Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu va convine la Animezup?

[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

? I have no idea what you are talking about Lia... seriously o.o

Meh, merge forumul? Da. Tinand cont ca intra o mana de oameni zi de zi pe aici nu vad de ce l-am "optimiza" si mai mult doar pentru mana asta. Daca aveam sute de useri online zi de zi mai ziceam dar asa...

Citat:Meh, merge forumul? Da. Tinand cont ca intra o mana de oameni zi de zi pe aici nu vad de ce l-am "optimiza" si mai mult doar pentru mana asta. Daca aveam sute de useri online zi de zi mai ziceam dar asa...

Sau a?a. Nu o ziceam cu r?utate, era doar o observa?ie.

Am vrut sa iti dau quote la postul despre RPG, l-am vazut abia acum. 24

Cat despre optimizare, la cata munca a fost depusa de Sy in forumul asta (si de noi astia restul care nu stiu coding) avand in vedere ca activitatea e invers proportionala (nu aruncati cu rosii sunt activa pe cat ma tine buzunarul si timpul) eu zic ca stam bine pe moment.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky


Oops, sowwy 2... We're offtopic big time here but meh... Um, sowwy 2? Stii ca eu habar n-am ce zile sunt aici, nici nu stiu ce zi a saptamani e azi, noi le numim Napoli, Sea day, etc. daca nu ma crezi uita-te pe profilul meu de FB, am un link acolo despre ships and stuff de la alt crew member.

Gomenasai!!!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky


[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Nu vreau sa presez pe nimeni, dar din punctul meu de vedere tema curenta ar trebui sa dispara, deoarece sezonul caciulitelor rosii si barbilor albe a trecut de ceva timp, iar iepurasul e chiar dupa colt. Multi care poate ar dori sa isi faca cont aici vor fi dati inapoi de acest aspect care denota ca am fi vreun forum fantoma or something. Daca momentan nu e timp/chef/putere de munca/interes pentru o alta tema, macar sa se revina la una mai veche din trecut, mai neutra cum ar fi cea din V8, care era foarte draguta.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)