-'
What's going on? 7
[center]rose|My Anime List|
[Imagine: ssjdgdgd.png]
"Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]

#2
Ce anume nereguli ai sesizat? Dupa cum ti-am spus si in postul de la probleme tehnice, userii sunt tot aici doar ca majoritatea sunt ocupati, toti avem vieti personale si pe masura ce crestem nu ne permitem luxul de a petrece timpul constant pe Zup.

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
(21-02-2012, 05:11 PM)Lia A scris: Ce anume nereguli ai sesizat? Dupa cum ti-am spus si in postul de la probleme tehnice, userii sunt tot aici doar ca majoritatea sunt ocupati, toti avem vieti personale si pe masura ce crestem nu ne permitem luxul de a petrece timpul constant pe Zup.
Imi pare rau ca nu mai e zupul de pe vremuri. Si da vechii useri au crescut , dar puteau fii inlocuiti cu altii ...Vad ca la unele threads nu au mai fost facute postari de 2 ani.
Pai la quizuri sunt probleme si la temele site-ului . Sunt imagini care nu se mai vad.. ca si cum nu ar fi pus linkul bine.
[center]rose|My Anime List|
[Imagine: ssjdgdgd.png]
"Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]

#4
Nu te știu exact, nu îmi amintesc oricum, dar știu că erai activă într-un timp. Um well yeah zup s-a schimbat în some ways xD What can I say it sucks. But sper că vei mai fi activă cu noi.
*6minutes later* ăh îmi aduc oarecum aminte de posturile tale, dar nimic concret. Suntem cam din aceiași perioadă anw
-

#5
(21-02-2012, 08:29 PM)╰☆ Bloody Rose ☆╮ A scris: Imi pare rau ca nu mai e zupul de pe vremuri. Si da vechii useri au crescut , dar puteau fii inlocuiti cu altii ...Vad ca la unele threads nu au mai fost facute postari de 2 ani.
Pai la quizuri sunt probleme si la temele site-ului . Sunt imagini care nu se mai vad.. ca si cum nu ar fi pus linkul bine.

La cate lucruri sau intamplat de cand ai plecat tu ai fi mirata sa afli ca inca mai exista. Forumurile anime/manga in Romania sunt in moarte clinica.

#6
Yeah, daca te interesa asa mult forumul, nu plecai de la bun inceput ca mai apoi sa revii si sa ceri socoteala. Fara suparare, ma bucur ca te-ai intors si sper ca o vor face mai multi fani, dar mi se pare aiurea sa vi sa pui intrebari.

Eu stiu prea multi fani anime care nu activeaza pe forumuri pentru ca au crescut. Eh, asta e... Ne descurcam cu ce avem si cum putem.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
E un mister din ce rezista site-ul, caci dupa cate vad nu are ad-uri si nici nu-ti cere bani pe una/alta.
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#8
Conteaza ca rezista, nu mai conteaza momentan cum -.-

#9
(21-02-2012, 11:29 PM)Lia A scris: Yeah, daca te interesa asa mult forumul, nu plecai de la bun inceput ca mai apoi sa revii si sa ceri socoteala. Fara suparare, ma bucur ca te-ai intors si sper ca o vor face mai multi fani, dar mi se pare aiurea sa vi sa pui intrebari.

Eu stiu prea multi fani anime care nu activeaza pe forumuri pentru ca au crescut. Eh, asta e... Ne descurcam cu ce avem si cum putem.
Pai am plecat din anumite motive . Nu cer socoteala nimanui... De ce ti se pare aiurea sa pun intrebari ? Totusi am facut si eu parte din Zup si e normal sa intreb unde sunt oamenii cu care pe vremuri vorbeam zilnic pe shoutbox ... Fara suparare eu am venit fara nici-o intentie negativa din pura curiozitate si nostalgie sa ma interesez de zup... Poate asa au plecat si altii useri pt ca li s-a atras atentia ca cer socoteala . Peace ^^

[center]rose|My Anime List|
[Imagine: ssjdgdgd.png]
"Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]

#10
(22-02-2012, 12:58 PM)╰☆ Bloody Rose ☆╮ A scris: Pai am plecat din anumite motive . Nu cer socoteala nimanui... De ce ti se pare aiurea sa pun intrebari ? Totusi am facut si eu parte din Zup si e normal sa intreb unde sunt oamenii cu care pe vremuri vorbeam zilnic pe shoutbox ... Fara suparare eu am venit fara nici-o intentie negativa din pura curiozitate si nostalgie sa ma interesez de zup... Poate asa au plecat si altii useri pt ca li s-a atras atentia ca cer socoteala . Peace ^^


Daca vorbeai asa de mult cu acele persoane de pe shoutbox, puteai sa le iei adresa de mess sau mailul si mai vorbeai cu ei si in particular. De asemenea, daca faceai asta, puteai sa te si interesezi de ce au plecat de pe forum. Scuza-ma daca nu cred ca erau prieteni asa de importanti daca nici macar nu stii de ce au plecat sau daca nu ai mai vorbit cu ei dupa ce ai plecat de pe forum.

Nu a plecat nimeni pentru ca "li s-a atras atentia" dar daca asta consideri, ca Lia ti-a tinut morala pentru o intrebare, esti libera sa faci ce vrei. Nu tinem pe nimeni de manuta iar daca se pune o intrebare se raspunde, dupa cum si vezi. Moderatorii au lucruri mai bune de facut decat sa se ia fara motiv de useri.

De plecat, userii pleaca mereu de pe forumuri, fie din plictiseala fie pentru ca au crescut si nu mai au timp sau au descoperit ceva nou. Nu poate nimeni sa iti zica un motiv concret, au plecat pentru ca XYZ, insa motivele principale si cel mai des intalnite sunt cele mentionate de mine anterior. Ca si tine, unii se intorc. Altii nu.

Bine ai revenit pe forum si sper sa iti gasesti alte cunostinte, dintre userii mai noi, cu care sa incepi sa comunici pe shoutbox sau cu care sa te imprietenesti la fel cum ai facut cu cei care au plecat.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce se intampla cu avatarul? Dorothy 7 5.772 02-08-2010, 08:03 PM
Ultimul răspuns: Dorothy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)