Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#1
Am deschis acest topic la "Nou-veniti" pentru a-i invita pe toti cei care sunt noi pe acest site sa ne spuna sincer ce cred despre acest site si de unde au aflat de noi!

#2
Draga Flaw,


Sunt noua, dar in acelasi timp veche.
Ai cerut o parere sincera si eu incerc sa ti-o dau...
Imi place si il ador... :8:
Bine, bine sa spunem ca in inima mea incerca sa ocupe celalalt loc pe unde imi fac veacul.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#3
Humm... I like za place... desi inca ma mai irita unele erori care apar cand mi-e lumea mai draga, dar stiu ca daca le semnalez am unde sa ma plang and that helps a lot ^^

Imi place ca are o sectiune oekaki, si imi place zona extra, imi place comunitatea... uhm... I feel like I've felt when I went to otaku fest: like I belong! And this maters more than everything... Just like back then... daca ar fi un loc real si m-ar durea picioarele, nu m-as rusina sa ma asez pe jos, sau sa bust in some conversation just like that... this is rare, and you guys rock at getting it 3

Ah, da... si am aflat... dintr-o invitatie spre forum... mi-am facut cont numai asa, de tryout... iar cand m-am intors... I just didn't left any more 4
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#4
Of, JavaLeen, nu stii cat ma bucur sa citesc ce ai scris ...
Sper sa reusesc odata si odata sa cumpar host pentru site (de aia sunt ads pe site 65 ) si sa scap de toate erorile >.<
Sper ca acest forum sa nu se schimbe... eventual doar in bine... Si vezi ca nu am uitat ca ai zis ca imi faci o lista cu arme noi la shop 65

#5
Bai ... eu ce sa zic ... sunt multe de lucrat la site ... da stiu ca faci treaba buna Flaw ... [ma ofer sa te ajut si eu ... dar cunostintele mele de net sunt ad pavimentum [piciorul broastei ...] poate la topicuri ... nu stiu ...

Dar nu prea mai am asa timp cum aveam cand eram mai mic ...

Site-ul se incarca destul de greu [asta poate si pentru ca am zapp... si merge ca d!@#$%^&* [multe injuraturi inventate pentru a suplini lipsa de viteza pe care o am ... - am condus un peugeot 407 Paladine azi si am ramas vitezoman ... o sa conduc un matiz in curand ... ce salt valorico-cantitativ ... ma laud acum stiu dar imi place ...] din cauza asta mi-e greu sa raspund la topicuri si mesaje penbtru ca pana mi se incarca uit pe ce lume ma aflu ... inchid calculatorul si ma culc ...

In rest ce sa zic ... deocamdata din ce-am vazut nu prea cred ca o sa ai probleme cu userii par toti de treaba [doar sa nu deschizi prea multe competitii de fic si concursuri de rate the user ca o sa iasa scantei...]

Salve!

#6
Hmm.... ti-as recomanda sa folosesti tema Kawaii orange pentru forum si Anime theme pentru site. Sunt mai simplute si astfel pagina se va incarca mai repede.

#7
Pai din moment ce sunt si doar de cateva zile pe site m-am gandit sa-mi arunc si eu parerea 19 21
Sincer imi place foarte mult, ai facut o treaba buna Flaw, ma simt bine aici, imi place layoutul si cam toate chestiile deci keep up the good job.41
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#8
Buna! Ma bucur ca pot fi membra al forumului. De mult timp caut siteuri de unde sa se poata downloada animeuri!
De unde am aflat de site? Pai din semnatura ta Flaw, de pe manga anime-index. Iti multumesc!
Nu demult m-am inregistrat si pana acum nu am nicio critica. Bravo!

#9
Is practic noua,si totusi nu!<n-am intrat din caua stilului dark> stupide me dar nujtiu nu-mi placea >.< Dar abia acm am mai aterizat si eu si incerc sa-mi fac radacini.
Mie una imi place foarte mult
are tot ce-i trebuie unui site (din punct de vedere tehnic)
si mai ales o comunitate de useri de treaba ^^ probabil ca daca ar fi "mai multi " useri activi ar fi si mai funny ^^

#10
Sunt nou pe acest sit nu conteaza ca e ora 1:00 noapte dar imi place la nebunie sa umblu pe forumuri
Am aflat de acest sit asa....am scris pe google "forum anime" si am dat de voi ca eu mai sunt si pe 3 situri anime aku si cu asta sunt pe 4 forumuri anime dar sincer am inceput sa il iubesc la nebunie pe asta.......asta e cel mai mijto 4

BYE BYE
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)