Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce manga citesti?

#41
Pe langa mangaul on-going pe care il urmaresc (You're my loveprize in viewfinder OR FINDER, much butter), m-am reapucat de Sorenari ni Shinken nandesu, ca m-am saturat de toate mangurile cu adoelscent la pubertate *acuma nu ca nu le-as mai citi, am luat doar o pauza*.
Imi place mult pentru ca in centru sunt doi barbati nu chiar tineri (30-35 ani parca), dintre care unul cu copil. Un seme foarte simpatic (care la inceput parea fustangiu) care vrea sa intre in viata ukelui, oferindu-se sa aiba grija de fetita sa.
Ukele nu arata ca o fata, e rational si serios in cea mai mare parte a timpului.

Deasemenea tin sa ma apuc de Manga no Tsukurikata de vreo luna, un manga yuri cu o grafica adorabila. Poate dupa ce termin Sorenari ma apuc de el...
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#42
Bai ce pot zice ... momentan citesc asta( e scurta) 21 Cam perversa manga dar imi place Kimi wa Midara na Boku no Joou <3 Y U NO REALLY HAPPEN 2

Si mai e Angel Sanctuary care e foarte mare 21 dar merita sa o citesc mai am 10 capitole si o termin, frumoasa manga
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#43
In prezent citesc Naruto, ca deh daca tot l-am inceput trebuie sa rezist pana la final, Bleach (daca mai apare ceva), Shingeki No Kyojin la care imi place cum e desenat, are un aspect de schita, diferit de celelalte.Ceea ce nu ma prea incanta sunt dialogurile mediocre dintre personaje dar are o idee interesanta si voi ramane cu el pana la final, hell am rezistat la Gantz rezist si la asta!Kimi No Iru Machi (mereu trebuie sa existe un shojo manga!!!!) si Sket Dance, pe acesta il recomand cu caldura!Un manga despre school life foarte bun si foarte amuzant.
[Imagine: 2dhv6ed.png]

#44

#45
Gintama - sa vad cum e si manga-ul
Berserk - mi-a fost recomandat si nu regret deloc
Love Stage,other yaois - pentru ca ...
SnK- on going,merita.
Life is money - recomandat de un prieten.nu stiu ce sa zic

#46

#47

#48
Nu prea am citit manga la viata mea, cred ca pot numara pe degetelele de la o singura mana titlurile pe care le-am terminat, insa am in plan ca pe viitor sa schimb acest lucru. Momentan citesc manga la Hetalia: Axis Powers si sunt foarte multumit de aceasta, deoarece este o lectura usoara, plina de umor frivol, perfecta pentru momentele in care vreau sa ma relaxez si sa nu imi bat capul cu intrigi mult prea complicate. Nu ma intelegeti gresit, apreciez foarte mult si plot-urile complexe, inteligente, care iti pun materia cenusie la contributie (Death Note, Spiral), dar am ajuns momentan intr-un punct al vietii mele in care sunt mult prea obosit dupa ore de studiu la facultate sa imi bat capul cu chestiuni de psihologie, morala, filozofie existentiala etc..
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#49
In ultimul timp nu am mai citit manga,singurele manga care le citesc acum sunt Naruto Manga si Love Stage .Nu sunt o iubitoare de manga ,dar am citit cateva printre care se numara Sukkite Ii Na Yo (l-am citit dupa ce am vazut anime-ul),Lock On,Midnight Secretary (la care nu am vazut inca sfarsitul pentru ca nu l-am gasit)..Am citit mai multe ,dar doar acestea imi vin in minte.
[Imagine: 9pwads.gif]

#50
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)